ארון שירות למטבח - ייעול מסורתי בעידן הטכנולוגי

ארון אחסון למטבח - שדרוג משמעותי ומניעת סכנה

ארון שירות למטבח

ארון שירות למטבח מהווה אלמנט שימושי ביותר בחיי היומיום של כל משפחה ובעיקר בבית בו מתקיימים חיי משפה אינטנסיביים. ברבים מהמקרים גם כאשר מדובר בדירות או בתים חדשים אין בנמצא ארון שירות למטבח. ארון שירות מקורי, יימצא לרוב באזור מרפסת השירות או חדר האמבטיה. אנו ננסה להצביע על הצורך האותנטי הקיים ברבות מהמשפחות בקיומו של ארון אחסון למטבח ותרומתו לחיי היומיום של כל משפחה גם בעידן הסולולרי והרשתות החברתיות.

 

ארון שירות למטבח בבית חדש

כאמור במרבית הבתים החדשים הנבנים והדירות מצוי ארון השירות באזור חדר האמבטיה וזאת בשל התפיסות הרואות בתחולתו של כל ארון שירות כגון חומרי ניקוי וכלי ניקוי מוצרים שעדיף להם שלא יימצאו באזור המטבח. בעידן בו אנו מצויים יחד עם התפתחות מכשירי החשמל והציוד הטכנולוגי הנלווה להליכי הבישול והאפייה פותחו אין סוף חומרי ניקוי, טיפול והדברה המיועדים לשימוש במטבח. בחומרים אלה כולם נעשה שימוש לעתים אך ורק במטבח ומשום כך המקום הנכון ביותר לאחסונם הוא ארון אחסון למטבח שיהיה ממוקם בקרבה המרבית האפשרית למטבח.

ארון שירות למטבח מאפשר לנו להחזיק את כל כלי הניקוי וחומרי הניקוי (כגון טבליות למדיח כלים, חומרי ניקוי לתנור אפיה, חומרי ניקוי לכלים, סמרטוטים, כריות פלא ועוד.) במקום בו נעשה בהם שימוש ובעיקר במקום המהווה את מרכז ההתרחשויות בביתה של כל משפחה המטבח.

ארון שירות למטבח בחיי היומיום של כל משפחה

גם בבתים או דירות יוקרה בהם מצוי אולם אוכל רחב ידיים או חדר אוכל מפואר ייעודי לאורחים, תהיה במטבח פינת אוכל שתשמש את בני הבית בחיי היומיום וסביבה לרוב יתנהלו חיי המשפחה בעיקר כאשר ישנם ילדים בסביבה (בכל גיל). חיי משפחה, בין אם תוססים ובין אם רגועים... מזמנים אין ספור מצבים בהם יש צורך בזמינותם וקרבתם של חומרי הניקוי לטיפול במצבים בלתי צפויים… הימצאותם של אלה בארון אחסון למטבח מאפשר גישה נוחה ומידית שלרוב תחסוך ותייעל את משך הטיפול הן ב"תקלה" או בהליך ניקוי מתוכנן ויסודי.

 

ארון שירות למטבח

ארון שירות למטבח תוספת לבית ולמשרד

מקובל להוסיף ארון שירות למטבח בבתים או דירות בהם קיים מטבח וכאשר לא תוכנן והוצב ארון שירות (מסיבות כאלה ואחרות) בתכנון המקורי. לעתים אנו נכנסים לדירה שעונה על כל דרישותינו ואולם המטבח הקיים הותאם לדיריו הקודמים של הבית שלדוגמא ל א היו להם ילדים והשימוש בחומרי וכלי ניקוי היה אך ורק בעת ניקוי יסודי של הבית והחומרים הושארו מתחת לכיור המטבח. כאשר מצויים ילדים קטנים בבית, הימצאותם של חומרי ניקיון בהישג ידם של הילדים מהווה סכנה מידית ומוחשית. לכן ההמלצה הינה להעביר את חומרי הניקוי למדף גבוה בארון השירות כך שלא יהווה סכנה.

במשרד המצב דומה, בעיקר כאשר המשרד מתפתח ועובר לחלל חדש או מתרחב בחלל הקיים. קיים מטבחון שאינו יכול להכיל את חומרי הניקוי, כלי הניקוי ולעתים גם כלים חד פעמיים או כאשר אנו מקדישים חלק מהחלל לצורך חדר המתנה או דלפק קבלה אשר בו מוצבת פינת קפה. ארון שירות למטבחון יאפשר לכם לרכז את כל אותם אביזרים וחומרים שנוכחותם אינה מכבדת את חדר ההמתנה או פינת הקפה של המשרד.

 

ארון שירות למטבח

 

 

לסיכום על אף קצב החיים המהיר שלנו אנו עדיין זקוקים בחיי היומיום לחומרים וכלי ניקוי ועדיף שיהיו בהישג יד. בארון שירות בסביבת המטבח שהוא מרכז החיים של כל משפחה.

 

 

תכשיטים נגד עין הרע
האחים תמם עבודות איטום
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול