האם גם אדריכלים בדרום מתמחים בעיצוב דירות יוקרה?

אדריכלים בדרום

בכל שלב מומלץ ליצור קשר עם אדריכלים בדרום

אם רכשתם חלקה המיועדת לבנייה צמודת קרקע בסביבה הכפרית של הדרום או שרכשתם חלקה בנויה, ובכוונתכם לבצע בינוי מחדש או שיפוץ מסיבי ותוספת בנייה. גם אם הנכם בעלי אמצעים שבחרתם לרכוש דירת יוקרה בבנייה רוויה באזור הדרום בכל המקרים הללו ניתן למצוא בקלות משרד אדריכלים מהמרכז שילווה את הפרויקט עבורכם. אולם אם תחקרו קצת תמצאו מספר משרדי אדריכלים בדרום הפועלים לאורח שנים ולהם ניסיון מצטבר מוכח בתכנון וליווי אין ספור פרויקטים של בניה כפרית ובתי יוקרה באזור הדרום.

 

משרדי אדריכלים אלה מתאפיינים בשילוב של כל טכנולוגיות הבנייה החדישות (כולל בנייה ירוקה) והטמעתן בפרויקט בהתאם לאופיו הכפרי והדרישות הרגולטוריות הספציפיות לאזור.

 

משרד אדריכלים הממוקם בדרום מהווה מעלה מאין כמוה לאור זמינותו במתן מענה מיידי ופתרונות לא רק בשלב התכנוני אלה גם בשלבי הביצוע והבנייה השונים לכן למשרד אדריכלים בדרום יתרון משמעותי כאשר מדובר בבנייה בדרום.

 

עיצוב דירות יוקרה - גם כאשר הנוף בחוץ הוא מדברי...

אדריכלים בדרום

 

משרד אדריכלים בדרום ותנופת הפיתוח

בישראל של 2017 הטווחים בין הפריפריה למרכז הולכים ומתקצרים. לטוב וגם לפחות טוב. הכבישים והרכבות מאפשרים מעבר מהיר מהמרכז לפריפריה וכך מתרחש תהליך מדהים של פיתוח וחידוש בישובי הפריפריה הדרומית.

אמנם התנופה הראשונית החלה בשנות ה-90 של המאה הקודמת, כחלק ממדיניות פיזור האוכלוסין של הממשלה בתקופת העליה ממדינות ברה"מ לשעבר. בתהליך זה נבנו אלפי יחידות דיור אשר נבנו על פי תכניות מוכנות ולא על פי תכניות שהוכנו על ידי אדריכלים בדרום. בתים ודירות אלה הצטיינו בפשטות ולא היה צורך בעיצוב דירות יוקרה לשם גימור הבית, מסירתו ואכלוסו על ידי דיירים שקיבלו את מרבית המימון בחסות המדינה.

משרד אדריכלים בדרום טיפוסי, באותה תקופה, היה מספק לגופים המבצעים שירותי אדריכלות של פיקוח וליווי פרויקטים ופחות שירותי עיצוב בתים או עיצוב דירות יוקרה.

 

עיצוב דירות יוקרה

 

עיצוב בתי יוקרה על ידי אדריכלים בדרום


אדריכלים בדרום החלו לתת את השפעתם על סגנון הבנייה ואיכותה, לאחר שהחלו להתבצע בערי הפריפריה גלי התרחבות משניים ובישובים הכפריים הרחבות של ישובים קיימים והקמת שכונות חדשות. גלי בניה אלה של תחילתו של המילניום הנוכחי באזור הדרום, נבעו מכמה גורמים שהחשוב בהם הוא מיקומם של עתודות הקרקע הגדולות ביותר העומדות לרשות המדינה לצורך פיתוח והרחבת אזורי מגורים. כמובן שמעצם האצת קצב הבניה באזור הדרום ועל אף שמרביתם של יחידות הדיור היו סטנדרטיות שולבו בבתי הדירות יחידות שעברו שדרוג על ידי אדריכלים בדרום המתמחים בעיצוב דירות יוקרה. תופעה זאת רווחה גם בסביבת הבנייה הכפרית. ניתן למצוא בשכונות המאוכלסות בבתים רגילים בתים בודדים אשר ידם של אדריכלים בדרום הפכה אותם מבית רגיל לבית יוקרתי.

לצד מדיניות הממשלה בהשקעת משאבים ציבוריים בפיתוח אזור הדרום בולטת קיומם של תושבי הדרום הוותיקים שהתקדמו במעלה המדרג החברתי/כלכלי וממרום מעמדם הכלכלי החדש, הפכו לצרכנים מובהקים של כל משרד אדריכלים בדרום אשר מתמחה בעיצוב דירות יוקרה בבואם לבנות בית חדש, להרחיב את ביתם או ברוכשם מספר קומות בבניין מגורים חדש ועליהם להיעזר במי שבאפשרותו להפוך סטנדרט בנייה רגיל לדירת יוקרה.

ראוי לציון שחלקם של מתעשרים חדשים אלה, לעתים הנם בני הפריפריה אשר עזבו אותה, עשו את הונם והגיעו למצב כלכלי המאפשר להם לעשות בחירה חופשית, היכן ישקיעו ויבנו את ביתם החדש או ירכשו נכס ויהפכו אותו לבית חלומותיהם. על אף מגוון האפשרויות העומדות להם הם בוחרים להישאר או לחזור לאזור הדרום בו נולדו וגדלו. בחירתם משמשת מנוף נוסף להליך הפיתוח באזור מגוריהם.

 

עיצוב בתי יוקרה

אדריכלים בדרום - יתרונות בעיצוב דירות יוקרה


כפועל יוצא מההאצה וההשקעות בתחום הבנייה, צברו אדריכלים בדרום ניסיון רב בעיצוב דירות יוקרה ומתן שירותי אדריכלות כוללים משלב התכנון הראשוני, ליווי כל שלבי הרישוי והבנייה ועד לשלבי הפיתוח הסביבתי ואישורי האכלוס.

יתרונותיו של משרד אדריכלים בדרום הנן בעצם מיקומו בקרבת אתרי הבנייה וזמינותו לצורך ייעוץ, פיקוח או הגשת מסמכים וכל שירותי האדריכלות הנוספים. כאשר משרד זה מתמחה גם בעיצוב דירות יוקרה או עיצוב בתי יוקרה הרי שיתרונו מוכפל. בנוסף עלינו לזכור שמשרד הפועל לאורח שנים ארוכות בדרום מצוי בקשרי עבודה תמידיים עם כל הגופים הרגולטוריים הקשורים לכל הליכי התכנון, האישור והבנייה. קשרי עבודה הדוקים אלה מונעים לאתים מצבים בלתי רצויים העלולים להתרחש כתוצאה מאי הבנה או חוסר הכרות של חוקי הבנייה ותקנות הבנייה המקומיים.

לסיכום], התשובה לשאלה היא כן חד משמעי. אדריכלים בדרום מתמחים גם בעיצוב דירות יוקרה, וכאשר עליכם לבחור משרד אדריכלים, ראוי לבחון את ניסיון העבר שלו ויכולתו להעניק לכם שירותי אדריכלות בכל שלביו של הפרויקט העומד בפניכם.

 

עיצוב דירות יוקרה