אטרקציות לילדים במרכז חינם

אטרקציות לילדים במרכז חינםיום בילוי עם המשפחה והילדים עשוי להסתכם בהוצאת בת מאות שקלים, אולם אין זה מחויב המציאות. ישנם לא מעט אתרים, באוויר הפתוח בעיקר, המזמינים לבילוי משפחתי חינמי נהדר. לרוב מדובר בפארקים עירוניים, ובוודאי תשמחו לשמוע שבשנים האחרונות הוקמו ברחבי ישראל מספר מכובד של פארקים מושקעים ומטופחים עם שפע אטרקציות – ובכניסה חופשית. לחילופין, תוכלו לבחור לבלות עם הילדים בדרך שונה, למשל, בסיור מלמד ומהנה בבית המשפט העליון או בבניין הכנסת.

 

לפניכם הצעות אחדות לבילוי משפחתי במרכז שלא תדרוש מכם להוציא כסף.

 

נמל תל אביב

נמל תל אביב זהו אחד ממתחמים הבילויים הידועים והמוצלחים בישראל. במשך שעות היום כולו מגיעות למקום משפחות עם ילדים, כמו גם בליינים צעירים. משפחות אוהבות במיוחד לבלות על דק העץ רחב הידיים, בו יכולים ילדים (ומבוגרים) להפגין או לשפר את כישרונם ברכיבה על אופניים, החלקה על רולר בליידס, נסיעה על בימבות או פשוט ריצה על העליות והירידות שבדק. בעת שהילדים פורקים ממרצם, יכולים ההורים ליהנות מנוף הים ומבריזה נעימה. בלבד הדק ניצב ארגז חול לילדים, נוסף על מתחמים, מקורים בחלקם, של מתקני שעשועים לילדים ולפעוטות, כולל עשרות מתקנים מרגשים. במשך השנה, ובעיקר בעונה החמה, מתקיימים בנמל הפעלות, מופעים ואירועים לכל המשפחה. שימו לב: על אף שהבילוי במקום חינמי, ניתן להניח שתאלצו להוציא סכומי כסף – עקב שפע בתי הקפה, המסעדות וכו'.

 

פארק הרצליה

פארק חינמי ומוצלח באזור השרון זהו פארק הרצליה, המשתרע על פני 120 דונם ומתאים למשפחות פעילות. הפארק כולל מדשאות, שבילי ריצה הליכה מרופדים בגומי, שבילי אופניים, אזורי מנגל, מתקני כושר, אגם מלאכותי בו שוחים דגים, עמדות צפייה בציפורים ושלולית חורף. הפארק חביב בעיקר על ילדים, עקב אזור משחקים רחב ידיים, הכולל אומגה, קרוסלות, נדנדות, רשתות טיפוס מאתגרות, אינספור מגלשות שחלקן גבוהות במיוחד וגשרי חבלים תלויים. גם לילדים הקטנים יותר מגיע לכייף, ועבורם התקינו אזור שעשועים עם משטח רך ונדנדות רבות, מגלשה, מתקן טיפוס ומתקנים נוספים לפעוטות. חלקו החדש הפארק שליד שלולית החורף נראה וטבעי יותר ומשתלב טוב יותר עם הנוף. במתחם זה תוכלו ליהנות ממתקני עץ לכושר וטיפוס, ממסלולי מכשולים עשויי אבן ועץ וממסלול מאתגר מיוחד לרוכבי אופניים.

 

פארק רעננה

הפארק שוכן בקצה המערבי של רעננה ומיום הקמתו נחשב לאחד הפארקים העירוניים המוצלחים בארץ. על פני שטח בן 200 דונמים שעליו מדשאות ירוקות, שבילי הליכה, מצפורים, עצים מצלים ואגם מלאותי הכולל מזרקה בו שטים ברבורים, ברווזים וזוג שקנאים. ניתן לשוט בספינת האגם וגם בגונדולה כשיט רומנטי מרגש, או לחצות את גשר הולכי הרגל שמעל האגם. סביב האגם תגלו גנים יפים הכוללים גן תבלינים ריחני וגן שבעת המינים. הפארק מלא באטרקציות לכלל המשפחות, כולל פינת חי בכניסה חופית בה שוכנים למעלה ממאה בעלי כנף ובעלי חיים אחרים; מגרש רולר בליידס ומתחם החלקת סקייטבורד; מבוך לילדים בעלי מוגבלויות; ומתחם שעשועים רחב ידיים במיוחד. באזור השעשועים תמצאו מגוון רב של מתקני טיפוס מעץ, קרוסלות, נדנדות ומתחם פתוח עם מתקני כושר למבוגרים. בימי שבתות ניתן לנסוע ברכבת הפארק (שבתשלום). לאורכו ולרוחבו של הפארק פזורים פסליהם של אמנים ישראלים; תוכלו לשטוף עיניכם בפרטי אמנות נוספים אם תיכנו (חינם!) לגלריית האמנות של הפארק, המציגה תערוכות מתחלפות.

 

גני סיפור בחולון

ברחבי העיר חולון, שביססה לאחרונה את מעמדה כעיר הילדים בישראל, תוכלו למצוא 36 גנים ציבוריים המעוצבים בהשראתם האמיתית של ספרי אגדות וילדים אהובים.

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
אלפנט פיננסים
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול