אטרקציות בטבריה – הבילוי המושלם

אטרקציות בטבריה – הבילוי המושלםאטרקציות בטבריה - או איך להעביר את הזמן עם הילדים?

 

ילדים הם שמחה, ילדים הם אושר, ילדים צריך להעסיק אחרת הרצון שלכם לחיות ילך ויצטמק. אם חשקה נפשכם בטיול של מספר ימים לצפון, אין ספק שעצירה בכנרת היא אופציה מועדפת. הכנרת מציעה שלל דרכים להעסיק את הזעטוטים, ולאפשר לכם לנוח מעט ולהתחרדן בשמש. מים, שמש, משטחי דשא גדולים - הילדים כבר ימצאו דרכים לפרוק אנרגיה ולהשתעשע עם עצמם. למשך שעתיים - שלוש כמובן, ואז תשמעו את משפט הקסם : 'אמא, אבא, משעמם לי.' אז מה עושים עכשיו? למזלכם יש המון אטרקציות בארץ כמו למשל ספא בתל אביב אבל אם אתם כבר בטבריה אז שיעסיקו את הילדודס ויאפשרו לכם מרווח נשימה.

 

כיצד למצוא אטרקציות בטבריה שיתאימו לכל כיס?

 

הורים רבים בוחרים להשלים עם המצב, ופשוט לשלם סכומי כסף עצומים רק כדי לשעשע את הילדים לכמה שעות. במציאות, אין שום הכרח לפעול כך. ניתן למצוא מגוון רחב של אטרקציות באיזור טבריה, במחירים סבירים שיתאימו לכל כיס. כל מה שצריך לעשות זה לצאת מתפיסת העולם שקובעת שאטרקציות לילדים הן עסק יקר, עם קצת חיפוש וראש פתוח, ניתן למצוא אטרקציות ופעילויות לילדים אפילו בחינם. ניתן ללכת לדוגמא לביקור באחד הקיבוצים באיזור. ילדים עירוניים ישמחו לחוות את החוויה של קיבוץ ולראות דרך חיים השונה משלהם. שיטוט קצר ברחבי הקיבוץ, ביקור בפינת חי, ליטוף הפרות ברפת - כל אלו מהווים חוויה נעימה ומעניינת לילדים שהטבע היחיד שהם רואים נמצא בערוץ נישונל ג'יאוגרפיק. כמו כן, ניתן להכנס לערך ויקפדיה של הקיבוץ, לקרוא עליו קצת, ולספר לילדים על הקמתו, צורת החיים שהיתה נהוגה בו פעם וכו'. אופציה אחרת היא לצאת לשיטוט ברחבי טבריה העתיקה. גם כאן כדאי להתכונן טיפה לפני, להכיר כמה סיפורים מרכזיים ולתת לילדים את החוויה של האנשים שגרו בה פעם, צורת החיים שלהם והמנהגים השונים. מדובר בסך הכל בעיר היסטורית, עם סיפורים רבים ונוף קסום.

 

לסיכום, לא חסרות אטרקציות בטבריה והסביבה, צריך רק לפתוח קצת את הראש. כדאי תמיד לפני הטיול לעבור על אתרי הקופונים השונים, ולחפש הנחות לטיולי סוסים או סיורי סאגווי בסביבה. פעמים רבות אתם תופתעו לטובה, ותזכו בחוויה כייפית ומשפחתית במחיר מוזל.