אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בתל אביבקיימים בנייני מגורים רבים חדשים או ישנים יותר. על כל אחד החובה הבסיסית לשמור על הנכס שלו, זאת באמצעות תחזוקה ופיקוח על מערכת האינסטלציה. המסוגל לבצע זאת הוא לא אחר מאשר אינסטלטור בתל אביב, שאף יכול לתקן תקלות שונות בשני סוגי התשתית – תשתית האינסטלציה ותשתית המים. אותו איש מקצוע יוזמן לבדיקות תקופתיות במטרה לבדוק האם קיימים שורשי עצים במערכת הביוב, האם ישנה בעיה בצנרת, כדוגמת צינור שבור או סדור, האם נזילה סמויה מסתתרת בבית ועוד.

 

מערכות האינסטלציה והביוב בתל אביב – בעיות שכיחות

בבתים מסוימים אין מודעות מספקת לאופן בו יש להשתמש באסלה. משפחות רבות, עם או בלי ילדים קטנים, משליכים לאסלה פסולת שאינה מתאימה לה, כגון טמפונים ותחבושות הגיוניות, מה שמסב נזק רב לתשתית הביוב, הרגישה ביותר להצפות. דיירים בבניין המגורים יספגו גם הם נזק במקרה של בעיה במערכות הביוב או המים, ויהיה מדובר בנזק כפול עבור תיקון של מומחה אינסטלציה. גם לפני שמתחילים בשיפוץ חדר האמבט או המטבח, יש לבצע בראש ובראשונה פגישה עם אינסטלטור מומחה, שיבדוק את תקינות המערכת ויכין תכנית פעולה להמשך.

 

הסתיים הטיפול במערכת הביוב והאינסטלציה – מה כדאי לדעת?

עם סיום התקנת המערכת, דרשו מהאינסטלטור קבלה, על-מנת שיהיו רשום מולכם שחור על גבי לבן מה בדיוק הוחלף ומה המחיר של כל סעיף, תוך התייחסות לקבלה כאל אחריות על התיקון. אינסטלטור שמגיש קבלה מראה כי העבודה היא חוקית ומתנהלת כהלכה. אינסטלטור מקצועי ייתן לכם עצות לתחזוקה חכמה של מערכות האינסטלציה והביוב, בשאיפה שלא תזדקקו שוב לתיקון בחלוף זמן קצר.

 

ניתן לאתר אינסטלטורים פרטיים או חברות אינסטלציה מוכרות, עליהם ניתן למצוא המלצות גולשים שהתנסו בשירותיהם.

במקרה של שיפוץ דירה, תוכלו לפנות למספר קבלני אינסטלציה במקביל, לקבל הצעות מחיר מכל אנשי המקצוע הטובים, ולהשוות ביניהן, גם על-מנת שתוכלו להבין במדויק מה נדרש עבור השיפוץ, תוך סינון עבודות אינסטלציה שאינן דרושות.

במידה שאתם מתגוררים בבית דירות או בניין מגורים, ללא שכנים צמודים כמו בבית פרטי, בדקו האם התקלה היא בצינור הפרטי או בצינור המשותף. ככל שמדובר בנזק בצינור המשותף, הרי שהתשלום על עבודות התיקון יחול על כלל הדיירים, ואילו הפנייה על ידי וועד הבית תתבצע על-ידי נציע מטעמם של הדיירים (או על-ידי וועד הבית. דרשו מהאינסטלטור לפרט בבירור את מהותה התקלה ואת אופן תיקונה.

 

הקפידו לקבל מהשרברב חשבונית ברורה על כל עבודה שבוצעה; באופן זה אתם מכסים עצמכם בפני תקלות חוזרות. החשבונית תסייע לכם להוכיח את ביצוע העבודה ולאפשר בירורים במקרה של עבודה לקויה שבוצעה על-ידי האינסטלטור.

דעו כי מלבד מספר טלפון של איש המקצוע, תוכלו לבקש גם כתובת מלאה.

תוכלו לדרוש גם הצעת מחיר בכתב, בה יצוינו פרטי העבודה כולם, במטרה למנוע מקרים לא נעימים של אי הבנות, שיובילו למחירים גבוהים יותר.

 

בימינו, ישנם אינסטלטורים שמבצעים עבודות שאינן קשורות בהכרח ובמישרין לתיקונים בצנרת, כדוגמת התקנה של מיני בר.

אם תזכרו לבקש אחריות על העבודה למשך שנה, תוכלו לישון בשקט בלילות, בידיעה שמסמך זה יאפשר לכם להזעיק שוב את האינסטלטור במקרה של תקלה חוזרת. בנוסף, איש מקצוע המחלק קבלות הוא כנראה אמין יותר וניתן לסמוך עליו שיבצע עבודה טובה מבלי לחפף ומבלי להמציא תקלות ובעיות שלא היו קיימות מלכתחילה.

במידה שאינכם בטוחים עדיין איזה איש מקצוע עליכם להזמין, אתם מוזמנים להשתמש ברשת האינטרנט ולבצע סקר מהיר וקצר שבסופו תדעו הרבה יותר.