נוסעים לטייל והילד הנוסף נשאר בבית בחרו פנסיון כלבים איכותי

פנסיון כלבים איכותיפנסיון כלבים איכותי זה מה שכל בעל כלב מחפש כאשר הוא מתכנן לצאת לטיול בארץ או בחו"ל ומבקש להשאיר את הכלב במקום בטוח ונעים, על-מנת שכאשר ישוב מהחופשה, יחזור אליו הכלב במצב נפשי ופיסי תקין. פנסיון איכותי יוכל להעניק לכלב יחס אוהב וחם. המטרה של פנסיון כזה היא לשמור על הכלב ולאפשר לו שהיה מהנה.

פנסיון איכותי יעסיק צוות עובדים הכולל מאלפי כלבים ועוזריהם, המנוסים בטיפול והענקת יחס ראוי לכלבים. בנוסף, פנסיון כזה יעניק לכל כלב מזון איכותי שיספקו להם אנרגיה דרושה, יסייעו להם לשמור על הפרווה ויעזרו ביציאות סדירות. בעל הכלב יוכל לבחור גם להביא מזון כרצונו ולהשאירו בפנסיון עבור הכלבלב האהוב שלו.

איזון בין פעילות ומנוחה

ישנה חשיבות לכך שלכלב יהיה מקום פרטי בו יוכל לישון ולהירגע. כלב צריך בממוצע כ-15 שעות של שינה כל יום, עם מעט חברה של אנשים או כלבים. כאשר מדובר בפנסיון כלבים, הרי שהכלב מוכנס למקום עם כלבים ואנשים שהוא לא בחר. מדובר בכלבים זרים לו, וגם כאשר הכלבים שבפנסיון הם בסך הכל ידידותיים, הרי שגם שם הכלב צריך למצוא את המקום שלו בהיררכיה. עבור כלבים רבים מדובר במעין מאבק שעשוי להיות מתיש.

מלבד הצורך במנוחה, הכלב צריך גם ליהנות מפעילות פיסית. יש לאפשר לכלב פעילות פיסית – בחצר, בחברת כלבים אחרים, טיולים עם מטפל ופעילויות אחרת – הכל בהתאמה לגיל ולגזע. ישנם גזעי כלבים שאינם בנויים לפעילות פיסית מרובה; ייתכן גם שהכלב זקן מדי לפעילות פיסית מסוימת או ארוכה מדי. על כן יש לוודא שצוות הפנסיון מודע למצב ולתנאים של הכלב, על מנת שיוכלו להתאים לו פעילות פיסית. יש להיות מחושבים מבחינת פעילות פיסית, בעיקר בחודשי הקיץ הלוהטים.

תזונה

הפנסיון יאכיל את הכלב שלכם במזון איכות, או במזון שבעליו של הכלב מביאים לפנסיון על מנת שיאכילו בו את הכלב – האוכל אליו הוא רגיל, כך שהכלב יזכה למעט נחת לפחות במישור הקולינארי, אם לא במישור הנפשי, בימים מאתגרים בהם אין הוא נמצא בחיק משפחתו האהובה.

בריאות והיגיינה

במרבית הפנסיונים, קטנים או גדלים, פשוטים או מפוארים, מגיעים כלבים לתקופת שהיה שונות. חלק מהכלבים שוהים בפנסיון במצב מסוים של מתח נפשי – מטבע הדברים, כאשר הם רחוקים מבעליהם ונמצאים מחוץ לבית בו הם רגילים להיות. בנוסף, מדובר בסביבה עם פוטנציאל למחלות; על כן יש לדאוג שהכלבים הנכנסים לפנסיון יהיו מחוסנים כהלכה. חיסונים לכלבים הם תקופתיים, ויש לוודא שהם מחוסנים כראוי, על מנת שלא יידבקו במחלות איומות משכניהם בפנסיון. יש לוודא שאתם מותירים את כלבכם האהוב בפנסיון השומר על היגיינה וחיטוי מספקים. וודאו כי הפנסיון דואג גם לייבוש המכלאות, כיוון שתנאים של לחות עשויים לעודד שגשוג של חיידקים ומיני מחלות לא רצויות.

 

בנוסף, הפנסיון חייב לאפשר המשך של טיפול תרופתי, במידה שישנו כזה, לרבות קשר עם הווטרינר המטפל, ובמקרה הצורך – גם לעמוד בקשר עם הבעלים או מי מטעמו, בזמן שהות הכלב האהוב בפנסיון.

 

לסיכום, בידקו היכן אתם שמים את החבר הכי טוב שלכם. דאגו לשים אותו במקום עליו שיפעיל כמה שפחות סטרס, ידאג לצרכיו הפיזיים והנפשיים ויעשה זאת מתוך אהבה וסיפוק.

 

כשכשתא אילוף כלבים

כשכשתא - לירן בן צבי אילוף כלבים

0523845449

 

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

המלצות טיולים בארץ

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

פרסום עסקים

האחים תמם עבודות איטום
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2