איך תקימו עסק חדש ורווחי כבר מהיום הראשון?

ייעוץ עסקי עם גולדמהר יועצים

90% מכלל העסקים החדשים הנפתחים בישראל נסגרים בתוך שנתיים ממועד הקמתם. אנשים ומחקרים רבים ניסוי לגלות מהן הבעיות הנקודתיות שגורמות לכך. רבים טוענים כי מדובר ביוקר המחיה, חלק אומרים שהאופי הצרכני הישראלי פוגע בפיתוח העסקים והטענה הרווחת ביותר מכולן היא ההשכלה הפיננסית והמקצועית של בעל העסק. כדי להקים עסק רווחי כבר מהיום הראשון תצטרכו את עזרתו של יועץ עסקי מקצועי ומנוסה שיוביל אתכם החל מרגע פתיחת העסק, דרך בניית תכנית עסקית וילווה אתכם לאורך הדרך השוטפת לוודא שאתם מיישמים ומתקדמים.

ייעוץ עסקי הוא קריטי:

רבים נוטים לזלזל בייעוץ העסקי ולכן אותם רבים סוגרים את העסק תוך זמן קצר מרגע הקמתו. הגרוע מכל הוא שהם סגרו את העסק אחרי שהפסידו את הכסף שחסכו לטובת פתיחת העסק ונגררו לסחרור הלוואות שהגדיל את ההוצאות החודשיות שלהם, רק שכרגע אין את ההכנסה מהעסק. על מנת להימנע מהשגיאות הנפוצות של כל בעל עסק מתחיל וכן להתחיל לעבוד נכון בקידום ופיתוח המותג כבר מהיום הראשון – יש להיוועץ עם איש מקצוע מנוסה כמו עקיבא גולדהמר ולחזק את הידע הפיננסי שלכם.

היעזרו בשירות ייעוץ שיווקי לבניית תכנית השיווק שלכם:

בניית תכנית שיווק היא חלק בלתי נפרד לא רק מהתכנית העסקית שלכם, אלא מאופן הפעולה היומיומי שתבצעו בעסק שלכם. אם מדובר בעסק קטן, אתם כבעלי העסק, תצטרכו למלא את המקום בכל הקשור לשיווק העסק שלכם. מה שאומר שתצטרכו לבצע פעולות שונות לטובת חשיפת המוצרים והשירותים שלכם לקהל היעד שלכם במטרה להביא לקוחות לעסק. יותר מכך, אתם תצטרכו לוודא שהם יהיו מרוצים מהשירות/מוצר שלכם על מנת שיהפכו ללקוחות קבועים וממליצים. שירותי ייעוץ שיווקי יעזרו לכם לגלות מי קהל היעד האמיתי של העסק שלכם שכדאי להתמקד בו, היכן הוא נמצא והיכן כדאי להשקיע את המשאבים שלכם לטובת חשיפת המותג.

הלוואה לעסק חדש – מהן האופציות הטובות ביותר העומדות לרשותכם?

כיום ניתן להשיג הלוואה לעסק חדש בעיקר דרך קרנות הפועלות בשת"פ עם משרד האוצר והממשלה (המקדמת פיתוח של עסקים קטנים בישראל ולכן ערבה להלוואות רבות שהם מקבלים). כמובן שבהתאם לגובה התקציב שאתם זקוקים לו תוכלו להיעזר בבנק או בגוף חוץ בנקאי לקבלת הסכום הנדרש עבורכם להרצת העסק בשנה-שנתיים הראשונות ללא דאגות. גולדמהר יועצים יספקו לכם ייעוץ עסקי אובייקטיבי מתוך אמונה שכל עסק גדול היה פעם עסק קטן וכל עסק קטן יכול לשחק במגרש של הגדולים. כדי לעשות זאת תצטרכו ייעוץ עסקי כבר מהרגע הראשון.

אלפנט פיננסים
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
תכשיטים נגד עין הרע