אין תחליף לאינסטלטור אמין ואיכותי

אין תחליף לאינסטלטור אמין ואיכותיסתימה - זה עשוי להתרחש ביום בהיר אחד ובכל מקום. לפני שמתרחשת הצפה בשירותים או במטבח, כדאי להזמין אינסטלטור אמין. הבעיה היא שכשאנחנו צריכים אינסטלטור, בדרך כלל מדובר בצורך דחוף. אלו מקרים בהם אין לנו פריבילגיה לבצע סקרי שוק ולברר כל מיני דברים בטלפון. חייבים אינסטלטור ועכשיו. מה עושים? איך אנחנו יודעים שהזמנו אינסטלטור שמבין מה הוא עושה?

גם אתם אינסטלאטורים

כמעט כל אחד יכול להיות אינסטלטור מעת לעת. פתיחת סתימה היא עניין דחוף, אך לעתים קרובות למדי מדובר בעניין פשוט וקל שאפילו אינו מצריך עבודה טכנית. גם אם אינכם "הנדי-מן" מקצועי, עדיין תוכלו לעשות את הדבר הראשון שגם אינסטלטור היה עושה: להשתמש בפומפה ביתית רגילה.

 

לעתים, שימוש מהיר וקל בפומפה עשוי להשיב את הכיור, האמבט או האסלה למצב התקין. אם הבעיה חוזרת או מסתבכת, זהו כמובן הזמן לתור אחר אינסטלטור איכותי.

 

פעמים רבות הדרך לפתירת סתימות היא ניקוי הסיפון – זהו חלק הנמצא בצנרת תחת הכיור, שאולי נתקעו בו חלקי אוכל, שיערות והצטברות של לכלוכים שונים. פתיחה זו של סתימה דורשת פירוק של הסיפון לטובת ניקוי ולעתים גם שימוש בחומר לפתיחת סתימות. אם אינכם חשים שתוכלו לבצע את המשימה, רצוי שתפקידו אותה בידיו של אינסטלטור טוב.

אין תחליף לאינסטלטור איכותי

בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם האינסטלטור, תוכלו ללמוד המון. זכרו כי שיחת טלפון בודד תוכל ללמדכם המון אודות נותן השירות. אם, למשל, האינסטלטור מסרב בתוקף לתת לכם הצעת מכיר גם כאשר אתם מבהירים לו כי מדובר בפתיחת סתימות. אם אינסטלטור מתעקש לתת הצעת מחיר רק לאחר ביקור בית, סביר שהחוויה תעלה לכם ביוקר, כיוון שהאינסטלאטור בונה על הביקור בבית כעל דרך "לדפוק" מחיר אוטומטית.

 

על-מנת להימנע ממקרים לא נעימים כמו המקרה לעיל, זכרו לבקש הצעת מחיר. אם האינסטלטור נשמע מקצוען ושואל שאלות לעניין בנוגע לבעיה, זהו סימן טוב. כדאי לחשוד במקרים בהם הצעת המחיר נמוכה מדי, שכן היא עלולה להתברר כהצעה המתאימה לעבודה בלתי מקצועית, או אולי אף שקרית.

 

שירות

בעוד בימי עבר המתנו משך ימים רבים להגעתו של אינסטלטור (כיוון שמקצוע זה לא היה כה נפוץ), ועד הגעתו היה עלינו להסתדר איכשהו עם המפגע בבית, במבנה או במשרד, הרי שבימינו ישנה זמינות גבוהה מאוד לאינסטלאטורים הזמינים משך כל שעות היממה ובכל ימות השבוע. אינסטלטור יוכל אליכם כמעט ברגע שאתם מתקשרים אליו. בערים הגדולות, שירות אינסטלציה בזק הוא כבר סטנדרט.

 

אחריות

אם אתם מעוניינים לקבל את התמורה המלאה עבור כספכם שהרווחתם בעמל רב, זכרו לדרוש ולבקש אחריות עבור תיקון של כל תקלה שהיא. בקשה אחריות מלאה גם עבור חלקים מוחלפים, כמו: ברזי כיבוי, צינורות ביוב, משאבות מים וחלקים אחרים. אחריות כתובה מבטיחה לכם כי כל אינסטלטור יגיע במהירות ולא ידרוש כספים נוספים בעבור תיקונים.

 

מוניטין

זה נכון שישנו שפע רב למדי של אינסטלאטורים ותיקים, אולם משתלם לדעת שאינסטלאטורים צעירים יותר למדו באופן מדוקדק יחסית את האופן בו בנויות תשתיות מודרניות המאפיינות ערים גדולות, כמו גם לעבור עם המכשירים והמונים המתקדמים ביותר הקיימים בשוק של ימינו. עם זאת, ישנם גם אינסטלאטורים ותיקים רבים הממשיכים ללמוד ולעדכן כל העת את הידע המקצועי שלהם.

 

איך ממשיכים מכאן?

אם החלטתם שאתם צריכים שירות אינסטלציה למבנה הבית או המשרד, פשוט כנסו לאינטרנט ובצעו מחקר ראשוני קצר אודות אינסטלטור ברמת גם הנמצא בסביבת מגוריכם ויוכל להגיע אליכם במהירות.

המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2
האחים תמם עבודות איטום
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי