המלצות לבחירת מאפרת כלות

בחירת מאפרת כלותאת היום החשוב בחייך, רוב הסיכויים שדמיינת בעיניי רוחך כבר כשהיית נערה צעירה. כעת כשהחתונה שלך עומדת להתרחש ממש בקרוב, כל הפרטים מהחלומות שלך נפגשים עם המציאות, ואת ודאי עוסקת בארגון הדברים שצריך לנהל לקראת האירוע: תפירת שמלת כלה, טעימות של האוכל מהקייטרינג, רכישת טבעות וכמובן בחירת אנשי המקצוע שיהיו אחראים על עיצוב השיער והאיפור שלך. איפור כלה נחשבת מקצוענות בפני עצמה, וכאשר תגיעי לשלב שבו תצטרכי לבחור את זו שתהיה אחראית למראה פנייך ביום חתונתך, כדאי שתהיי מוכנה.

מדוע זה חשוב כל כך למצוא מאפרת כלות?

לבחור מאפרת שיודעת לאפר כלה בצורה טובה זה לא פשוט, על אף ההיצע הגדול של נשות המקצוע בתחום. איפור של חתונה הוא לא אותו האיפור שנשים עוטות על עצמן לעבודה או לאירוע שאליו הן מוזמנות כאורחות, לכן להתאפר בתור כלה עלול להרגיש מעט לא טבעי ובמיוחד עבור מי שאינה נוהגת להתאפר בחיי היום יום שלה מעבר לשימוש בסומק ומסקרה. מי שלא רגילה לאיפור כבד ייתכן ותרגיש שהיא נמצאת "בתוך עור של מישהו אחר", ואיכותה של עבודת האיפור ביום החתונה היא חשובה ביותר, על מנת למנוע את התחושה הלא נעימה הזו.

מה התפקיד של איפור כלות? איפור לחתונה צריך למלא כמה פונקציות:

  1. להתאים למזג האוויר בעונה שבה מתרחש האירוע – חומרים מזינים לעונה יבשה, לעומת תכשירים קלילים יותר כאשר הלחות עולה.
  2. איפור של כלות צריך להחזיק מעמד במשך שעות ארוכות, מהרגע שהכלה יוצאת מהמאפרת עד לסוף היום ותוך כדי שהיא עצמה שותה, אוכלת, רוקדת וכמובן גם מזיעה או בוכה מהתרגשות.
  3. התמונות של הכלה חייבות לבטא את המראה שלה במיטבה, בין אם מדובר בשלב קבלת הפנים ובין אם זה שלהי הערב. איפור איכותי ידגיש את החלקים היפים בפניה של הכלה ויטשטש מגרעות – על מנת שהכלה תצא טוב בתמונות בכל מצב.
  4. התפקיד הכי חשוב של האיפור, הוא לתת לכלה להרגיש שהיא נשארת היא, אותה אישה השמחה ביום חגה ולא רוצה להרגיש מחופשת, מבוגרת מדי או סתם שלא בנוח.

מאפרת כלות מקצועית באמת, תהיה בקיאה בכל רזי האיפור לסוגיו, תכיר כמה וכמה סוגים של מוצרים, תדע להתאים את סוג התכשירים לעורך הספציפי ותיתן לך טיפים לתחזוק האיפור גם בסופו של הערב, זמן רב לאחר שתסיים את תפקידה.

שירות מעולה יכלול יחס חם ורגיש של המאפרת כלפי הכלה

עניין לא פחות חשוב מהצלליות או המייק אפ שהמאפרת שלך תשתמש בהם, הוא היחס שהיא תיתן לך. פגישה ראשונית עם המאפרת הפוטנציאלית היא הכרחית, הן על מנת לבחון את תיק העבודות שלה ולבדוק אם הסטייל שלה מתאים לך, אבל חשוב יותר מזה – בכדי להבין האם יש ביניכן כימיה.

עבודת איפור כלה עלול לארוך זמן רב, ומדובר בדמות שתהיה צמודה אלייך ברגעים שמחים אך גם לחוצים עד מאוד עבורך. בחרי מישהי רגועה עם אנרגיות טובות, שתיתן לך הרגשה שאת יפה ותגרום לך לחייך ולהרגיש ביטחון.

איך מוצאים מאפרת כלות?

מלבד חיפוש באינטרנט של אתרי מאפרות מקצועיות, את עשויה למצוא את המאפרת המתאימה לחתונה שלך גם באמצעות המלצות מחברות שאת סומכת עליהן. למעשה זוהי דרך נפלאה לבחור מאפרת כלות טובה, ולסנן מראש אך ורק את אלו שתוכלי לקבל עליהן מידע ממקור ראשון. ודאי כי המאפרת מציעה איפור ניסיון ללא תשלום או בעלות סמלית, היי נאמנה לעצמך ובחרי את זו שתיתן לך את ההרגשה הטובה ביותר, מבפנים ומבחוץ.

 

הועלה לאתר המלצה בתאריך 22.11.17

המלצות טיולים בארץ
האחים תמם עבודות איטום
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה