אינסטלטור בצפון

אינסטלאטור בצפוןבניינים מגורים רבים, חדשים או ישנים – בכל אחד מהם גרים דיירים המעוניינים בשמירה על נכסיהם, חלק ניכר מכך על-ידי תחזוקה ופיקוח של מערכת האינסטלציה. אינסטלאטור בצפון הוא איש מקצוע שיוכל לבצע זאת באמינות רבה. ניתן להזמין אינסטלאטור לביצוע בדיקה תקופתית של קיום שורשי עצים בביוב, בעיה בצנרת הביוב, כגן שבירה או סדק של צינור, קיום נזילה סמויה בדירה ועוד.

 

בעיות שכיחות במערכות האינסטלציה בצפון הארץ ובכלל

רבים אינם מודעים לצרה הצרורה שעשויה להיגרם בשל השלכת פסולת לאסלה שאינה מתאימה למערכת הביוב, כדוגמת טמפונים, טיטולים, תחבושות הגיוניות ועוד. הדבר מסב נזק משמעותי למערכת הביוב הרגישה, ועשוי להוביל להצפות. דיירים בבניין המגורים עשויים לספוג נזק בשל בעיה במערכת הביוב או המים. דיירים שזנחו לאנחות את מערכת האינסטלציה והביוב ישלמו מחיר כפול ומכופל עבור תיקון אינסטלציה. גם במקרה של צורך בשיפוץ חדר האמבט או המטבח, יש להסתייע בשירותיו של אינסטלאטור בצפון ובעל מומחיות, שיבדוק את תקינות מערכת האינסטלציה בכללותה.

 

בוצע תיקון במערכת הביוב והאינסטלציה – מה כדאי לדעת?

בסיום תיקון מערכת האינסטלציה, דרשו קבלה מפורטת, על-מנת שתדעו בדיוק ותבינו מה הוחלף, כמה עולה כל טיפול ותחזיקו בידכם מסמך שמהווה גם אחריות על התיקון. אינסטלאטור המעניק קבלה בסוף העבודה מראה התנהלות נכונה וחוקית. איש מקצוע אמיתי ייתן לכם עצות טובות לתחזוקה חכמה על מערכת האינסטלציה והביוב על-מנת שלא תזדקקו לתיקון חוזר כעבור זמן קצר.

 

ניתן לאתר אינסטלאטורים פרטיים או חברות אינסטלציה מוּכּרות שיש עליהם המלצות גולשים שכבר התנסו בשירותיהם (אתר "המלצה" הוא דוגמא טובה לאתר המכיל המלצות גולשים אמיתיים על שירותים שונים שקיבלו, כולל שירותי אינסטלציה). מדובר בחיפוש קל ובטוח עבור תושבי הצפון המחפשים אינסטלאטור בצפון.

 

מידע נוסף על אינסטלאטור בצפון

בדומה לגוף האדם שלעיתים סובל מבעיות בריאותיות שונות, כך אנו עשויים להיתקל בבעיות אינסטלציה ובעיות צנרת. שוק האינסטלאטורים בארץ פרוץ למדי; בעלי מקצוע רבים ללא תעודות; אין מחירים אחידים, קיימים חאפרים מתחזים שממציאים תקלות כדי שתשלמו יותר כסף על תיקונים בהם אין צורך. אז איך ניתן לדעת איזה אינסטלאטור לבחור? כיצד נוכל ללמד על מחירים מקובלים בשוק האינסטלציה? בוא נמשיך לקרוא.

 

לפני שאתם פונים לשירותי אינסטלאטור, כדאי שתדעו על כיסוי במסגרת ביטוח דירה העוסק בתקלות אינסטלציה. חברת הביטוח מגיעה להסכם מול חברה קבלנית המבצעת תיקוני אינסטלציה בעבור השתתפות עצמית של כ-400 שקלים. תוספת ביטוח המכסה אתכם בפני תקלות צנרות ביתיות עשויה לעמוד על 150 שקלים. במידה שלא חוויתם תקלות אינסטלציה משמעותיות במשך השנה, הפסדתם למעשה על הביטוח וייתכן שעדיף היה להשתמש בשירותי אינסטלאטור מומחה, במקרה של הופעת תקלה.

 

חברות ביטוח מסוימות מספקות רשימת אינסטלאטורים העובדים עמם, לבחירתכם. במקרה כזה יהיה מחיר העבודה גבוה יותר, מפאת בדיקת שמאי שמטעם החברה. ישנה אפשרות שאותו אינסטלאטור שיבצע את העבודה, יבצע עבודה שטחית בכוונה תחילה, במטרה לחזור ולבצע תיקונים חוזרים, שכמובן ייגבה עבורן כסף נוסף – ומכם חברת הביטוח תגבה השתתפות עצמית.

 

בדומה לכל שוק מקצועי (שיפוצים, ניקיון, חשמלאת), גם כאן כדאי לקבל המלצות מבני משפחה וחברים שכבר קיבלו שירות בנושא בו אתם מעוניינים. בדקו ברשת האינטרנט בנוגע להמלצתו על אינסטלאטורים, למשל בפורומים של סיוע לבית. במקרה של שיפוץ הדירה, תוכלו לפנות במקביל למספר קבלני אינסטלציה, לקבל הצעות מחיר נוספות ולאחר מכן להשוות בין ההצעות וללמוד במדויק מה נדרש עבור השיפוץ. תוכלו כך גם לסנן עבודות אינסטלציה שאינן נדרשות באמת.

 

להמלצות על אינסטלטור בצפון לחצו כאן>>>