שם בעל העסק

טוען רבני - ייצוג בדיני משפחה לבתי הדין הרבניים

כתובת
טשרניחובסקי 1, נתניה
איזור פעילות
כל הארץ
מען למכתבים
טשרניחובסקי 1/ב
טלפון בעסק
0586282403 | 0548444978
טלפון נייד
0586282403
פקס
097925783
דוא”ל
hadar123y@gmail.com


הדפסת פרטי העסק
עולם המשפחה
ייצוג גירושין
משפט ומדינה
גירושין, דיני משפחה, הסכמי ממון וגירושין, טוען רבני, ייצוג בבתי דין, ייצוג לבתי דין רבניים, כתובה, מזונות, משמורת והסדרי ראיה
אודות טוען רבני הדר יהודה גבאי

הווית תקופת ותהליך הגירושין הינה מציאות שאינה קלה בלשון המעטה, מתסכלת, מכאיבה, ולעיתים אף מרסקת את האדם נפשית. מומלץ ומוכרח למען מיצוי תועלת ומיזעור נזקים שכיחים וקשים שתהליך מורכב זה וניצוחו ייעשה על ידי אדם החי מכיר ומבין את עולם המשפט ההלכתי, היודע את הלך הרוח המנחה את שיקול הדעת של הדיינים, אדם זה מכונה טוען רבני.

 

המשרד חרט על דגלו עקרונות אנושיים בסיסיים. החל בדיסקרטיות מוחלטת המשך לסבלנות והקשבה מלאה ועד למענה וזמינות תדירים ללקוח. 

 

טו"ר הדר יהודה גבאי הינו אישיות רב גונית וחיננית היודע להתאים עצמו למקרה המדובר, מתוך הבחנה עמוקה הנוגעת בשורש העניין, ובד בבד לפעול בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח על פי צרכיו בקשותיו וטובתו האבסולוטית.

 

טו"ר הדר יהודה גבאי עוסק בתחומי המעמד האישי על רבדיו הרבים, בשימת דגש על איכות הטענה לאחר נבירה רבה בנושא המדובר הן בפאן החוקי והן בפאן ההלכתי והכל מתוך חשיבה לוגית ומקורית המעורבת בחשיבה הנקראת "מחוץ לקופסא".

 

טו"ר הדר יהודה גבאי פרפקטציוניסט במתן שירות מסור ועיקבי ללקוחותיו, מרגע קבלת האחריות לטיפול בתיק ועד תום צרכי ומבוקשי הלקוח. כמו"כ הינו בקיא ורגיל בהליכים הבאים לפתח בית הדין בפרט אלו המנחים את שיקול דעתם המכריעה.

 

טו"ר הדר יהודה גבאי ידוע כאחד המנצל את כל כישוריו וקשריו למען מיצוי טובתו המקסימלית של הלקוח. במגמה בסיסית למנוע כמה שיותר מאבקים, נזקים, עוגמת נפש וכלימה ללקוח וקרוביו היקרים.  

 

טוען רבני הדר יהודה גבאי למד בצורה יסודית ומקיפה את לימודי התואר במכון מל"מ הנודע. לאחר שסיים בהצטיינות את לימודי התואר, נבחן הוכשר והוסמך על ידי הרבנות הראשית לישראל אשר מטעמה קיבל כתב סמיכה פרטני מהרב הראשי לישראל. 

 

משרדנו עוסק בתחום דיני המשפחה. ההתמקדות העיקבית היא בצרכי ומבוקשי הלקוח והכל על בסיס בניית אסטרטגיה נבונה חדורת מטרה בעבור הלקוח.

 

המשרד מתעסק בייצוג בעניינים הבאים:

שלום בית.

גירושין, כתובה, מזונות.

משמורת והסדרי ראיה, רכוש.

הסכמי ממון וגירושין.

 

המשרד חש סיפוק ורואה אתגר גדול בלהציל עשוק מיד עושקו.

משמורת - הבעייתיות שבדעות קדומות

משמורת - הבעייתיות שבדעות קדומות

מאת:

הגדרת המושג משמורת הינה הגדרה סבוכה למדי, השלכותיה של ההגדרה כה חשובות כי כאשר ההגדרה לא תהא נכונה, הביצועיזם להגדרתה יבראו קונפליקטים שליליים במובן המעשי של העניין שישפיעו על "טובת הילד", המתבונן נוטה להבין שמדובר במושג פשוט שהשאלה בו...
לקריאה בהרחבה >>>
טוען רבני או עורך דין?

טוען רבני או עורך דין?

מאת:

זו שאלה נדושה מאוד. אך האמת האבסולוטית שלשאלה זו באה התשובה גם כן בשאלה. את מי עלי להזמין לחיבור כבלי התקשורת בבית? את החשמלאי? טכנאי הרשת? או בכלל את הנגר? במאמר הקצר המופיע להלן נבאר את ההתמחות של האדם המכונה בתואר עורך דין וכן את התמחותו של האדם המכונה בתואר טוען רבני.
לקריאה בהרחבה >>>
טובת הילד

טובת הילד

מאת: הדר יהודה גבאי. טוען רבני.

בעולמם של המשפט הערכאי וההלכה הרבנית, ישנם נידונים רבים ומגוונים, תחומי אב ותחומי תולדה. מעניינו של תחום הגירושין, נגזרים ונולדים תוצאות נדוניות שונות וצבעוניות, וישנו אחד מן העניינים הרגישים והכאובים ביותר המטילים אחריות גבוהה עד מאוד, נקודת התורפה בחיי הגירושין, מה שגורם לסוג מסוים של קשר מוכרח בין ההורים הגרושים אף לאחר נתק האישות, קשר חיובי או שלילי, קשר ככל אשר יהיה, אך זיקה כל שהיא מצויה מרחפת בחלל נתק אישותם. הזיקה המסוימת הזאת קיימת יען שהעניין מהווה עדיין צורך בשותפות הצד השני, שותפות נמשכת בטיפול ושימור היצירה שיצרו יחדיו, "הילד" "הנשמה" "חסר האונים", שותפות זאת מוכרחת וזקוקה להרבה תבונה מצד השותפים כיצד לנווטה על דרך הטוב. וטרם ניכנס לרובדי העניין ומהות ומגמת הנושא, הנייר זועק על מה מדובר, וגם הקולמוס מביע סימני מתח, ועל כן לא נלאה את הקורא יתר על המידה שאכן מדובר במושג "טובת הילד" והשלכותיו, קרי, "משמורת והסדרי ראיה" "מזון ומדור" "השכלה וחינוך" והנלווה להם, והכל תחת המטרה הערכית החוקית וההלכתית "טובת הילד".
לקריאה בהרחבה >>>

צור קשר עם טוען רבני הדר יהודה גבאי


לוגו המלצה של טוען רבני הדר יהודה גבאי
כמעט טוב
7 8 9 10
7.5 8.5 9.5
מצויין
מקצועיות
100% Complete
אדיבות נציגי בית העסק
100% Complete
אמינות
100% Complete
ממוצע הלוגו המלצהלצומטר
10
סך כל ההמלצות
2

המלצות גולשים על טוען רבני הדר יהודה גבאי

| 2   המלצות

סוג השירות: עזר לחברה שלי

חברה שלי באמת לא ידעה למי לפנות ואיך להתחיל את כל התהליך
הדר יהודה גבאי עזר לה מאוד והיום היא כבר הרבה זמן אחרי כל התהליך והיא ובעלה לשעבר נשארו ביחסים טובים בזכותו

מועד קבלת השרות: אפריל 2019

חשבונית עסקה לא הוצגה

בעל העסק: טוען רבני - ייצוג בדיני משפחה לבתי הדין הרבניים

איזור פעילות: כל הארץ

לוגו המלצה של המלצה זו
כמעט טוב
7 8 9 10
7.5 8.5 9.5
מצויין
מקצועיות
100% Complete
תגובות להמלצה הוסף תגובה
 דוד  | 09/10/18
10

סוג השירות: ייצוג בבתי הדין הרבניים

עברתי תהליך גירושין מייגע ומייסר, עיקר הקושי היה בנוגע למיקום גן הילדה. הטוען הרבני הדר גבאי הצליח בתבונה ובבניית אסטרטגיה נכונה להוציא את בתי מגן הילדים הלא יהודי והאינו חם
בלשון המעטה לגן ילדים שהוא 180 מעלות בשונה מהגן הקודם.
הדבר קיבל גיבוי מלא מבית הדין.

מועד קבלת השרות: אוקטובר 2018

הוצגה חשבונית עסקה

בעל העסק: טוען רבני - ייצוג בדיני משפחה לבתי הדין הרבניים

איזור פעילות: כל הארץ

לוגו המלצה של המלצה זו
כמעט טוב
7 8 9 10
7.5 8.5 9.5
מצויין
מקצועיות
100% Complete
אדיבות נציגי בית העסק
100% Complete
אמינות
100% Complete
תגובות להמלצה הוסף תגובה
הדפסת כל ההמלצות המסומנות
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
מתכונים מומלצים
המלצות טיולים בחול