המכללה הטכנולוגית רופין – מגוון אפשרויות לימוד

המכללה הטכנולוגית רופין היא מכללה בעלת מעוף אשר יוצרת לאורך כל הדרך חידושים ודרכי למידה חדשות עבור הסטודנטים הרבים הלומדים בה או מעוניינים ללמוד בה.

היצע נרחב של לימודי הנדסאי

המכללה הטכנולוגית רופין מציעה ארבעה עשר מסלולים שונים של לימודי הנדסאי. התחומים המרתקים מאפשרים לכל אחד למצוא את התחום המתאים לו ביותר ולהירשם ללימודים המסקרנים. בין האופציות אפשר ללמוד הנדסאי חשמל, בניין, אדריכלות נוף, מכשור ובקרה ותוכנה. כל אחד מהתחומים הללו יוצר פתח לעיסוקים נרחבים בשפע של נושאים המשויכים להם.

בנוסף לכך מאפשרת המכללה הטכנולוגית ללמוד לתואר הנדסאי בערוצים שהם חדשים וחדשניים כמו אנרגיה וגז טבעי לאור הפעילות של אסדות הגז מול חופי ישראל, הנדסאי עיצוב למדיה שהוא תחום המתאים להרבה מאד סטודנטים אשר תחום העיצוב על כל גווניו ותחום המדיה הכולל גם את המדיה הדיגיטלית מדברים אליהם. כלל הפרסום עובר מהפרינט לדיגיטל ולמדיות החברתיות ולכן זהו אחד הנושאים המעניינים ביותר הנלמדים במכללה ומתאים מאד לכל מי שמעורה בכל מה שקורה במדיות החברתיות השונות ורוצה ללמוד איך להשפיע על הקהל ועל בחירותיו.

קריירה

תוכנית ייחודית המכללה הטכנולוגית אשר מיועדת ליצירת גשר יוצא דופן לסטודנטים בעלי הפרעות קשב וריכוז אשר מעוניינים ללמוד מקצוע לחיים ולעסוק בו. קשת של אפשרויות נפתחות בפניהם כיוון שאין ספק שהם בעלי מסוגלות ללמוד מקצוע זה או אחר המתאים להם. כל אחד מהסטודנטים עובר הכוונה של יועצים שהם מומחים בתחומם כדי לתת להם את הבסיס לחייהם אשר יקנה להם מקצוע שבו יוכלו לעסוק כמו כל אדם אחר.

בין הקורסים אפשר ללמוד הכשרה בנושא הלוגיסטיקה, פוטותרפיה, מנהל ואדמיניסטרציה, חינוך הדרכה שיקומית טיפול התנהגותי ועוד.

כמו כן הסטודנטים מקבלים הכוונה על אופן קבלת קצבה מהמוסד לביטוח לאומי אשר תסייע להם כלכלית במהלך תקופת הלימודים.

לימודי תעודה

לימודי תעודה הם לימודי מקצוע אשר בסיומם מקבלים תעודת מקצוע אך אין זה תואר אקדמאי. במסגרת זו קיימות אין ספור אפשרויות בקשת רחבה מאד של אפיקי למידה. מי שמעוניין ברכישת מקצוע והוא חושב על תחום אשר מתאים לו יכול לבחור נושאים מעניינים ביותר אשר קשורים לתחום הרכב, אחזקה, בניין, אנרגיה, חשמל, מקצועות ניהול ועוד.

לכל אחד מהמקצועות הללו קיימים רבדים פנימיים והלימוד המעמיק של אחד מהם יקנה להם ידע רב מאד ויאפשר לבוגרים להיכנס למעגלה העבודה בחברות העוסקות בכך.