קלאש רויאל – המשחק האולטימטיבי

קלאש רויאל הוא מסוג המשחקים למחשב שמחכים להם שנים, ישנם משחקים רבים שיוצאים לשוק אבל לא כולם מצליחים לגרום לנו לחזור אליהם ולשחק אותם שוב ושוב. 

 

זהו משחק רב משתתפים יוצא דופן ומרתק הניתן לשחק במחשב ובנייד. העניין במשחקים לנייד הם שאי אפשר לדעת מהו המשחק הבא שיכבוש את הרשת ומתי הוא יצא. קחו אל פלאפי בירד שצץ משום מקום, משחק פשוט וממכר שכבש את כל מי שהיה ברשותו נייד.

 

רוב המשחקים המוצלחים יוצרים להם מתחרים רבים בתוך זמן קצר אבל ברוב המקרים לא ממש נותנים תחרות למשחק המקורי. 

קלאש רויאל עומד כמשחק בפני עצמו

כבר מהיום הראשון בו המשחק יצא אל העולם, היה ברור שהוא יכבוש את שוק הניידים. זה היה ברור גם שלא יהיו לו מתחרים בתחום וכך היה מאז ועד היום.

 

יוצרי המשחק עלו על מגמה שהייתה חדשה יחסית לתחום המשחקים דאז, הם יצרו את האפשרות למשחק עם שחקנים מרובים כאשר הוא מרתק את השחקנים וגורם להם להוציא כספים על נשקים ודברים אחרים לצורך ניצחון מוחץ במשחק. זהו משחק אשר קל נורא להוציא עליו כספים תוך כדי אבל ההנאה הרצופה שהמשחק מקנה לשחקנים שווה כל אגורה. 

משחק אסטרטגי מרתק

נכון, זהו לא משחק קלפים אבל ללא כל ספק זהו משחק הדורש מחשבה כמו כל משחק אסטרטגי ברשת. אתה צריך לזמן לוחמים ולצאת במתקפה על מבצר האויב, למקם אותם נכון ולדעת איך להגן על המבצר שלך תוך כדי, בהחלט משחק אסטרטגי המפעיל את המחשבה ואת הראייה המרחבית של השחקנים.

 

ישנם שני צריחים אותם אתה צריך להרוס, הראשון נקרא crown tower ובמידה ואתם מצליחים להרוס אותו אתם יכולים להמשיך למטרה הבאה שהיא הצריח של המלך. תהרסו אותו וניצחתם במשחק. במידה ולא הגעתם לצריך של המלך, אז השחקן שהרס יותר צריחים רגילים הוא המנצח במשחק.

משחק פשוט וחכם

העניין הוא שהמשחק קלאש רויאל להורדה פשוט לשחק וקל ללמוד. לא דרוש ידע במשחקים מורכבים ולחיצה על כפתורים מרובים על מנת לשחק ואפילו לנצח במשחק וזוהי כנראה הנקודה העיקרית להצלחת המשחק. ככל שמשחקים יותר בקלאש רויאל, כך מתגלים יותר ויותר אופציות להגנה והתקפה וככל שתנסו יותר אסטרטגיות כך תוכלו לבנות לכם מתקפה מנצחת שבו תוכלו להיות בלתי מנוצחים.

לסיכום

זהו מסוג המשחקים עם גרפיקה פשוטה, משחק אסטרטגי שקל ופשוט להבנה, מרתק וממכר כאחד. זהו משחק ללא מגבלת גיל כאשר אנו עדים לגוון רחב של גילאים המשחקים אותו.

 

בהחלט שווה להורדה ומצוין בתור משחק המעביר את הזמן בכיף.