בעיות אינסטלציה שכיחות שלא כדאי לנסות לתקן לבד

בעיות אינסטלציה שכיחותבעיות אינסטלציה הן מנת חלקים של דיירים פרטיים אולם גם של גופים ציבוריים ועסקיים. כל אחד מאיתנו נאלץ לעתים להתמודד עם בעיות אינסטלציה שהוא היה מעדיף שלא להתמודד עמן. הצנרת הביתית עלולה להיסתם, באופן טבעי, עקב פעולות המחיה להן אנו נדרשים – כגון שטיפת כלים, רחצה ועוד. על כן יש לעתים להסתייע בשירותיו המקצועיים של אינסטלטור – "שרברב" בעברית – על מנת שיושיע אותנו מבעיות האינסטלציה המתסכלות הללו.

אינסטלטור מקצועי לפתירת בעיות אינסטלציה בבית

בין אם נתקלנו בבעיית אינסטלציה באמבטיה, בשירותים או בכיור, ובין אם מדובר בצנרת שהתפוצצה או בנזילה איומה, יש לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיוכל להציל לנו את היום. אנשים רבים מבקשים לחסוך בעלות הקריאה לאינסטלטור ומנסים במקום כך לפתור את הבעיה לבדם, בסיוע תכשירים ביתיים או מדריכים אקראיים שמצאו ברשת האינטרנט. לעתים קרובות, ניסיונות מעין אלו עשויים להיות כושלים ולהסב נזק כבד יותר לעומת מצב שבו פשוט היו מזעיקים אינסטלטור מנוסה.

על כן, בכל בעיית אינסטלציה, ולטובת פתיחה של סתימות, חיוני ואף חשוב להסתייע בשירותים של אינסטלטור מקצועי; רק איש מקצוע כזה, שבאמתחתו ניסיון מספק, ידע לפתור את בעיית האינסטלציה שלכם במהירות וביעילות ולהבטיח שהבעיה לא תשוב, על מנת שאורח החיים הרגוע בבית יימשך.

 

סתימה

מי מאיתנו לא נאלץ להתמודד, ולא פעם אחת, עם סתימה בבית? נראה שזוהי תקלת האינסטלציה הכי נפוצה שניתן למצוא. מדוע הצנרת נסתמת? ישנן סיבות רבות אפשריות לכך. סיבה מרכזית אחת היא צנרת הקולטת חומרים שהיא אינה אמורה לקלוט – חומרים שנכנסים אליה ולעולם אינם יוצאים ממנה, למשל – כמויות גדולות מדי של קפה שחור, שיער, חומרים שומניים, מטליות לחות עשויות בד וחומרים אחרים העויינים את מערכת האינסטלציה האהובה שלנו. בעיה נוספת היא סתימה בצנרת ישנה; גם אם ישנה הקפדה כללית לשמור על הצנרת – זה אך טבעי שבסופו של דבר תיווצר סתימה עקב הצטברות בלתי נמנעת של חומרים שונים – בקצה איטי ובלתי מדוד. אם הסתימה קלה, אפשר להסתייע בחומר לפתיחת סתימות. במקרים מאתגרים יותר – רצוי להזעיק אינסטלטור.

נזילה

תופעה נפוצה ביותר, לצערנו הרב, ומסוכנת משמעותית יותר מכל סתימה שעשויה להתרחש במרחב הביתי. מדוע נזילה מתרחשת? הדבר קורה בעיקר בשל עומס מסוים הקיים בצנרת ולעתים אף עקב פיצוץ. צנרת ישנה יותר ומתוחזקת פחות תהיה נתונה להתפרצות נזילה. ישנם אזורים הנתונים יותר לסכנת נזילה בבית – מדובר בקירות, תקרה ורצפה. לפעמים נזקי הנזילה מקורם לא בתשתית שלכם, אלא דווקא בזו של השכנים או של הבניין.

לחץ מים נמוך

תקלה בעייתית למדי, אך פחות מוכרת. במידה שמערכת האינסטלציה אינה מתפקדת כראוי בבית, אתם עשויים לסבול מלחץ מים נמוך. קל לשים לב ללחץ נמוך בבית: כאשר פותחים את ברז המים – יוצא ממנו זרם חלש יחסית. איך תוכלו לדעת שלא מדובר בבעיה במכשיר עצמו: במידה שהחלפתם ברז, או שהדבר מתרחש במספר ברזים במקביל? רצוי ליצור קשר מיידי עם אינסטלטור שיבדוק את הצנרת וייקבע מהו מקור הבעיה.

 

סיכום

ישנן בעיות אינסטלציה שאתם יכולים לפתור בעצמכם; עם זאת, בעיות מסוימות ראוי שייבדקו על-ידי אינסטלטור מומחה – זאת על מנת למנוע סכנת חיים, כמו גם הסבת נזקים חמורים יותר.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

 

המלצות טיולים בארץ

 

 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
המלצות טיולים בארץ
האחים תמם עבודות איטום
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר