אילו שימושים יש בלוח שעם בבית

מי מאיתנו לא מכיר את לוח השעם, הלוח שמגיע בכל מיני גדלים שעליו אנחנו נועצים את הפתקים עם הרשימות שאנחנו לא רוצים לשכוח, אז כן, זה אולי מזכיר לנו את הלובי בבניין ואת המתנ"ס שעל יד הבית, אבל לוח השעם ועוד מבחר לוחות יכולים לשמש אותנו בכל מיני דרכים בבית.

לוח מחיק

אין ספק שבמטבח אנחנו כותבים הכי הרבה פתקים, רשימת קניות, תאריכים שחשוב לזכור, חוגים, ימי הולדת ואת האמת, לא חסר על מה. המקום הנפוץ שמכוסה בלא מעט פתקים הוא המקרר. אז במקום לכסות את היופי שלו בדפי נייר, יותר פשוט לתלות על הקיר לוח מחיק שעליו נוכל לכתוב מתכונים למיניהם, רשימת קניות, מטלות הבית שיש לבצע ועוד.

לוחות לחדר ילדים

לוח שעם בחדר ילדים יכול לתת המון השראה ויצירתיות לילדים, הם יכולים להביא את עצמם לידי ביטוי ולתלות את היצירות שלהם על גבי הלוח, יכולים לכתוב לעצמם מטלות שהם צריכים לבצע, לתלות את מערכת השעות שלהם, ימי החוגים שלהם, לוח בחינות ועוד. ישנם לוחות שעם עם עיצוב אישי שעליהם אפשר לשלב את שם הילד ותמונה שלו.

לוח לכניסת הבית

את הכניסה לבית כולם רואים ולא ניתן לפספס לכן מאוד מומלץ לתלות לוח שעם שעליו ניתן להשאיר הודעות לשאר בני הבית במיוחד להורים העסוקים בימינו כי מי שנכנס ומי שיוצא לא יפספס את ההודעה שהשארתם לו.

לוח השראה

עם הזמן לוח השראה נהיה טרנדי יותר ויותר והפך לפריט עיצובי בחלל הבית. מטרתו היא להעניק השראה ולהקנות שמחה ואווירה טובה בקרב יושבי הבית אך גם לסובבים, את לוח שעם ניתן לעצב ע"י תמונות או אלמנטים שמשקפים את מה שהיו רוצים להשיג, למשל תמונות של בית, של מכונית, של זוגיות, ילדים, לתלות שירים וציטוטים שיש להם משמעות.

לוח תמונות

ניתן ליצור מלוח השעם קולאז' תמונות המוסיפות פן עיצובי לחלל הבית, תמונות מחוויות שונות שעברתם, תמונות משפחתיות, תמונות זוגיות, תמונות של הילדים. שלבו את כל התמונות יחד על גבי הלוח על מנת שתוכלו לראות את כולן, תכננו מראש את המיקום של כל תמונה לפני ההדבקה על גבי הלוח. לאחר ההדבקה תוכלו לשלב עיטורים וקישוטים שונים.

לוח שעם למקום העבודה

לוחות מודעות בעבודה מאוד פונקציונליים עבורנו בזמן העבודה, תליית פתקים כדי שלא נשכח, פתקים עם מסרים מצחיקים, תאריכים חשובים שיש לזכור ואפילו סתם פתקים צבעוניים שיכניסו רוח צבעונית במשרד. תליית לוח שעם במטבחון ועליו תמונות מימי גיבוש יגרום קצת להעלאת המורל במשרד ויעלה חיוך על הפנים של העובדים.

אז למה לוח קיר?

ניתן בקלות לתלות עליו ע"י נעץ, הוא יציב וניתן תמיד להחליף בקלות את מה שתלוי עליו.

הלוח יהיה תמיד באותו המקום ותמיד בני הבית יראו את מה שכתוב עליו.

הלוח מוסיף יופי בחלל, הוא תורם הרבה וניתן לעצב אותו לפי הטעם האישי שלכם בעלות קטנה מאוד.