מה חשוב לבדוק כששוכרים עו"ד מיסוי מקרקעין?

אין הרבה עסקאות חשובות כמו העסקה של רכישת נכס מקרקעין, ולכן כל כך חשוב לבחור את עורך הדין הנכון עבורכם. עו"ד מיסוי ומקרקעין ילווה את העסקה החשובה בחייכם, זאת שגם תלווה אתכם כנראה למשך שנים רבות קדימה.

קיימים מקרים מסוימים שבהם אנשים "מגולחים" מזכויות הנדלן שלהם, וזאת לפעמים בעקבות טעויות שונות המבוצעות על ידי עורכי דין מיסוי מקרקעין. בואו ניקח מקרה, כדוגמת המקרה של אדם אשר רוכש מגרש להשקעה בעיר מסוימת. נקרא לו פלוני, ונניח שהוא רכש את המגרש בשנות ה-90 המוקדמות. כעבור יותר מ-20 שנים, הקרקע הזאת מופקעת על ידי המדינה לטובת בנייה של כביש ציבורי כלשהוא.

איך יכול להיות שאף אחד לא עדכן את פלוני במתרחש?

הרי זו הקרקע שהוא רכש לטובת השקעה עתידית! התשובה: ייתכן שעורך הדין של פלוני שכח לרשום את זכויותיו בטאבו במגרש. מצער מאוד, אבל זו טעות של עו"ד מיסוי מקרקעין, שעלתה לפלוני במגרש שהוא רכש למטרת השקעה.

לרוב, לא יהיה מה לעשות במקרים כאלו כמו המקרה של פלוני, למעט האפשרות של להיאבק במדינה תוך כדי תהליכים משפטיים מאוד ארוכים. אם אתם מחפשים אחר עורכי דין נדל"ן, או עו"ד מיסוי מקרקעין, אתם מוזמנים להכיר את משרד עו"ד סלי אילון – בעל ניסיון של שנים רבות בדיני מיסוי ומקרקעין. המשרד מספק לכם שירותי ייעוץ משפטי עבור כל מקרה ומקרה לגופו, בין אם אתם מעוניינים לרכוש נכס למטרות השקעה, למטרת מגורים, או לכל מטרה אחרת.

מה עוד חשוב לבדוק עם עו"ד מיסוי מקרקעין?

מעבר לכך שחשוב לבדוק את הניסיון המקצועי של עורך הדין בדיני המשפט של מיסוי ומקרקעין, בכל מקרה אנחנו ממליצים על פגישת ייעוץ מקדימה עם עורך הדין. נכון, חשוב ביותר שהוא יהיה מקצועי ובעל ניסיון רב, אבל לא פחות חשוב מכך, צריך להיות ביניכם חיבור טוב.

בסופו של דבר, הוא ילווה את עסקת חייכם החשובה ביותר, שתשליך על אופי התשלומים שתשלמו למשך שנים. ואם בחרתם עורך דין מיסוי נעים הליכות ולא רק מקצועי, אתם כנראה תזכו לתהליכי עבודה נעימים וטובים גם כן.

מתי היחסים עם עורך הדין תמים ונשלמים?

חשוב לדעת כי עצם העובדה שקיבלתם את המפתחות לנכס שלכם, לא בהכרח אומרת שהיחסים שלכם עורך הדין תמו ונשלמו. בכדי לוודא שהכול מתנהל על מי מנוחות ובצורה תקינה, אנשי המקצוע של משרד עו"ד סלי אילון מוודאים כי זכויותיכם נרשמות בנכס שלכם.

חשוב להבין, רישום הזכויות של הרוכש בנכס הוא תהליך מורכב למדי וגם לא ממש קצר. כל עוד תהליך זה אינו תם ונשלם, יחסיכם עם רוך הדין אינם נגמרים גם הם. בהצלחה, אל תתפשרו על שירותיו של עורך דין, מומלץ לבחור את האיכותי ביותר שתאתרו.