לפני שמתחילים קורס צלילה

קורס צלילה בצפון

מועדון הצלילה של המרכז הימי אינדיגו מציע מגוון רחב של קורסי צלילה בצפון, לחופי הים התיכון: החל מהסמכת כוכב ראשון (Open water diver)  ועד רמת מדריך. בנוסף מוצעים על ידי המועדון קורסי התמחויות חשובים לצוללים מוסמכים: התמחות עומק והתמחות נייטרוקס. רוב הקורסים מתחלקים לשתי חלקים: חלק עיוני, אשר מועבר בהרצאות פרונטליות בכיתה וחלק מעשי, המועבר ב"רטוב" במים. כל הקורסים וההתמחויות מועברות על ידי מדריכים מומסכים ובעלי ניסיון רב בהדרכה. הפילוסופיה שלנו לגבי הדרכת צלילה היא ללמד את החניך להיות צולל מיומן, אחראי ושקול, בנוסף ינתנו דגשים נוספים במהלך הקורסים השונים.

 

כל חניך יזכה ליחס אישי ותמיכה נוספת (במידת הצורך) על מנת להיות מוסמך בהצלחה. היתרון הגדול בקורס צלילה בצפון, אשר מתקיים בסביבה הגיאוגרפית של הים התיכון, מאפשר שילוב של לימוד הצלילה בתנאים מאתגרים עם אתרי צלילה מדהימים. מדף הקניון בצפון הים התיכון מאפשר ביצוע צלילות עומק במרחק הפלגה קצר מהחוף.

 

 

כמה דברים חשובים שכדאי לדעת לפני שמתחילים קורס צלילה:
 

בריאות – במידה וידוע על בעיות רפואית (בעיקר סכרת, מערכת הנשימה ואוזניים) מומלץ להיוועץ ברופא, כדי לוודא כי אין מניעה להשתתף בקורס צלילה ותחת איזה מגבלות.

 

ציוד צלילה – במהלך הקורס ובהתאם לדרישותיו, יסופק לחניכים ציוד צלילה מלא. אנו בכול זאת ממליצים, במידת האפשר להצטייד במסכת צלילה ונעלי צלילה מותאמים אישית. שני פריטים אלו משפיעים מאוד על נוחות הצלילה. נשמח לייעץ ולהתאים לחניכינו את הציוד הנדרש לפני הרכישה. מחניכים בקורס דייבמסטר (DiveMaster), מצופה כי יעשו את הקורס עם ציוד אישי מלא. מניסיוננו ציוד אישי בקורס זה מאפשר למקסם את החוויה הלימודית.

 

בטיחות-צלילה יכולה להיות חוויה מהנה כל עוד מקפידים על כללי הבטיחות. גם אם אתם חובבי הרפתקאות ואוהבים לקחת סיכונים, הקפידו להישמע להנחיות המדריכים שלכם ואל תחרגו מכללי הבטיחות הבסיסיים: צלילה בזוגות (ולא לבד), אי חריגה מהגבולות של העומק, אי חריגה מהזמנים המותרים וכן הלאה.

 

 

 

 

אינדיגו מרכז ימי

לרישום ובירורים אנא צרו קשר:  04-9521919 | 054-5879916