מטבחים מודרניים: כך תדעו שבחרתם נכון

מטבחים מודרניים מהווים הבחירה האינטואיטיבית של רבים שמשפצים את המטבח שלהם. אחרי הכל, מי לא רוצה להיות מודרני, להראות עדכנות, שליטה בכל טרנד ויכולת לעקוב אחרי המגמות השולטות בעולם העיצוב?

אם גם אתם קצת מבולבלים נוכח ההגדרה הזאת, מטבחים מודרניים, עשינו לכם קצת סדר.

מטבחים מודרניים: מה זה אומר בפועל?

נדמה שאין גבולות גזרה למונח "מטבחים מודרניים", אבל עדיין, כשרואים אותם, אפשר לדעת חד משמעית שזה מה שהם.

המודרניות יכולה להתבטא בדרכים רבות. לפעמים רק בטאץ' קטן, לפעמים בלוק הכללי. הטווח רחב במיוחד.

מטבחים מודרניים לרוב מתבטאים בגימור. כך, למשל, תוכלו למצוא גימור חלק במראה חסר פשרות, כזה שנראה כמעט עתידני.

סקאלת הצבעים גם היא די רחבה, אולם בכללי אפשר להגיד שהנטייה היא לגווני השחור ודומיננטיות של מתכת, שתמיד נותנת הרגשה של משהו חדש, פרשי וטרנדי.

לכל אלה מתווספת גם התאורה, אשר מצליחה בכל פעם מחדש להעצים את האפקט ולהכניס עוד קצת עניין בחלל.

אגב, מעבר לעיצוב, נמצאת גם הפרקטיקה. מטבח שכזה יכלול פתרונות אחסון חדשניים, אלמנטים עיצוביים מפתיעים, וכל מה שיגרום לכם להרגיש "כאן ועכשיו", ואפילו מעבר – כאילו התקדמתם לעבר העתיד.

כמובן שבתוך המונח "פרקטיקה" נמצאת גם סוגיית השימוש במטבח. האם אתם נמצאים הרבה במטבח? מה לרוב אתם עושים? מבשלים? אופים? רק אוכלים? כך, למשל, אם אתם שפים מומחים, ודאי תרצו לצייד את המטבח במוצרי חשמל עדכניים כמו מיקסרים וכו' שיש להם נוכחות משמעותית במטבח. כך האווירה המודרנית תילקח כמה צעדים קדימה.

תנו לדמיון לעוף עם מטבחים מודרניים

כאמור, מטבח לא צריך להיות 100% מודרני או 100% קלאסי. יש ספקטרום שלם שתוכלו לעוף איתו. למשל, אתם מוזמנים להכניס טוויסטים קטנים שיעוררו עניין, וליצור מטבח אקלקטי ומהמם שלוקח את ה-best of the best  מכל מגמה עיצובית.

האמת, אופציה כזאת תשדר לכל מי שמבקר אצלכם את הרושם שאתם מבינים גדולים בעיצוב, אניני טעם וכאלה שלא חוששים לקחת סיכונים. יותר שיק מזה – אין.

מטבחים מודרניים? עניין של מומחיות

דקל מטבחים בנו מטבחים רבים עם השנים, מכל הסוגים ובכל הסגנונות, כולם מעוררי רושם ומוקפדים.

סביר להניח שאם אתם מצויים בהליך החיפוש לקראת שיפוצים, תרצו להיות שלמים עם עצמכם. לדעת שבחרתם נכון, לדעת שבחרתם משהו שיחזיק מעמד לאורך זמן, ועוד ועוד ועוד.

בכל מקרה, אנחנו בדקל מטבחים כבר עברנו את התהליך הזה עם המון לקוחות, ואנחנו יודעים איך לדייק אותו לכדי שלמות.

יש לכם שאלה? לנו יש תשובה. יש לכם צורך להתייעץ? נשמח להקשיב ולתת הדרכה. שוקלים מה לעשות בדרך למבטח ואיך? נשמח להסביר. בכל מקרה, פשרות הן ממש לא בלקסיקון שלנו, ואם תשאלו אותנו, לגמרי רואים את זה.