המלצה - מדוע כדאי לרכוש ביטוח חיות מחמד ועל מי הוא מגן?

ביטוח חיות מחמד הוא אחד מהדברים החשובים שתוכלו לרכוש לכלבכם או לחתול שלכם.

הביטוח דואג שתוכלו לקבל החזר כספי במקרים רפואיים ובתביעות של צד ג' במקרי נשיכה. כל זאת ועוד במאמר הבא:

 

כל אדם שיש בביתו חיית מחמד יודע שבעלי החיים הללו הם בני משפחה לכל דבר, וכמו בני משפחה, גם הם חולים לעיתים וזקוקים לטיפול נאות. למרבה הצער, הוצאות רפואיות של חיות מחמד עשויות להיות גבוהות למדי, ולא כולם יכולים להעניק לחיות שלהם את הטיפול הטוב ביותר בשל הסיבה הזו. כדי להיות בטוחים שחיות המחמד היקרות שלכם יישארו בריאות ושלמות, אתם יכולים לרכוש ביטוח חיות מחמד שיעניק לכם שלוות נפש בידיעה שבני המשפחה בעלי ארבע הרגליים שבביתכם מוגנים.

ביטוח חיות מחמד

 

כיצד ביטוח חיות מחמד יכול לסייע לכם?

בעת מחלה או תאונה של חיות מחמד, יש לבצע בדיקות מקיפות, סקירות שונות, ולהעניק טיפול רפואי נאות לחיות המחמד. הסכומים של טיפול מהסוג הזה יכולים להגיע לאלפי שקלים אצל וטרינרים בכל רחבי הארץ, ולא תמיד ניתן לשלם אותם ברגע הצורך. כדי לכסות הוצאות רפואיות של חיות מחמד, ניתן לרכוש ביטוח לכלב או ביטוח חיות מחמד אחר שיחזיר לכם את ההוצאות ויכסה אתכם במקרים רבים אחרים.

 

על מה מגן ביטוח חיות מחמד?

ביטוח חיות מחמד מהווה דרך מצוינת להיות מכוסים בשעת הצורך עבור הוצאות חודשיות נמוכות על תשלום הפרמיה. ביטוח מהסוג הזה ניתן להתאים בדיוק עבור חיית המחמד שלכם ועבור מצבה הגופני.

 

להלן הדרכים שבהן ביטוח חיות מחמד יכול לחסוך לכם כסף וגם לא מעט יגון:

  • תשלום עבור תאונה/מחלה – חיות מחמד עלולות לפתח מחלות שונות הדורשות טיפול. ביטוח עבור חיות מחמד יכסה הוצאות רפואיות בעת מחלות או תאונות על מנת שחיית המחמד שלהם תוכל להחלים בצורה הטובה ביותר. ביטוח חיות מחמד יכול לספק לכם החזרים רפואיים עבור צילומים, תרופות, אשפוז ועוד, כך שתוכלו להיות בטוחים שהן יקבלו טיפול מקיף עבור כל צורך.
  • תשלום צד ג' – זהו כיסו נפוץ במיוחד בביטוח לכלב שיכול להגן עליכם במקרה שבו חיית המחמד שלכם גרמה נזקים לצד שלישי. ביטוח צד ג' יכסה אתכם במקרים של נזקים לרכוש או לגוף שחיות המחמד שלכם גרמו, וכן יאפשר לכם לשלם פיצויים דרך חברת הביטוח ולא באופן אישי.
  • כיסוי מוות מתאונה – למרבה הצער, חיות מחמד אינן חסינות בפני פגעים חיצוניים, וישנם מקרים רבים שבהם חיות מחמד נהרגות בתאונות. ביטוח מוות מתאונה מאפשר לפצות אתכם במקרה הצורך על מנת שניתן יהיה לשלם את ההוצאות האחרונות שצריך לשלם במקרי מוות מתאונה.

ביטוח חיות מחמד מהווה ביטוח חיוני עבור כל אדם עם חיות מחמד שרוצה להגן על בעלי החיים בביתו. באמצעות ביטוח לכלב או ביטוח חיות מחמד מסוג אחר, תוכלו להעניק לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר בלי לשלם על כך הון תועפות.

 

כותבי המאמר – המרכז לביטוח חיות מחמד המתמחים בשיווק פוליסה מיוחדת לביטוח חיות מחמד "שי לידיד".