כמה משתלם לבנות אתר מכירות בחינם?

"אני אבנה לבד, כמה מסובך זה כבר יכול להיות?"

משפט כזה, יכול לעלות לכם הרבה מאוד משאבים של זמן וכסף. גם אם אתם טכנולוגים לא רעים, חובבי גאדג'טים ויודעים לתפעל אפליקציות ולהתקין תוכנות מסובכות, גם אם הקמתם את אתר התדמית שלכם לבד, כאשר אתם מעוניינים בחנות וירטואלית, מומלץ להיעזר במומחים.

 

כמו כל אופרציה עסקית, גם אתר מכירות חייב להיבנות עם הבסיס האיתן והפלטפורמה הנכונה. יש שפע של מידע ופלטפורמות, אך בנייה לקויה של הבסיס יכולה לפגוע בהצלחה העתידית של החנות. והאמרה שלעיתים חינם יכול לעלות כסף רב, עלולה להיות נכונה מאוד במקרה הזה.  

 

ישנם הבדלים רבים בין בניית חנות וירטואלית בחינם, לבין הקמת חנות בתשלום עם ליווי של אנשי מקצוע או חברה המתמחה בזה.

ההתפתחות העולמית בתחום המסחר האלקטרוני הובילה לשגשוג בפלטפורמות המאפשרות לכל אדם להקים אתר אינטרנטי וחנות מקוונת בעצמו, תוך השקעה כספית מינימלית ויש אף שמציעות את הפלטפורמה ללא עלות. ההצעה האטרקטיבית הזו, שנשמעת בהחלט קוסמת וכדאית, הופכת תוך זמן קצר למאוד בעייתית.

 

מעבר לכך שהפלטפורמות החינמיות מציעות טמפלייט מוגבל ויוצרות אחידות בין החנויות, אין אפשרות לייצר ייחודיות או התאמה מושלמת לצרכים. לא נעשה אפיון רציני ומהוקצע ואין תפירה למידות ולדרישות הספציפיות של העסק. במסגרת המערכות החינמיות האלה, ניתן לעצב את הנראות של האתר בצורה מוגבלת וחדגונית, עם צבעים בנאליים, תמונות לעוסות שנראו כבר בכל מקום ללא ייחודיות או SAY.

 

ברוב המקרים מי שהחליט לבנות לבד מייצר אתר בסיסי, משעמם ולא אפקטיבי, הוא חוסך גם בתמונות או בצילומי המוצר, הוא חוסך גם בכתיבת התוכן ורהיטות המסרים ויוצר חנות שולית שלא מצליחה למשוך את הגולשים. חנות, שגם אם מישהו יכנס אליה ספק אם יסיים את תהליך הרכישה וישאיר את פרטי האשראי שלו. אתר חינמי ברוב המקרים אינו יכול לספק את צרכיו של הרוכש הפוטנציאלי. הוא לא מקבל חווית גלישה ורכישה, אין לו ביטחון באבטחת המידע המוצעים לו והוא אינו מרגיש נוח עם השארת פרטיו האישיים ועל אחת כמה וכמה את פרטי אמצעי התשלום והוא גם לא בהכרח מאמין לכל מה שמוצג שם, מאחר וניכר שזהו אתר שנבנה בחובבנות ולא באופן מקצועי.

 

מי שבונה אתר לבד ובטוח שחסך בכך כסף, מגלה מה מאוד שזה לא משתלם כמו שחשב. לעומת זאת מי שנעזר בחברה מקצועית, בעלת ניסיון בבניית חנויות מקוונות, חברה שמספקת את הבנייה הנכונה המתבססת על אפיון מהודק, נעזרת באנשי מקצוע לקבלת צילומים איכותיים ופקשוט אטרקטיביים, מייצרת גרפיקה מתאימה וייחודית, משלבת אנשי תוכן וקופירייטינג מקצועיים ועוד, יקבל חנות איכותית, יפה ומהוקצעת. המתייחסת לשוק, לתחרות ולצרכים הייחודיים של הלקוחות, מתממשקת לכלל תוכנית השיווק והפרסום של העסק ומייצרת הכנסות נאות. למידע נוסף אודות חנות וירטואלית, היכנסו

https://www.e-shop.co.il/page/בניית-אתר-מכירות