רכיבה על סוסים - אטרקציה מדהימה לכל המשפחה

 

רכיבה על סוסיםמשפחות רבות מחפשות בתקופת החופש הגדול או בתקופות החגים השונות, דרכים כיצד לבלות וליהנות ביחד. הן מחפשות דרכים כיצד להעביר את הזמן באופן כזה שכולם יוכלו ליהנות ביחד. לא תמיד זה פשוט למצוא בילוי אחד משותף שכל בני המשפחה יכולים להשתתף בו וליהנות ממנו. למרות שאפשר אטרקציה למשפחות אשר יכולות לספק את החוויה הזאת, למשל, אפשר למצוא אותה במסגרת חוות סוסים.

 

רכיבה על סוסים היתה מאז ומעולם אחת החוויות המהנות והמרגשות ביותר שיש. אנחנו יכולים למצוא בישראל לא מעט חוות סוסים אשר מספקות אפשרות לבילוי משפחתי משותף של רכיבה, בין אם זה בתוך שטח החווה ובין אם זה מחוץ לחווה.

 

במאמר זה אנחנו נסביר בקצרה, איך בדיוק אפשר ליצור אטרקציה למשפחות בדמות רכיבה על סוסים, מה אנחנו צריכים לדעת ומה חשוב לקחת בחשבון. לפני זה נציין, מדובר על חוויה מאוד ייחודית אשר יכולה להתאים לא רק בחופשת הקיץ או בחופשות החגים אלא גם בסופי שבוע, בציון אירועים מיוחדים, כשמגיעים אורחים מחו"ל ועוד.

מה אנחנו צריכים לדעת על רכיבה על סוסים?

הרעיון של רכיבה על סוסים הוא ליהנות מעצם הרכיבה, מעצם העובדה שאנחנו יכולים לייצר חוויה אחרת, שונה, דבר שאנחנו לא רגילים לעשות בדרך כלל. כפי שציינו, מדובר על חוויה שיכול להתאים לכל המשפחה.

 

יחד עם זאת יש סייגים מסוימים שעלינו לקחת בחשבון, לפני שאנחנו ממהרים לשריין מועד לרכיבה.

 

סייג ראשון, זה לא מתאים בהכרח לכל הגילאים. ילדים קטנים יתקשו לרכב לבד, ואז הם יצטרכו לרכב על הסוס כשאיתם בן אדם מבוגר. אם אין להם אפשרות כזו, אז הם יכולים לרכב על פוני, סוס קטן שמתאים למידות שלהם.

 

סייג שני, נשים בהריון, אנשים עם מוגבלויות שונות, אנשים מאוד מבוגרים, גם הם לא יוכלו לרכב על הסוס, ויאלצו להמתין עד שבני המשפחה יחזרו מהרכיבה.

 

סייג שלישי, לא בכל מועד זה נכון לרכב. בימים גשומים וסוערים, אי אפשר לצאת לרכיבה. לכן לפני שמחליטים לשריין מקום, צריך לבדוק את התנאים. מוטב גם לא לרכב בימים של שרב כבד, כי אז החוויה עלולה להיהרס.

 

בשביל לרכב על סוסים בצורה נכונה וליהנות מהאטרקציה, עלינו לשריין מקום מראש בחווה. אפשר להזמין מקום שבוע-שבועיים מראש, אלא אם מדובר על מועדים בהם קיים ביקוש גדול יותר, ואז מוטב להזמין עוד קודם לכן. ביום הרכיבה, יש להגיע אל החווה עם בגדים נוחים - מומלץ מכנס ג'ינס ארוך וגרביים ארוכות ולא קרסוליות, רצוי תיק עם רצועה שאפשר לשים באלכסון, תיק רגיל עלול ליפול ולהוות בעיה בזמן הרכיבה, ודאו שיש לכם איפה לאחסן בנוחות את משקפי השמש במידה ולא תצטרכו אותם יותר.

כמעט כל החוות יבקשו להגיע זמן מה לפני הרכיבה בשביל לקבל הדרכה. יש לוודא שהמקום מספק קסדה (יש לבחור קסדה לפי גודל הראש, וודאו שהקסדה נוחה לכם לפני היציאה), ישם מקומות אשר יספקו לכם גם מגני גוף, כך יהיה אפשר ליהנות מרכיבה בטוחה.

 

הרכיבה, אמורה להימשך בין שעה לשעתיים בדרך כלל, למרות שאפשר לשלם עבור רכיבות ארוכות יותר. יש להקפיד על ביצוע ההוראות של המדריכים וכמובן להתייחס בצורה יפה ומכובדת לסוסים.

 

איך הופכים את האטרקציה למיוחדת יותר?

רכיבה על סוסים היא אטרקציה ייחודית בפני עצמה, אך היא יכולה להפוך לחוויה הרבה יותר מיוחדת. למשל, אם אנחנו בוחרים לשלב בה דברים נוספים. אפשר לשלב עם הרכיבה ארוחת צהריים או ארוחת ערב, אפשר לעצור בנקודות מסוימות במסלול, להצטלם וליהנות מהשטח מהסביב.

 

אם הרכיבה קשורה לאירוע מסוים, למשל אירוע יום הולדת, אז אפשר לדאוג שבמקומות מסוימים יהיו הפעלות או דברים אחרים שקשורים לאירוע. בכל מקרה, יש לתכנן הכל מראש ורצוי גם לערב את אנשי החווה, בשביל שהם יוכלו לעזור ולהתאים את המסלול בהתאם לתכנון שלנו.

 

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה