אוהל לשבעה להשכרה רק עם המומחים של אוהלי נועם

אספקת אוהלים איכותיים מבד PVC בלבד

חלקכם אולי לא יודעים, אבל PVC אינו עוד בד אוהלים טיפוסי, אלא כזה שגם דוחה קור באופן מובהק וגם נחשב בד נושם שיכול לאוורר טבעית את האוהל מבפנים. בדרך זו הוא למעשה מספק את מה שקיר הגבס או הבטון מספקים: תחושה נוחה של בית. אוהלים כאלו נחשבים מאד כבדים, בעיקר בשל עובי ומשקל היריעה. חברת מומחים תשנע אותם עבורכם ותתקין אותם באתרי היעד.

 

אוהלים איכותיים מבד PVC

אספקת אבזור תאורה ומגורים לשבוע ימים

בנוסף, החברה תספק עבורכם את כל מה שאתם צריכים בשביל לגור באוהל איכותי: בקרת אקלים כמו מזגן, מאוורר מתכת ותנור, מקרר שדה, תאורת פנים לאוהל, תאורת חוץ לחזרה קלה וחלקה לשטח האוהל בלילה כאשר אתם נמצאים בחוץ, וכמובן רהיטים מאובזרים במפות, ראנרים ותשתיות היגיינה כמו מפיות נייר ואביזרי שולחן: רק להביא בגדים ומזון.

פירוק האוהל בתום שבוע השבעה

עם סיום ישיבת השבעה, נציגי החברה יפעלו לפירוק האוהל ואיסוף הציוד שהושכר. הדבר ייעשה ביעילות וביסודיות, אך נדרשים ניקיון ופינוי פסולת מזון קודם לכן. נציגי החברה יעמיסו את תכולתו של אוהל לשבעה ויפנו את השטח שהקצאתם לקיומה.

מחירים נוחים

מחירי השכרת אוהל לשבעה, כולל כל המוצרים והשירותים הנלווים יהיה נגיש וזמין עבור רוב האבלים. בדרך זו, מתאפשר גם לכם להגיע אל אוהל לשבעה להשכרה במחיר ראלי, כזה אשר יאפשר לכם לכנס ישיבת שבעה במתקן איכותי, מאוורר ומאובזר היטב בכל סוגי הציוד.

אוהלי נועם – השכרת אוהל לשבעה

בחברת אוהלי נועם תוכלו להסדיר השכרת אוהל לשבעה במחיר זמין, לא יקר ופשוט לרובכם. השירות כולל התקנה של אוהל בו ניתן לארח עשרות אורחים, בליווי כל הציוד הנדרש לביצוע האירוח, מרהיטים ועד אמצעי בקרת אקלים ותאורה. יסופק גם מקרר שדה לשימור מזון ותותקן שרשרת תאורה גם בתוך האוהל וגם מחוצה לו. הפרויקט יספק לכם ולאורחים שלכם את כל מה שנדרש על מנת לבצע את הכינוס בצורה נאותה ומכובדת ולהשלים את ישיבת השבעה שלכם בכבוד.

 

אוהל לשבעה להשכרה זהו מסלול שאבלים רבים שקלו ללכת בתלמו, אך לא כולם השכילו לסגור במחיר נגיש ולקבל שירות טוב במסגרת העבודה. אוהלי נועם דואגת שאתם תגובו בכל שלב באוהל, מיום ההקמה ועד להתכנסויות בפועל. אוהלי נועם השכרת אוהלים הנה חברה שמאחוריה שנות ניסיון לא מועטות בהקמת אוהלים ואבזורם בתשתיות חיוניות מכל הסוגים.

קראו גם: השכרת אוהלים לאבלים

המלצות טיולים בארץ
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
תכשיטים נגד עין הרע