איך לבחור קבלן עבודות עפר להקמת פרויקט של מגדלי מגורים?

הקמה של בניין מגורים מתחילה מן הבסיס, מן האדמה. עוד טרם ההקמה של השלד עצמו נדרשת עבודה רבה עבור חפירה של קומות תחתונות, יישור של האדמה והכנה של קווי הניקוז. לשם כך, חשוב לבצע את הבחירה של קבלן עבודות העפר לפי הפרמטרים הבאים.

כל הציוד הנדרש לעבודה

זה לא ממש קשה להבין כי עבור ביצוע של עבודות עפר ישנו הצורך שקבלן העבודה בפרויקט יהיה עם כל כלי העבודה הכבדים כנדרש. ככל שלאותו הקבלן המוצע לעבודה יהיה את מירב הסוגים של כלי עבודה כבדים, כך תהיה התאמה עד כמה שיותר מלאה אל סוגי הפעולות שאותן יש לבצע באותו פרויקט נבחר. למה צריכים לצפות מבחינת כלי העבודה? למשאיות גדולות, לשופלים, לטרקטורים, לבובקט, למחפרונים, למנופים ולכל סוג של כלי עבודה כבד אשר נחשב לחיוני עבור ביצוע של עבודות שמכינות את המשטח לקראת ההקמה של בנייני מגורים בשכונה קיימת או חדשה. כדאי לבחון את רשימת המלאי של הקבלן, וכך להבין האם הוא ערוך אל הפרויקט הזה ואלה שיכולים לבוא אחריו.

קבלן מנוסה שמבצע את העבודה

על מנת שעבודות העפר בהקמה של פרויקט מגדלי מגורים יתבצעו על הצד הטוב ביותר, זה חשוב כי לאנשים שעובדים תחת אותו קבלן נבחר על עבודות עפר יהיה את כל מה שהם צריכים מבחינת היכולות והדרישות המקצועיות כדי לבצע את המשימה בהצלחה, ובזמן. זה אומר כי הבחירה של צוות העבודה עבור פרויקטים שכאלה צריך להיות מנוסה בתחום, עם רישיון עבודה בתור קבלן והיכולת להציג תו תקן שמעיד על עמידה בסטנדרטים גבוהים ולא פחות מכך. רק קבלן שיכול להציג את כל אלה, לצד סיווג עם כמה שפחות מגבלות בתחום של עבודות העפר, יביא אל קידום פעולות ההקמה עד לסיום של הפרויקט והיות השכונה מוכנה למגורים בצורה יעילה ומהירה. אמצ שמש 1990 בע"מ היא חברה מנוסה ובעלת מוניטין רב בביצוע עבודות עפר ובהחלט כדאי לבדוק עם אנשי המקצוע שלה היתכנות לשיתוף פעולה כאשר זקוקים לביצוע של עבודות עפר מורכבות לפני הקמת מגדלי מגורים.

בוחנים את העבודות הקודמות

דרך טובה להבין האם הקבלן איתו אתם שוקלים לעבוד הוא איש מקצוע איכותי שמתאים לעבודה, היא על ידי בחינה של פרויקטים שהוא סיים עד עכשיו בהצלחה רבה. יש חברות שאפילו הספיקו ליצור רקורד מרשים של עבודה מול גורמים מוכרים כמו חברת נתיבי ישראל, עבודות עבור ממשרד השיכון והבינוי ואף פעולות של בניין מן הסוג הזה עבור משרד הביטחון. בחינה של כל אלה תהפוך את הבחירה למשהו ברור יותר עם ניסיון ומקצוענות שבולטים בכל פרויקט שכבר נעשה.