ספארי ים

מה זה ספארי ים?

פעילות ימית יחודית המשלבת שייט בסירות טורנדו מהירות ופעיליות ימיות אקטיביות נוספות כמו שנרקול, קייקאים ועוד. קצב השייט המהיר, התמרונים החדים ורסס הים ישטפו אתכם באדרנלין, בעודכם נהנים מהנוף המדהים של רצועת החוף של הגליל המערבי. על מנת להעצים את החוויה, נצא לשחות באחת משלל הלגונות המדהימות הנמצאות לאורך המסלול, או נחתור בקייקאים בין הריפים של חוף אכזיב. לאורך מסלולי השייט הקסומים נצפה בבעלי חיים המתגוררים בשמורות הטבע הימיות ונתפעל יחדיו מסימני הנוף הגיאולוגיים והארכאולוגיים המרשימים של הגליל המערבי. לסיום הפעילות, אתם מוזמנים להישאר ולהרגע בחוף הים המדהים אשר נמצא בסמוך למרכז הימי.

 

ספארי ים

 

הסירות שלנו

כלי השייט הגורם המרכזי אשר יוצר את החוויה העוצמתית של הפעילות. לרשותו של המרכז הימי עומדות שתי סירות טורנדו מהירות. הסירות שלנו הן מסוג חצי קשיח בעלות יכולות תמרון מתקדמות ומצויידות במנועים עוצמתיים. סירות מאובזרות בספסלי ישיבה נוחים וגגון צל כדי לאפשר לאורחינו נוחות מקסימלית בזמן השייט. תחזקות כלי השייט מבצועת בתדירות גבוהה ובהתאם לכללים והתקינה המקבולת. עבורנו הבטיחות היא ערך עליון, סירות הטורנדו מופעלות על ידי מפעיל מיומן ומנוסה אשר מכיר את התנהגות כלי השייט והמסלולים על בוריים.

 

הסירות שלנו

 

טיולי השייט והפעילות ימית שלנו

המרכז הימי אינדיגו – שבי ציון מציע כמה מסלולי ספארי ים. כול טיולי השייט יוצאים ממזח שבי ציון, בעל גישה קלה ונוחה לסירות. השייט יתבצע בסירת טורנדו, סירה מהירה ובטיחותית. בסירה יש מקום ל-14 משתתפים. כול טיולי השייט מודרכים על ידי משיט מוסמך ומנוסה, אשר גם יספק הסברים על סימני הנוף שבדרך.

 

 

אינדיגו מרכז ימי

לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 | 054-5879916