בתמצווש - האושר שלה נמצא בפרטים הקטנים

בתמצווש - האושר שלה נמצא בפרטים הקטניםבתכם הגיעה במזל טוב לגיל מצוות. היום כיום ילדה גדולה בת 12 וזהו עומד להיות יום נשכח בעבורה – יום של פעם אחת בחיים. זהו אירוע מיוחד וסמלי שחובה להפכו למושלם. אולם מה זוג הורים יכולים לעשות על-מנת לארגן אירוע כזה עבור בתם הנרגשת?

 

מדובר בהתלבטות המרחפת מעל ראשו של כל הורה לילדה בת 12. כיצד הולך האירוע להתנהל? באיזה תוכן מדובר? האם תהיה מוסיקה? אולי עדיף לוותר על כל הכאב-ראש הזה ולתת לה במתנה טיול בחו"ל? לעיתים ילדתכם ו/או אתם תעדיפו שלא ללכת בדרך הסטנדרטית והמוכרת של הפקת אירוע באולם אירועים עם אוכל בינוני ומוסיקה שאם הייתם שומעים ברדיו הייתם עוצרים הכל כדי לכבות אותו. זה בסדר וזה לגיטימי בתקופה כמו זו, בה מתרחשים שינויים מהירים ולעיתים אף מפתיעים. זה בסדר שנרגיש צורך לשנות ולגוון על מנת ליצור אירוע מעניין יותר מהמקובל.

 

בת מצווה הוא אירוע סמלי המייצג ימים שעברו לבלי שוב ועל כן חיוני להעניק דגש מתאים על סוג האירוע ועל האופן בו הוא הולך להיראות. התוכן שיוצג באירוע, אם כן – הוא עניין שחשוב לתת עליו את הדעת.

 

רעיונות מעניינים לאירוע בת מצווה שלא במהרה יישכח

להלן נסקר מספר רעיונות שכדאי לכם לשקול לטובת אירוע בת מצווה מרהיב שבתכם תזכור משך חודשים ושנים רבים.

  • פיקניק בחיק הטבע. מה נפלא יותר מלהשתחרר זמנית מהכבלים המעיקים של העיר ומבני הבטון, על-מנת לצאת לטבע האוהב והמחבק, לשחק ולהשתעשע, לשתות ולאכול ולגלות צדדים מעניינים וכיפיים שלא הכרנו בעצמנו ובאחרים? תוכלו פשוט להזמין את החברות והחברים ובני המשפחה הרלבנטיים לחלקת יער שאינה רחוקה מדי ממקום מגוריכם; הם יגיעו ויגלו שולחן מלא בכל טוב ואולי גם אזור ישיבה (כיסאות, מזרונים, פופים וכו'). אם המצב מאפשר ואינכם מפריעים לאלו הנמצאים בסביבה ואינם קשורים באירוע – תוכלו להוסיף גם מוסיקה מתאימה (מוסיקה פופולארית, MTV, פופ, רוק, טראנס, טכנו ועוד).
  • טיול לחו"ל. דומה שאין מתנה שכל ילדה או ילד יעריכו יותר מאשר טיול לחו"ל – לכל מקום. נראה שחלק גדול מההתרגשות מתקיים כבר בשדה התעופה בן גוריון, בו יש ריח חזק של חו"ל, עוד טרם עולים על הטיסה; טיול בחו"ל ייזכר לתמיד בליבה של הילדה כמתנה שארגנתם עבורה כהורים אוהבים ואכפתיים.

זהו חלק קטן ביותר מרעיונות אפשריים שניתן ליישם על מנת לחגוג את הבת מצווה של ילדתכם. מה שחשוב לזכור הוא שהאושר של הילדה נמצא בפרטים הקטנים. הראו לילדה שאתם אוהבים ממנה ושאכפת לכם גם ממה שהיא רוצה ולא רק ממה שאתם רוצים. ייתכן שהיא לא מעוניינת בטיול לחו"ל, אלא רק מבקשת להרגיש עד כמה היא אהובה ומוערכת על-ידי הוריה ואחרים. להתייעץ עם הילדה על רעיון אפשרי לחגיגת בר מצווה עשוי להיות מועיל הרבה יותר ולהוביל לתוצאות בריאות ומהנות משמעותית מאשר החלטה שהתקבלה על-ידי ההורים בלבד.

 

כדאי לדעת שמסיבות בת מצווה יכולות להתקיים בימינו במקומות שונים ולאו דווקא באולם מפואר ונוצץ – כפי שמקובל לעשות כבר עשרות שנים. אם תפתחו את הראש ותהיו מוכנים לשמוע רעיונות חדשים, תקבלו שלא כל הנוצץ זהב ותבינו שגם הפקה קטנה יחסית, כל עוד היא נעשית ממקום מודע, אוהב ואכפתי כלפי בתכם – תתקבל בברכה ובאהבה על-ידי בתכם. עם זאת, כדאי לדאוג שהאטרקציות השונות שאתם בוחרים לשלב באירוע תתאמנה לאופי המקום בו יתרחש האירוע, כמו גם לתנאים שקיימים בו (לא תרצו לקיים מסיבה לילית עם מוסיקה אלקטרונית רועשת בליבו של יישוב שקט ושלו).

המלצות טיולים בחול
התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ
האחים תמם עבודות איטום
רישום עסקים לאתר