אטרקציה לכל המשפחה - אוהלים בכינרת

אטרקציה לכל המשפחה - אוהלים בכינרתלינה באוהל יכולה להפוך לחוויה משפחתית ייחודית, מענגת, ומגבשת, ותתפלאו אפשר לעשות זאת גם אם אתם לא בדיוק האנשים שמתחברים אל הטבע וחובבי קמפניג ידועים. איך? אתם שואלים. הנה סקירה קצרה לגבי אפשרויות הלינה באוהל לחופיה של הכנרת שמפלסה רק עולה בימים אלו. אז קחו את ההמלצות שלנו המיועדות לאלו מביניכם שעדיין מעוניינים לישון על קו המים בכנרת ולהנות מקסם על ים כנרת, תוך שהם עושים זאת בתנאי שטח משופרים.

לחפש אחר החבלים והיתדות

גם חובבי הקמפינג הלהוטים ביותר יודעים שהרגע הממש קשה בטיול כזה הוא רגע הקמתו של האוהל. אחרי שהחלטתם על מציאת המיקום המתאים, מגיע אותו הרגע בו השמש קופחת על ראשם בזמן שאתם שמנסים לנעוץ את היתדות באדמה, תוך כדי שהילדים מתרוצצים לכם בין הרגליים. בקיצור, יש כאן את כל האלמנטים להפוך את החופשה השלווה שחיפשתם אחריה לסיוט.

אז לאלו מכם שמסתבכים עם הקמתו של אוהל, או לחילופין לא רוצים לטרוח על הקמתו, אבל עדיין רוצים לחוות את חווית הקמפינג, חוף גנים מציע לינת שטח מפנקת באוהלי קולמן משפחתיים, שיוקמו עבורכם מראש. מה שיחסוך מן הסתם את המריבות על "איפה ארזנו את החבלים והיתדות". בחוף קיים מתחם מדשאות רחב הממוקם לחופה של הכנרת, והמאפשר לכם להשתרע עליו בנחת או לחילופין לפתוח שולחן ולהנות. 

חוף אי שם

אם אתם מחפשים משהו שהוא קצת יותר בסטייל, ואולי מתאים ל"מפונקים" שבינינו. הרי שבחוף חוקוק תוכלו למצוא את חוף אי שם בכנרת. כאן תעמוד לרשותכם הבחירה בין קמפינג אמיתי ל"קשוחים" שבינינו המעוניינים לישון באוהל על מחצלת ושק שינה, או לחילופין ללון באוהל גדול, נקי וממוזג הכולל מיטה אמיתית ושקע חשמל למטען של הנייד. האוהלים הם בעלי צבע בהיר וגם העיצוב הפנימי שלהם מורכב מצבעים בהירים, רהיטי קש, מצעים וכריות משוקעים ואפילו שטיחים קטנים המשדרים תחושת ביתיות.

 

בחוף זה גם דאגו למתחם ייעודי למנגלים. כך שהעשן והפיח עם ריחות הצלייה אינם אמורים להפריע להרגע ולהתחבר אל הטבע. כמו-כן נאסר על השוהים בחוף זה, כמו בכל שאר חופי הכנרת, להשמיע מוסיקה קולנית, דבר שהוא בהחלט מבורך בהשוואה לעבר בו הפכה המוסיקה הרועשת לסימן ההיכר של לא מעט חופים בסביבתה של הכנרת.

 

בכל המתחם של מתחמי האוהלים הללו ניתן למצוא אוהלים רחבי ידיים הכוללים מטבחון קטן ומים חמים וקרים, מקרר וכיריים חשמליים, שולחנות פיקניק ופינות לרביצה. אז נכון כאן תישנו במיטה והאוהל יהיה ממוזג אך עדיין חווית הקמפינג נשמרת לכם כי בכל זאת תצטרכו לחלוק שירותים ומקלחות משותפות, ולהכין אוכל בתנאי שדה. שימו לב גם שלמרות העובדה שישנם כאן כיריים חשמליים, מה שאומר שלא תצטרכו להשתמש בפתיליה, עדיין תצטרכו להביא סירים וציוד בישול מהבית.

לישון באוהל תחת כוכבי השמיים

אם בכל זאת החלטתם לא להיות מאוד מפונקים תמיד תוכלו לישון באוהל בחוף ימק"א פניאל שהוא למעשה רצועת חוף מבודדת, שלווה ופסטורלית על גדות הכנרת. המתחם עצמו סגור ומאובטח וקיימת בו אפשרות להתחבר לחשמל ולהנות משירותים ומקלחות.

 

ואילו בגדה המזרחית של הכנרת, בערך כשני קילומטרים מעין גב, תוכלו למצוא את חוף גופרה. כאן נמצאים מתחמי קמפינג ברמות שונות, כולל מגרשים לחניית קרוואנים. במתחם האוהלים ישנם מזרונים לשינה, ואם תחפצו להשתדרג הרי שישנו מתחם מיוחד של חמישה כוכבים הכולל תאורה ומקרר לכל אוהל ומתחם פינוק בו נמצאים מקלחות ושירותים פרטיים.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

המלצות טיולים בארץ

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

פרסום עסקים

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

 

מתכונים מומלצים