המדריך המלא: איך לבחור בר מים למשרד?

איך לבחור בר מים למשרדמעוניינים לרכוש בר מים למשרד? אין עוררין על כך שבר המים אחד מהמתקנים השימושיים ביותר בבית ובמשרד, ובפרט כשמדובר במתקן המחובר ישירות אל תשתית המים וחוסך מאיתנו את הצורך בהזמנת מארזים או כדי מים ענקיים וכן את הצורך בהתקנתם.

 

כיום, המתקנים המודרניים הנם קטנים יחסית, מעוצבים וקומפקטיים, ומגיעים בתצורה המאפשרת את העמדתם על השיש במטבחון או בפינת ההמתנה של הלקוחות לקבלת שירות מבלי שיתפסו מקום רב.

 

בלחיצת כפתור אחת ניתן ליהנות ממים קרים ומרווים, מים מוגזים ברמות גיזוז משתנות, מים פושרים או אקסטרה חמים לקפה, נס קפה או תה. יחד עם זאת, כשהשוק מתאפיין במספר לא מבוטל של יצרניות שונות שמציעות מבחר דגמים של ברי מים, לא קל לעשות את הבחירה הנכונה.

 

הפרמטרים לבחירת בר מים המתאים

כשבוחרים בר מים למשרד חשוב להתייחס למגוון פרמטרים כגון דרגת הסינון והטיהור של המים, שיטת התפעול של בר מים, נושא התחזוקה והחלפים, עניין השירות והאחריות על המוצר. כמובן שסוגיית העיצוב מהווה נדבך חשוב, ובפרט בר המים מעוצב המקנה למשרד מראה עדכני וחדשני, אולם מומלץ שלא להציב את הקריטריון הזה בראש סדרי העדיפויות.

 

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת Ebar מסבירים שישנן כמה דרגות שונות של סינון וטיהור מים, ומוטב להעדיף בר מים המתאפיין בדרגת הטיהור והסינון הגבוהות ביותר. חשוב להדגיש שטיהור מים וסינון מים הנם שני דברים שונים, כאשר סינון מים מהווה תהליך לסילוק החלקיקים הזרים, בעוד שתהליך הטיהור כולל ספיחה, חיטוי וטיהור המים מחומרים מסוכנים, ריחות וטעמי לוואי.

 

סוגיית התחזוקה והחלפים

קריטריון נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת במהלך בחירת בר מים למשרד נוגע, כאמור, לעניין התחזוקה והחלפים. מציינים ישנם שני חלקים שאותם יש להקפיד ולהחליף אחת לתקופה והם הסנן נורת UV, שאם לא כן, עלול הדבר להוביל לפגיעה קריטית באיכות המים. חברת Ebar, לדוגמה, מעניקה לבעיה הזו מענה כפול שכולל מערכת התראות מובנית במתקן המים עצמו ושירות הלקוחות של החברה שדואג להתריע ואף ולשלוח חלפים במועד שנקבע.

 

היבט אחר קשור לשיטת ההפעלה. ניתן למנות כיום שתי שיטות תפעול עיקריות שהן השיטה האנלוגית והשיטה הדיגיטלית. המערכת האנלוגית היא המסורתית שמצוידת בברזי מים חמים וקרים שמופעלים באמצעות מתג חשמלי, בעוד שהמערכת הדיגיטלית מתקדמת יותר, המספקת שליטה מרבית על טמפרטורת המים ומתופעלת בעזרת מסך מגע.

 

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
אלפנט פיננסים
רישום המלצה חדשה