5 מתנות לכל אירוע

יש אירועים שתופסים אותנו בהפתעה, יש אנשים שאין לנו מושג מה לקנות להם. בהתאם לכך, השאלה איזה מתנה לקנות לבר מצווה/חתונה/ יום הולדת/ כל אירוע אחר היא שאילתה פופולרית מאוד בגוגל, כמו גם בשיחות בין חברים. מתלבטים איזה מתנה מתאימה למי ומתי? המאמר הבא בדיוק בשבילכם.

 

עט לכל עת

עט נובע היא מתנה קלאסית שמתאימה לכל אירוע. על אף שמדובר במוצר שאופן קבע מקוטלג על תקן "מתנות לגבר" מדובר למעשה בפריט יוניסקס שאפשר לשלב בכל אירוע ולתת לכל אהוב או אהובה. העט הנובע הוא פריט יוקרתי ואסתטי שתענוג להסתכל עליו ולקבל אותו כמתנה. יתרה מכך, הוא כמובן גם שימושי להפליא – מי מאיתנו לא נזקק לשימוש של עט אי פעם במהלך חייו? יותר נכון, מי מאיתנו לא נזקק לשימוש של עט בשבוע האחרון?

 

בחרת ארנק, בחרת חזק

לא משנה אם מדובר על מתנות לאישה או לגבר, ארנק תמיד תופס כל עוד הוא בעיצוב הנכון. ארנקים מגיעים בטווחי מחירים גמישים להפליא: מעשרות שקלים ועד מאות ואף אלפי שקלים עבור ארנקי מעצבים יוקרתיים. כך שמדובר במתנה שאפשר לתת בכל זמן, לא משנה לאיזה אירוע או מעמד הוזמנתם.

ארנק הוא תשובה אלגנטית לשאלה איזה מתנה להביא לאדם אהוב עליכם, אך כדאי להשקיע מחשבה נאותה בעיצוב המתאים, ועל כל מקרה שלא יבוא לצרף פתק החלפה, במידה שמקבל המתנה לא יתחבר משום מה לארנק הספציפי שבחרתם.

 

גיפט קארד – הבחירה בידי המקבל

בבחירה בין כסף למתנה תמיד עולה ההתלבטות הקבועה: מצד אחד כסף לא באמת מרגיש כמו מתנה, ואין בו שום דבר אישי. מצד שני, כסף מאפשר למקבלי המתנה לעשות כל מה שבא להם אתו, בעוד שמתנה לא בהכרח תקלע לטעמם או לרצונם.

גיפט קארד הוא ככל הנראה הפתרון המושלם לדילמה הזאת. מצד אחד משדר פנייה אישית  ומצד שני עדיין מאפשר חופש בחירה נרחב למדי למקבל המתנה. עוד סיבה שהופכת את הגיפט קארד לפייבוריט הקלאסי של מתנות לכל זמן הוא שניתן להטעין אותו באיזה סכום כסף שרוצים, בהתאם לרמת הקרבה למקבל המתנה למשל, לגודל האירוע או לכל פרמטר אחר שעשוי להשפיע על תקציב המתנה הרצוי.

 

ניחוח של משהו חדש

עוד לא מצאם תשובה הולמת לשאלה איזה מתנה להביא לאירוע? אולי הפריט הבא ימצא חן בעינכם, או אולי דווקא באפכם. בושם הוא אפשרות קלאסית למתנה עבור כל אחד ואחת (אולי חוץ מילדים בגילים צעירים, שעדיין לא משתמשים בבשמים ולא משקיעים יותר מדי מאמץ בטיפוח).

על טעם וריח כמובן אסור להתווכח, ולכן חשוב לנהוג משנה זהירות בעת בחירת המותג המתאים, שיכיל ריח שמקבל המתנה יאהב להזליף על גופו. בהחלט מומלץ להתייעץ עם החברים והמשפחה של המקבל, או עם מוכרים מנוסים בחנות שיודעים מה הציבור בדרך כלל אוהב, על מנת לקנות בושם יוקרתי בנינוח נעים וכיפי שישמח את מקבל המתנה.

 

הדילמה קשה? תבחרו בחופשה

בחירת המתנה עדיין מרגישה כמו דילמה שכבדה עליכם? הנה פתרון שיעבוד בוודאות, לא משנה על מי מדובר – פינוק בחופשה שווה ביעד נחשק. בארץ או בחו''ל, לסוף שבוע קצר או לפרק זמן יותר ארוך, חופשה ליחיד או חופשה זוגית – לא משנה במה בחרתם, אין ספק שהמקבל יוקיר את מתנתכם וישמח בה מאוד.

 

אחרי הכל, מי לא אוהב לקחת פסק זמן מהשגרה ולצאת לנפוש במקום חדש ומשוחרר מכל הדאגות של חיי היומיום? חופשה היא המתנה המושלמת מכיוון שהיא מאפשרת לנצור זיכרונות וחוויות נהדרים. לא מדובר בחפץ שישכב בארון שנים ויצבור אבק, כי אם באירוע בלתי נשכח שתמיד ישאיר חיוך על הפנים.  

 

רישום עסקים לאתר
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
האחים תמם עבודות איטום