בניית אתר אינטרנט לעסק - מה כדאי לדעת

בניית אתר אינטרנט לעסק - מה כדאי לדעתקיבלתם החלטה להשקיע בעסק ולהקים אתר אינטרנט חדש. איזה כיף! ברכות רבות! ומה כעת? ללא ספק, השקעה באתר שלכם היא צעד נבון שיעזור בצמיחת העסק ויקל במשיכת לקוחות חדשים. ההתלבטות בנוגע להקמת האתר היא עניין טבעי, אולם ללא ספק הכרחי בימינו. לאחר שהחלטתם על הקמת אתר אינטרנט לחברה, ישנו שלב נוסף: בחירה בצוות מקצועי שיטפל בכך באופן המקצועי ביותר.

 

איסוף מידע על חברות לבניית אתרים

כדאי להתחיל בבקשת המלצות מחברים שכבר התנסו בבניית אתר אינטרנט לעסק שלהם. בדקו את איכות האתר ואת אופן תפקודו; האם האתר תורם לעסק ועוזר לצמיחתו? מחיר הוא אינו הפרמטר היחיד. תוכלו גם לבקר באתרים של חברות מתחרות ולבדוק מי בנה את האתרים שלהם. אם מדובר באתרים עובדים ומצליחים, כנראה תרצו להשתמש באותם שירותים בהם השתמשו החברות לבניית האתר.

 

היכנסו לאתרים של חברות שונות וגם לאזור של לקוחות ממליצים או חוות דעת של לקוחות עבר או לקוחות קיימים; קראו את ההמלצות וקבלו את הרושם הנכון. סיור באתרים שונים יעניק לכם מידע חיוני ויאפשר לכם להתרשם מיכולותיה של החברה לבניית אתרים, שאתם עשויים להשתמש בשירותיה. אם אתם מבחינים בכך שכל האתרים שבנתה חברה מסוימת נראים דומה מדי, שקלו להתרחק מחברה זו, שככל הנראה משתמשת באותן תבניות לבניית אתרים, במקום להשתמש בעיצוב בהתאמה אישית – שישווה לאתרכם מראה ייחודי ומותאם.

 

 

הצעת מחיר ובירורים נוספים

קיבלתם הצעת מחיר להקמת האתר שלכם? וודאו מה בדיוק היא כוללת. בין היתר, מומלץ לבדוק את הפריטים כדלקמן

  • דומיין ואכסון כחלק מהחבילה
  • האם יתבצע עיצוב ייחודי ומותאם
  • באיזה פורמט ייבנה האתר
  • האם יש צורך בבניית חנות אונליין – ואם כן, באיזה פורמט
  • זמני אספקה ותאריכי ציון דרך (כדי שתדעו מתי האתר עולה לאוויר)

בדיקת חוזה ומסמכים

ישנן חברות בניית אתרים המעבירות הצעת מחיר שיווקית, מושכת ופשוטה וכאשר העניינים הופכים רציניים יותר, הן מעבירות חוזה מחייב יותר לחתום עליו. חשוב לקרוא את החוזה בקפידה ולוודא שהוא מגן על הלקוח. חוזה עשוי לכלול סעיפים רבים ו"בורות" שונים בהם אתם עלולים ליפול. בכל סעיף כלשהו בחוזה שאינו ברור לכם – פנו לחברה ובקשו הבהרה. אתם רוצים לחתום על החוזה ולשלם מכספכם בלב שקט ובהיותכם סמוכים ובטוחים שאתם נותנים מבטחיכם בידי החברה הטובה ביותר.

לעיתים יעלה צורך להעיר הערות שונות ולבקש תוספות בהתאם לתחושותיכם ודעתכם. על כל מה שסוכם במייל לא רשמי או בעל פה להיות כלול בהצעה. יש להגדיר באופן מדויק את חובות החברה כלפי הלקוח ומה מתרחש אם החברה אינה עומדת בהם וכיו"ב. וודאו ששירותים נוספים המוצעים על-ידי החברה, כגון אספקת תוכן וגרפיקה, כלולים גם הם בחוזה, שאחרת – יש כאן מקרה מחשיד שיש לבדוק טרם יוצאים עם החברה להתקשרות עסקית.

 

מילות סיכום

בניית אתר היא עניין חשוב מאין כמוהו שעשוי להשפיע משמעותית על העסק שלכם ולסייע לו להתפתח משך שנים רבות. יש להתייחס ברצינות לבחירת החברה שתבצע את העבודה, שהרי אתר האינטרנט הארגוני הוא כרטיס הביקור של הארגון, ולפיכך בחירה שגויה תותיר אתכם עם אתר ברמה נמוכה ולא תמשוך אליכם קהל רב.

איך מוצאים חברה אמינה לבניית אתרים? הדרך הקלה ביותר היא לבנות רשימה של חברות פוטנציאליות עמן אתם עשויים ליצור התקשרות ארוכת טווח ולאחר מכן להיכנס לאתר האינטרנט של כל אחד מהחברות על-מנת להתרשם מתיק העבודות ומקהל הלקוחות של כל אחת מהן.

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
אלפנט פיננסים
רישום עסקים לאתר
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה