רנו מגאן ספורט RS – חוויית נהיגה מושלמת

מישהו ביקש חוויית נהיגה ולא קיבל? רנו מגאן RS החדשה מציעה לנו להתפנק על מנוע בנפח של 1.8 ליטר, שכמובן מוגדש בעזרת טורבו לשיפור הביצועים. מה עוד נקבל במכונה המדהימה הזאת, שמגיעה עם היסטוריה ארוכה מאחוריה של ניצחונות מרוצי ראלי באירופה?

מאז ומתמיד, הדגמים השונים של רכבי רנו קטפו פרסים במרוצי הראלי באירופה. רנו מגאן היא בעלת היסטוריה רבת שנים, שכוללת כמה וכמה דגמים מוצלחים בעבר. כיום, אין ספק שחברת רנו החליטה להעלות את הרף של מכוניות הספורט, כשהציגה בפנינו את מגאן RS החדשה, שניתן לרכוש החל ממחיר של 234,990 ₪.

מה צריך לדעת על RS החדשה?

מעוניינים לרכוש מגאן RS? שימו לב, שבניגוד למכוניות ספורטיביות-עממיות אחרות, כאן מדובר פשוט במכונת נהיגה מומלצת ביותר, גם עבור אנשים אשר מעוניינים לרדת עם הרכב למסלול נהיגה כמו פצאל או מסלול הנהיגה בבאר שבע.

כמובן שאנחנו לא מעודדים התפרעות באף כביש, גם לא במסלולים אשר מובנים לנהיגת מרוצים. יחד עם זאת, אם אתם כבר מוצאים את עצמכם במסלול כמו פצאל, עדיף להיות "חמושים" במכונת נהיגה כמו רנו מגאן RS החדשה. עם מושבי BUCKET מלאים, מערכת מולטימדיה, הגה שמגיב בדיוק רב, גלגלי 19 אינץ' וצבע לבחירתכם, אין ספק כי מדובר בבחירה המנצחת.

זה פשוט רכב ספורטיבי מפנק

הדגמים השונים של רכבי רנו לא תמיד ספורטיביים, זה נכון, אבל מתי שקונצרן רנו משיק רכב ספורט, הוא עושה את זה במלוא הכוח והעוצמה, התשוקה והתעוזה. העיצוב הקרבי של מגאן RS החדשה אומר הכול. מדובר בעיצוב שאי אפשר להתעלם ממנו, במיוחד בהתחשב בעובדה שהגריל הלך וגדל קצת בדגם החדש של RS.

גלגלי ה-19 אינץ' נראים פשוט מרהיב והם מחמיאים מאוד לרכב, ואין ספק שהם גם מורגשים כשנוהגים ברכב. רנו מגאן RS החדשה מרגישה יציבה ביותר על הכביש ומזמינה מאוד לנהיגה ספורטיבית, גם אם אתם דווקא חסידי הנעות אחוריות. בעוד שה-RS החדשה מגיעה עם הנעה קדמית בלבד, אין ספק כי התנהגות הכביש שלה זוכה לשבחים.

כמה דלק צורכת רנו מגאן RS?

מבחינת תצרוכת הדלק של מגאן RS החדשה, אין ספק שזו שאלה טריקית. תראו, על מכוניות ספורט בדרך כלל אנשים לא נוהגים באופן מאוד רגוע. כלל אצבע – כאשר תצמידו את דוושת הגז לרצפה, משמע, תבזבזו יותר דלק. זה ברור. יחד עם זאת, כדאי לדעת שבתוך העיר ניתן להגיע עם ה-RS גם לתצרוכת דלק של 9.3 ליטר ל-100 ק"מ.

אמנם אלו הנתונים הרשמיים של קונצרן רנו, אך ברור לנו שנהגים אשר רוכשים מגאן RS, בדרך כלל לא יגיעו לנתונים אלו. לרוב, מגאן RS תצרוך יותר דלק מאשר מה שנתוניה הרשמיים מראים לנו, בעיקר בגלל אופי הנהיגה של הנוהגים עליה. מומלץ מאוד לתאם הגעה אל סוכנות רנו, לצאת לנסיעת מבחן ולהבין במה מדובר.