שמפו סילבר למראה זוהר תמיד

כל המעוניינות לשמור על הזוהר והיופי שבצבעים האלו, נתקלות לא פעם במצב מביך ומאכזב של צהבהבות או כתמתמות של השיער. אחרי השקעה של זמן וכסף במספרה, חולף זמן מה והשיער מאבד מיופיו, מדיוק הגוון שלו ומזוהרו. כאן נכנס שמפו סילבר לתמונה כתכשיר המעניק לשיער בחזרה חיים וגוון מדהים.

 

שמפו סילבר: איך זה עובד?


השמפו הסגול-סגול הזה עובד למעשה על עיקרון של פיגמנטים מנוגדים המנטרלים זה את זה, או במילה אחת: קורקטור. הצבע הסגול, שנמנה על משפחת הצבעים הקרים, מנטרל את הגוון החם בשיער הנוטה לכתמתמות או צהבהבות. כך היופי והבוהק של השיער יוצאים שוב החוצה והמראה משתפר פלאים.
יחד עם זאת חשוב להבין שהשימוש בשמפו הסילבר מצריך עקביות והתמדה. לא כדאי להיזכר ברגע האחרון, כשהשיער כבר נראה עייף, דהוי וכבוי ולצפות לתוצאות בסגנון נס. דווקא שימוש עקבי מידי שבוע ישיג את התוצאה הרצויה.

 

טיפול איכותי ולא חפיפה רגילה


מכיוון שיש להתייחס לשימוש בשמפו זה כאל טיפול איכותי לשיער ולא כאל חפיפה רגילה, רצוי לחפוף קודם את השיער עם שמפו רגיל, ורק כשהוא נקי לעשות חפיפה נוספת עם השמפו הסגול. יש להקציף היטב, לחכות בין דקה לשלוש דקות בהתאם למצב, ואז לשטוף היטב. חשוב לדעת שהסילבר נוטה לייבש את השיער ולכן לאחר השימוש בו מומלץ לעשות טיפול במסכת לחות איכותית לשיער.

 

איך בוחרים שמפו סגול


כמו בכל תכשירי השיער, גם בתחום של שמפו סילבר ישנם תכשירים שונים של חברות שונות. באופן כללי ניתן לומר שככל שהשמפו בעל גוון עוצמתי, עמוק וכהה יותר, כך תוצאת השימוש בו תהיה טובה ואפקטיבית יותר. אם יש לך שאלות לגבי התאמת תכשירי השיער הטובים ביותר לשיער שלך, את מוזמנת ליצור אתנו קשר. 

 

שמפו סילבר