המדריך לניהול עובדים – כל מה שצריך לדעת

העובדים הם הנכס הגדול ביותר בכל עסק, וכדי שיהיה זה נכס מניב עליכם לנהל אותו נכון. התנהלות נכונה יכולה כלול הרבה נושאים, בניהול נכון אין בהכרח כוונה רק לאופן שבו אתם בוחרים להתנהג לעובדים, נושא חשוב לכשעצמו כמובן, אלא גם לטכנולוגיות שאתם בוחרים לשלב בעסק או בארגון. טכנולוגיות מתקדמות וחכמות יוכלו לעשות לכם סדר, למנוע אי נעימויות, להבטיח שהכל יתנהל על מי מנוחות ולשנות כליל את ההתנהלות שלכם.

שילוב טכנולוגיה חכמה בעסק המודרני

שילוב טכנולוגיה בעסק המודרני כדרך להתייעלות, היא ממש הכרחית ובלתי נמנעת. למעשה, עסקים שאינם עושים זאת מסתכנים ועלולים להישאר מאחור. ישנן המון טכנולוגיות שמטרתן לייעל את העסק והעובדים בו ולכן עליכם לבחור את האחת שמספקת לעסק שלכם את המענה הכי טוב. המערכות המתקדמות יעזרו לכם גם להתנהל טוב יותר מול הלקוחות, הספקים, לעקוב אחר המלאי, לנהל את החשבונות ובכך להישאר עם היד על הדופק תמיד. מבין הטכנולוגיות שישנן, מערכת לחישוב שעות העבודה יכולה לעשות פלאים.

חישוב שעות העבודה

כאשר אנו מעסיקים עובדים לא תמיד יש לנו בקרה ופיקוח על שעות העבודה שלהם. היות ומדובר באחת ההוצאות הגדולות ביותר של העסק, כן כדאי לעבוד עם תוכנה מתקדמת שתחשב את שעות העבודה של העובדים באופן מדויק, קל וחומר כאשר מנהלים עובדים מרחוק. שעון נוכחות לא רק יעזור לכם להתנהל טוב יותר ולשלוט בהוצאות, אלא שהוא גם יעזור לכם לעמוד בדרישות החוק: אחת מהחובות שחלות על מעסיקים כיום היא חישוב מהימן ומדויק של שעות העבודה של העובדים.

עבודת חישוב השעות אינה צריכה להכביד עליכם

כבעלי עסקים יש לכם מטלות רבות, אחת מהן היא לעקוב אחר שעות העבודה של העובדים. כאשר המעקב מדויק גם אתם וגם העובדים מרוצים, ואין טעויות בתלושי השכר. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אינכם צריכים לעשות זאת בעצמכם, קל וחומר להעסיק עובדים שיעשו זאת עבורכם. ישנו מעקב מסודר אשר מגן על זכויותיהם של העובדים אך בד בבד, מגן גם עליכם כמעסיקים בכך שאינכם חשופים לתביעות. שעון נוכחות הופך את חישוב השעות למסודר, אינו דורש את חתימתו של העובד ונותן מענה גם עבור עובדים שעובדים מחוץ למשרד.

רגע לפני סיום, מה חשוב לדעת?

שילוב טכנולוגיה חכמה בעסק יכולה להועיל לכם עד מאוד, לעזור לחסוך בהוצאות, להבטיח שתעמדו בדרישות החוק ולוודא שהעובדים אכן נוכחים וממלאים את תפקידם. כדי שהטכנולוגיה תשמש אתכם על הצד הטוב ביותר חשוב לבחור אותה בקפידה ולבדוק את היישומים המוצעים. כך לדוגמה רצוי שלא להתפשר על גישה נוחה למערכת מהטלפון הנייד, על זיהוי גיאוגרפי חכם שמאפשר לעובד להזין שעות רק אם הוא נמצא במיקום הגיאוגרפי שבו אמור להיות, על אפשרות להזין שעות נוכחות כמה פעמים במהלך היום כדי לחסוך על זמנים בהם העובד לא פעיל ועל האפשרות להפיק מהשעון דוחות ומסמכים שונים עבור ניהול הרבה יותר יעיל.