הגנה מלאה

גילי שערים חשמליים

כל מי שמתגורר בבית פרטי מכיר את הרגע שבו הוא צריך לצאת מהרכב על מנת לפתוח את שער החנייה. בימים גשומים או במקרים בהם אתם ממהרים שער חשמלי יסייע לכם בכניסה מהירה לבית מבלי להירטב או להתעכב בכניסה. שערים חשמליים עדיפים על פני כל שער אחר, הם קלים לתחזוקה ונוחים מאוד לתפעול ובנוסף ימנעו ממי שלא אמור להיכנס אל השטח הפרטי שלכם. על מנת לתפעל שער חשמלי כל מה שדרוש הוא שלט רחוק קומפקטי וקטן כך שכל אחד יוכל לפתוח ולסגור אותו ללא כל בעיה.

מגנים על החניה

היות שכמעט כל אדם מחזיק ברכב פרטי, ישנה משמעות גדולה למקום שבו אנו מחנים את הרכב, אם זה ליד הבית או בעבודה במשרד. מחסום חשמלי הוא מתקן שאמור למנוע מרכבים או אנשים להיכנס למקומות פרטיים. המחסום ימנע גניבה, פריצה או כל נזק אחר שעלול להיגרם כתוצאה מכניסה של גורם זר לשטח שלכם.

 

התקנת מחסום כרוכה ביציקה של בטון, זאת על מנת שהוא יעמוד בכל ניסיון של פריצה. הצבתו של מחסום או שער חשמלי היא הדרך היעילה ביותר למניעת גניבה של רכב מחניה וכדאי לפנות לחברה מקצועית שמכירה את התחום ותדע לייעץ לכם בנושא זה.

גורם ההרתעה

מראהו של שער חשמלי הוא בלבד יוכל להוציא לפורץ את רעיון הפריצה מהראש. מחסומים חשמליים נראים תמיד מאוד אמינים ובסופו של דבר מדובר על מתקן חזק מאוד שעשוי מחומרים עמידים שלא ניתן לשבור בקלות. אין זה משנה היכן אתם גרים או מחנים את הרכב, פריצות יכולות להתרחש בכל מקום גם במרכז העיר.

 

כל שכן ככל שאתם מתגוררים במקומות מרוחקים תהיו חייבים לקחת בחשבון התקנה של שער או מחסום שיאבטח את החניה ואת הכניסה לבית שלכם. את המתקן יתקין רק מי שהוסמך לשם כך וכדאי לוודא שמדובר על טכנאי מוסמך ומוכשר. אמנם ישנן תקלות שונות שעלולות להתרחש, אך בחירה בחברה מקצועית תאפשר לכם להזמין טכנאי 24/7.

מה עושים במקרה של תקלה?

בכל מקרה לא מומלץ שלא לנסות לתקן את התקלה האופן עצמאי. הפעלת כוח עשויה להחמיר את התקלה. קריאה לטכנאי תאפשר לכם לחזור לשימוש בשער בתוך זמן קצר. גילי שערים היא חברה שעוסקת בתחום של התקנת שערים חשמליים ומחסומים. בנוסף לכך, החברה מציעה גם שירות של התקנת מעקות, סורגים, סככות ואביזרי בטיחות שונים לבית ולמשרד. מומלץ לפנות ולקבל את כל המידע הדרוש.