טיפים לקניות באינטרנט, קונים וחוסכים - גם אם אין לכם בעיות כלכליות!

 

טיפים לקניות באינטרנטאין זה סוד שבשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים מוותרים על קניות באופן פרונטאלי ומעדיפים לעשות קניות ברשת. הנתונים מלמדים שלמעלה מתשעים אחוז מהאנשים שגולשים באינטרנט עושים דרך הרשת גם קניות באופן קבוע או מזדמן, בפרט כשהם מוצאים מבצעים באינטרנט שיכולים לחסוך להם עלויות רבות.

 

ההבדלים בין קניות באינטרנט לבין קניות באופן פרונטאלי הם ברורים מאליהם. אין צורך לצאת מהבית, אין צורך לחפש חנייה, אפשר לעשות את זה בכל זמן, מכל מקום, אפשר לעשות רכישות ממקומות שונים בו זמנית, בין אם זה מאתרים בישראל ובין אם זה מאתרים בחו"ל. אלה רק חלק מהבדלים הברורים לכל גולש, אשר בגללם רכישות באינטרנט הפכו להיות דבר מאוד פופולארי.

 

אך קיים הבדל אחד נוסף, מהותי, והוא כל הנושא של מבצעים באינטרנט. נכון, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד מבצעים בחנויות פרונטאליות שונות, אך הרבה יותר קל, נוח ופשוט למצוא מבצעים באינטרנט ולהשתמש בהם. אנחנו רק צריכים לדעת כיצד לחפש. המבצעים יכולים לשרת כל אחד, גם מי שאין לו בהכרח בעיות כלכליות. הרי תמיד עדיף לרכוש מוצרים במחירים מוזלים ולא במחיר מלא.

איך עושים קניות באינטרנט בצורה נכונה

עוד לפני שנגיע לנושא של המבצעים, נציג כאן מספר נקודות שיסבירו כיצד נכון לקנות קניות באינטרנט מתוך כוונה ליהנות ממחירים משתלמים. זה יכול לחסוך בקנייה ספציפית וזה יכול לחסוך באופן רחב. שוב, גם אם אין לכם בעיות כלכליות, תמיד נכון וחכם יותר לשלם פחות, ולא את המחיר המלא.

 

ראשית, כשאנחנו בוחנים עלות של מוצר מסוים באינטרנט, אז עלינו לבחון עלויות נלוות. למשל, עלות משלוחים. בעיקרון, אם מדובר על הזמנה בתוך ישראל, אז עלות המשלוח היא נמוכה יותר מאשר מחו"ל, ועדיין ייתכן מאוד ותהיה עלות שנצטרך לשאת. לכן חשוב לבדוק את הנושא לפני שאנחנו מבצעים את הרכישה.

 

שנית, כמה מהר אנחנו צריכים את המוצר. אם נניח אנחנו רוכשים מוצר מסוים, עלינו לבחון האם יש לנו צורך בו באופן מיידי או שאנחנו יכולים לחכות עד שנקבל אותו. להבדיל מרכישה פרונטאלית, אזי שרכישה אונליין יכולה לקחת מספר ימים. עלינו לקחת בחשבון נקודה זו.

 

שלישית, בעיקרון, רכישות באינטרנט אמורות להיות זולות יותר מאשר רכישות באופן פרונטאלי. בשביל להיות בטוחים בכך עלינו לבצע השוואת מחירים. זה נכון לכל מוצר. בין אם מדובר על מוצר מוחשי ובין אם מדובר על מוצר פיננסי או אחר. כשאנחנו מבצעים השוואת מחירים עלינו לבחון עד כמה המחירים באתרים מעודכנים מחד ועד כמה הם אמינים ומספרים את כל הסיפור במלואו. קרי לא מסתירים מאיתנו שום דבר, אותיות קטנות או דברים אחרים, שיכולים לחשוף מחיר שונה לגמרי.

ארבע, בשביל שרכישה באינטרנט תשתלם אנחנו צריכים לוודא שהמחיר הוא באמת נמוך דרמטי והאיכות שווה. לכן יש לקחת בחשבון לא רק את שאלת העלויות גם את שאלת המוצר, הדגם, וכל מה שרלוונטי בהקשר זה.

איך אפשר ליהנות ממבצעים משתלמים

כאמור, האינטרנט מציע לנו מגוון רחב של מבצעים ואפשרויות שונות ליהנות מהם. נציג כאן מספר עצות שיוכלו לעזור לכם בכך.

 

אתרי מבצעים – ישנם אתרים ספציפיים שמציעים מבצעים עבור גולשים, כך הם יכולים לרכוש מוצרים שונים במחירים זולים יותר מאלה המוצעים באתרים אחרים או בחנויות פרונטאליות. חשוב לבקר באתרים האלה מעת לעת ולראות מה בדיוק מה מציעים שם.

 

חברות במועדון לקוחות – הרבה מאוד עסקים שמחזיקים חנויות וירטואליות או בכלל חנויות המוכרות מוצרים מסוגים שונים, מציעים אפשרות להיות חברים במועדוני לקוחות מתוך כוונה לשמור לקוחות ולגרום לכך שהם יקנו אך ורק בחנות או בבית העסק. חברות כזו יכולה להוזיל באופן דרמטי את העלויות. למשל, חברים במועדון שופרסל, יכולים ליהנות ממבצעים שונים שלקוחות רגילים לא נהנים מהם.

 

מועדונים כלליים – יש מוסדות שונים שמציעים ללקוחות שלהם אפשרות לרכוש מוצרים במבצעים. למשל, מנוי מפעל פיס, מחזיקי כרטיסי אשראי, לקוחות בנקים ועוד. הם נהנים משורה של מבצעים שמאפשרים לקנות מוצרים במחירים מוזלים.

ימי מבצעים – העולם האינטרנט יצר או גילה לנו ימי מבצעים מסוגים שונים. מה שהתחיל באתרים בינלאומיים כמו אמזון או אתרים בסין, הפכו להיות דבר גלובלי שגם בישראל מתייחסים אליו. יום שישי השחור, יום הרווקים הסיני ועוד. מדובר על ימים בהם המחירים יורדים באופן דרסטי ומשתלם לבצע רכישות באינטרנט. חשוב לשים לב כמה זמן זה נמשך וכמובן עד כמה המחירים אכן זולים ביחס לימים שבשגרה.

 

 

 

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

האחים תמם עבודות איטום
רישום עסקים לאתר
תכשיטים נגד עין הרע
התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ