משחקי RPG מומלצים

 

rpg-recommended-gamesהנינטנדו סוויץ' נכנסה לחיינו בסערה במהלך שנת 2017 אולם רק בשנה-שנתיים האחרונות החלה לתפוס תאוצה בישראל, אולי בעיקר בשל המגוון הרחב של המשחקים שהושקו בשנים האלה. הקונסולה המבטיחה מציעה לנו 2 אפשרויות משחק: האפשרות הניידת שהיא ככל קונסולה ניידת דמוי גיימבוי ומאפשרות לנו לשחק מכול מקום עם בקרי משחק המובנים על הקונסולה. האפשרות השנייה היא לחבר את המסך למעמד שמגיע עם האריזה ולאת בקרי המשחק הנשלפים הנקראים ג'וי קונס לחבר אל החלק הנוסף המגיע באריזה ובונה עמו ג'וייסטיק המאפשר לנו לשחק. אגב שני הבקרים יכולים להיות גם ג'ויסטיקים נפרדים אם תרצו לשחק עם עוד מישהו לצידכם. המסך הקטן יכול להתחבר גם אל הטלוויזיה שלכם בבית להעצמת החוויה.

משחקי RPG שאתם לא רוצים לפספס:

  • The Witcher – משחק הרפתקאות מופלא שבו אתם משחקים את דמות המכשף. הדמות שלכם יודעת להילחם, יודעת קסמים ותפקידה בכוח היא לחסל את המפלצות בעולם פנטזיה אפלולי ומלא הרפתקאות. עולם עצום לחקור, אינספור אפשרויות ומי שיאהב את המשחק יוכל גם ליהנות מההרחבות שלו. הבחירות שתעשו במהלך המשחק ישפיעו על המשך המשחק שלכם ואיך הוא הסתיים.

  • פוקימון מגן/חרב – לחובבי סדרת משחקי הפוקימון מצפה הפתעה במשחק הזה. ראשית, בשונה מפוקימון GO בו הייתם עולים רמות רק בעזרת תפיסת פוקימונים, כאן אתם יכולים ליהנות שוב מצבירת ניסיון בקרבות כמו במשחקים קודמים בסדרה. המשחק לוקח אתכם לראשונה בעולם הפוקימון לעולם חדש ופתוח ובו פוקימונים מסתובבים חופשי בטבע והפוקימונים שתפגשו תלויים במזג האוויר שמושפע מהתארים בשנה שבו אתם משחקים בקונסולה. המשחק לוקח אתכם להרפתקה מדהימה בעולם החדש – אזור הגאלאר. אזור קסום בו פוקימונים חיים ועובדים עם אנשים גם בתוך העיר. סיפור חדש ומעניין, יריב חדש, זכייה בתגים ועוד הרבה פוקימונים חדשים לתפוס.

  • The Elder Scrolls V: Skyrim – המשחק סקיירים מציע לכם להיכנס לעולם חדש, עולם של פנטזיה, עידן אחר. כאשר הדרקונים חוזרים לתחייה ומאיימים על השליטה באנושות רק אתם (והלוחם שלכם) יכולים לעצור אותם ולהחזיר את האיזון לעולם. כשהסכנה עורבת לכם מכל פינה זוהי ההזדמנות שלכם להתעלות, לשלוט במאות סוגים של נשקים, ללמוד יכולות וקסמים, לחקור הרים רחוקים, להילחם בדרקונים קסומים ואפילו לבנות לעצמכם בית. מוכנים להרפתקה של חייכם?

  • Assassin's Creed – מסדרת המשחקים הפופולרית שיצאה כבר לכל משחק וקונסולה אפשריים יוצאת עכשיו גם בגרסה לנינטנדו סוויץ' עם חוויית משחק גדולה מתמיד. בחרו את הצייד שלכם והיכנסו לעולם המופלא של ימי הביניים. התנקשו בכל מה שזז, בצעו משימות ואפילו שחקו בהרחבה שמאפשרת לכם להיות הפיראט הכי מפחיד בשבעת הימים.

  • South Park: The Fractured But Whole – לחובבי סדרת הסאוט'פארק מבניכם אתם יכולים ליהנות ממשחק חוויתי, מצחיק ומהנה במיוחד עם מגוון הדמויות מהסדרה כולל דמויות חדשות. הילדים משחקים בלהפוך לסופר גיבורים וקארטמן נחוש להפוך אותם למותג הגיבורים הגדול ביותר. לנבל פרופסור כאוס יש תוכניות אחרות והוא נחוש להפיל את קון והחבורה. החברים מבינים שהם צריכים להתאחד כדי לסקל את המזימה הרעה שלו. האם תעזרו לכם להפוך לגיבורי העל הגדולים ביותר בעולם?

 

משחקי RPG הנם משחקים מיוחדים שכן המיוחדות שבהם מתבטאת בכך שיש עולם פתוח שאפשר לחקור, לבצע משימות וממש לחוש שאתה נמצא בעולם של משחק.

לעומת משחקים דו ממדיים וכאלה שטחיים שבהם אתם יכולים לבצע את הפעולות בקוד סגור מה שנקרא, בעולם הפתוח יש אינספור אפשרויות לסיפור שלכם וההחלטות שתקבלו בדרך משפיעות על המשך המשחק. עם כל כך הרבה אפשרויות ועולם לחקור המשחקים הללו מאפשרים לנו להעביר שעות רבות של כיף אל מול הקונסולה המהפכנית ופשוט ליהנות מכל רגע.