איזה קוטל יתושים כדאי לבחור

יתושים עשויים להיות מאוד מטרידים ולפעמים הם מהווים סיכון רציני לבריאות שכן הם מעבירים מחלות. לכן השימוש בקוטלי יתושים הפך לנפוץ. ישנם סוגים שונים של קוטלי יתושים, כיצד עליכם לבחור את המוצר הטוב ביותר עבורכם? זה תלוי. חשבו על החומר הפעיל שתרצו בקוטל היתושים שלכם, כמו גם על כמה זמן והיכן עליכם להיות מוגנים.

 

איזה קוטל יתושים כדאי לבחור

סוגים שונים של קוטלי יתושים

ישנם סוגים שונים של קוטלי יתושים והם נבדלים זה מזה בדרכים שונות ומגוונות, חשוב להיות מודעים לאפשרויות כדי לבחור בסוג המתאים ביותר לצרכים ואופן היישום.

  • תרסיס – תרסיס ניתן לרסס על משטחים שונים בסביבה בה אתם שוהים. ישנם סוגים שונים של תרסיסים אחד המומלצים בהם הוא יא-תושטוס, תרסיס מבושם וטבעי שמבוסס על תרכובות שמנים אתריים ואינו כולל רעלים. הוא בטוח לשימוש גם בסביבת ילדים ובעלי חיים ומשאיר ריח נעים באוויר.

  • גרגרים – תכשיר נוסף הוא תכשיר גרגרים אותו ניתן לפזר בסביבה שבה שוהים ופעולת הדחייה תפעל למשך 48 שעות לאחר פיזורו. בין התכשירים המומלצים נמצא יא-תושטוס גרגירים שמבוסס על שמנים אתריים ומפיץ ריח שמשבש את חושיה של היתושה. התכשיר בטוח לשימוש גם בסביבת ילדים ובעלי חיים, שכן לא כולל רעלים.

  • נר – נר דוחה יתושים זו גם דרך אטרקטיבית לדחות יתושים מבלי להשתמש בחומרים רעילים. נר יתושלך כולל רכיבים טבעיים ובעל ניחוח ארומטי שמרחיק יתושים. הנר מגיע בדלי צבעוני במבחר צבעים, הוא מבוסס על תערובת צמחים, מועשר בשמן לימון ולו ניחוח רענן שמבריח את היתושים מאזור הבערה של הנר.

  • מחבט חשמלי – במידה ואתם מעוניינים בקטילה ממוקדת יותר, מחבט חשמלי יספק לכם פתרון אמיתי. הוריקן מוסקיטו הוא מחבט חשמלי מתקדם שמיועד לחיסול ממוקד מאוד של יתושים וחרקים מעופפים. המחבט כולל עיצוב יוקרתי, בעל רשת צפופה ואף ניתן לטעון אותו באמצעות USB.

  • קטלן חשמלי – אם אתם זקוקים לקטלן יותר מתקדם שמספק מענה רחב יותר לפנים הבית וחלל החוץ, קטלן חשמלי הוריקן יהיה הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. דגם זה של קטלן מאוד חרישי כך שאינו מרעיש ואינו כולל ריחות לא נעימים. ישנם דגמים רבים של מכשיר זה המיועדים לשימושים שונים, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הדגם המתאים ביותר.

  • קרם דוחה יתושים – סוג נוסף של הגנה מפני יתושים המספק מענה יותר נקודתי ולא סביבתי. את הקרם דוחה היתושים מורחים על הגוף, לרוב מדובר בקרם שקוף ומעט שומני, הריח דוחה את היתושה ומונע ממנה להתקרב.

כיצד בוחרים קוטל יתושים?

  • לפי המרכיב הפעיל – קוטלי יתושים נבדלים זה מזה במרכיב הפעיל שלהם. ישנם קוטלים אשר מבוססים על חומרים כימיים, בעוד שאחרים מבוססים על חומרים טבעיים. אם תרצו תכשיט בטוח לשימוש בסביבת ילדים ובעלי חיים מרכיב פעיל כמה שיותר טבעי שמבוסס על תרכובת שמניים אתרים תהיה בחירה טובה יותר.

  • לפי זמן הכיסוי – כמה זמן תרצו להיות מוגנים? האם רק לכמה דקות? האם לשהות ממושכת? עליכם לבחור את הקטלן בהתאם לזמן הכיסוי הרצוי. כיסוי ממושך ידרוש חומר פעיל בריכוז גבוה או קטלן חשמלי, ולהיפך.

  • לפי אופן היישום – האם תרצו ליישם את החומר על הגוף? האם תרצו לרסס את הסביבה? האם אתם מעדיפים להימנע מריסוסים כלל? תוכלו לבחור את סוג קוטל היתושים בהתאם לאופן שבו תרצו להשתמש בו.

לסיכום במידה והמטרה היא להרחיק מכם את היתושים יש לכם כמה וכמה אפשרויות. ב - Greenplace מוצרי הדברה מתקדמים תוכלו לבחור את הסוג המתאים לכם ביותר ותוכלו ליהנות מזמן איכותי ונעים בחוץ, גם בימים החמים.