האם ווקס לשיער נותן את אותן התוצאות של ג'ל או יותר מזה

האם ידעתם שאפשר לייצר ווקס לשיער הן ממוצרים טבעיים והן ממוצרים תעשייתיים? אחד החומרים העתיקים שמהם היה נהוג לייצר ווקס בעבר מיוצר על ידי דבורים. אך מה שבוודאי מעניין אתכם במיוחד זה ההבדל שבים הווקס שמיועד לשיער לבין הג'ל. האם שני מוצרים אלה משיגים את אותו האפקט והאם יש העדפה לסוג זה או לסוג אחר.


ווקס לשיער פחות מתייבש ויותר גמיש

במשך הרבה מאוד שנים, ג'ל לשיער היה מאוד נפוץ (בפרט בקרב גברים). אבל הנטייה הברורה היא כיום להעדיף יותר ווקס לשיער. זה כמובן לא דבר גורף, אבל זה פשוט כך – מי שמנסה מעיד שהווקס לרוב פחות מתייבש. כאשר השיער נשאר די גמיש מצד אחד אבל גם יציב מאוד מהצד השני, אפשר להבין את הפופולריות המרובה.


הפתרון שהינו חופשי מכוהל

הווקס, לעומת רבים ממותגי הג'ל, לרוב לא יכיל מרכיב משמעותי של כוהל. אין להקל בכך ראש. הרבה אנשים לא היו רוצים לחשוף את השיער באופן מתמשך לאלכוהול. אם זה נעשה לעיתים רחוקות, זה לא מורגש במיוחד אבל אם השימוש ניכר, ההשפעה גוברת פי כמה. כשיש תחליף יציב וטוב, הציבור בהחלט מגלה העדפה.

 


מאפשר גמישות בעיצוב

הג'לים לשיער שהיו נהוגים בעבר, סבלו מחיסרון ברור. לאחר שהם התייבשו, לא ניתן היה לעצב את השיער בצורה רצויה. ווקס פועל אחרת. גם לאחר שמייצבים את השיער או מברישים אותו, ניתן די בקלות להעניק עיצוב שונה. כך אפשר להתנסות ולבדוק אפשרויות שונות ביתר קלות. כך יוצאים מהבית עם התסרוקת שמשביעה את רצונכם על הצד הטוב ביותר.


אפשר להשיג בארץ את המותגים המובילים בעולם

אם עד כה הייתם נוהגים לרכוש ווקס לשיער בחנויות לצרכי שיער, בפרפומריות או ברשתות הפארם, ולא כל כך הקפדתם על האיכות, יש לכם גם אפשרות אחרת. חברת שוורצקופף הוותיקה והאיכותית מביאה לארץ מגוון רחב של מוצרי שיער מהמובילים ביותר. לא רק שמפואים ומסכות אלא גם ווקס מדהים לעיצוב ופיסול, לתסרוקות מרהיבות.

 

ועוד כמה נתונים

- יש לא מעט סוגים של ווקס, וזאת מכיוון שכל סוג נועד לסוג וצבע שונה של שיער, ולכן כאשר אתם מתכוונים לרכוש ווקס לשיער, שימו לב כי הוא מתאים לשיער שלכם.
- שימוש בווקס מותאם לבעלי שיער קצר יחסית היות והינו מאפשר עיצוב של השיער למיקודים שונים.
- כדי לבחור את הווקס הנכון עבורכם חשוב שתיחשפו למגוון רחב ככל האפשר של מוצרים. ככל שמול עיניכם תהיינה יותר אפשרויות התאמה, תוכלו לאתר את הווקס המתאים לצרכים שלכם.

 

האם ווקס לשיער נותן את אותן התוצאות של ג'ל