בר אקטיבי בחתונה - יתרונות וחסרונות

בר אקטיבי בחתונה - יתרונות וחסרונותלאנשים המגיעים לאירועים יש רצון לפגוש אנשים, לשתות, לאכול, לשמוח ואולי גם לרקוד. בר אקטיבי באירועים יכול להיות התוספת ההכרחית והמשולמת לאירוע שלכם. הוא מהווה מעין אטרקציה שמטרתה להרים את התדר של האירוע, וכמובן גם את הרמה שלו. מדובר באטרקציה שאינה רגעית, אלא מלווה את האורחים והחוגגים במשך האירוע כולו.

 

בר אקטיבי לחתונה

כאשר מתכננים אירוע חשוב כמו חתונה, חושבים על דרכים לשלב אטרקציות שונות, כמו בר אקטיבי לחתונה. גם כאשר מדובר על בר אקטיבי, הרי שישנה עדיפות לסוג ספציפי של אירוע. למשל, כאשר מארגנים אירוע חתונה, כדאי להביא את הבר האקטיבי שיזרים באופן שוטף אלכוהול איכותי לדמם של האורחים. כאשר מדובר באירוע כמו בת-מצווה, בוודאי שהאטרקציה הזו אינה הכרחית ואף אינה מומלצת. כדאי לדעת שישנם שירותי בר אקטיבי לילדים הכוללים משקאות שאינם אלכוהוליים ומתאימים לקהל היעד הצעיר.

 

בר אקטיבי – על מה מדובר?

בר אקטיבי הוא למעשה שירות בר פעיל בו אורחי האירוע מקבלים משקאות אלכוהוליים, לרבות קוקטיילים, ליקרים, שייקים ושתייה קלה – המוגשים על-ידי צוות מקצועי של ברמניות וברמנים המעניקים שירות חייכני ואדיב וכל מה שצריך כדי להעלות את המצב רוח של האירוע. כחלק מהשירותים של בר אקטיבי, ברמניות וברמנים יצאו למרכז הרחבה בשיא הערב עם כוסות של משקאות אלכוהוליים שיודעים לאתגר את הכבד האנושי, ויעלו את הוייב של האירוע, עם פיזור של שמחה באוויר.

 

בר אקטיבי איכותי יהיה גם יקר יותר, אבל יספק גם משקאות איכותיים המיובאים מחו"ל ולא רק אלכוהול תוצרת הארץ – הכל בהתאם לתקציב שלכם ואולי אף לקהל היעד.

 

בר אקטיבי: יתרונות וחסרונות

אם תרכשו שתייה חריפה באופן עצמאי, הרי שבמידה שהבאתם כמות מתאימה של שתייה, תוכלו לחסוך סכום גדולה של כסף; לעומת זאת, אם הבאתם פחות מדי, ייווצר מצב של חוסר בשתייה – לא נעים כלל. מאידך, אם קניתם יותר מדי – תישארו עם יותר מדי אלכוהול שלא תדעו מה לעשות איתו (קשה לחסל כמות גדולה של ארגזי וויסקי וודקה במשך תקופת חיים).

 

למה צריכים בר אקטיבי?

בשירות בר אקטיבי לאולם, ניתן לקבל בר אקטיבי מושקע ומעוצב, אולם בר זה עשוי להיות מתופעל על-ידי מלצרים צעירים ובלתי מנוסים שגם לא עברו קורס ברמנים וספק אם ידעו להבדיל בין שנאפס לבירה שנדי, בעוד שהמשקה היחיד שהם ידעו להכין הוא וודקה רדבול. זכרו כי תפקידו של בר פעיל הוא לחסוך כאבי ראש ולדאוג שתמיד תהיה שתייה וללא הגבלה – כל הערב, וממבחר נרחב של משקאות באופן שיאפשר לכל אורח לקבל שתייה שערבה לחיכו.

אפשר לומר שבר אקטיבי הוא עמדה מפוארת וססגונית למדי המזכירה חלק חשוב של פאב יוקרתי. את הבר ניתן למקם ולהתקין בכל מקום באולם או בגן האירועים על-פי דרישתכם. סיבה נוספת להסתייע בשירותי בר אקטיבי ולא לפזר שתייה על השולחנות? בעיקר במטרה שהאורחים יקומו מהשולחן ולא יתנחלו לידו, כדי להעלות את המורל של האירוע ולמלא אותו בריקוד ופיזוזים.

 

בר אקטיבי לכל אירוע - אטרקציה כמעט לכל מי שמעוניין

אטרקציות לאירועים אינם דבר זול במיוחד. מובן שישנן אטרקציות ברמות מחירים שונות, אולם בסופו של דבר יהיה עלינו להשקיע מעט יותר ממה שהיינו מעוניינים במטרה לשדרג את האירוע שלנו. בר אקטיבי נחשב אטרקציה שאינה יקרה יחסית, ואף משתלמת בסופו של דבר. קשה לתאר במילים את המידה בה בר אקטיבי יכול לשדרג כל אירוע – מידה רבה יותר ממה שאטרקציות אחרות לאירועים עשויות לעשות.

התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ