מערכות סולאריות מסחריות – האור של עידן האנרגיה החדש

מערכות סולאריות מסחריותהפקת חשמל ואנרגיה ממקורות דלק מתכלים ומזהמים, כמו כמעט כל מקור הקיים ומפעיל היום תחנות כוח בעולם מפחם ועץ ועד שריפת נפט, היא דרך מיושנת להאיר את בתי העולם ולהזרים את החיוניות אל תוך מוקדי החיים המודרניים. הדרך החדשה היא בעזרת מערכות סולאריות מסחריות, שהן גרסה מוגדלת של המערכת הביתית שכולם מכירים עם יכולות שיפתיעו גם אתכם. חשמל בחינם, הכנסה כספית קבועה לא מבוטלת, ותרומה לסביבה ולטבע. אפשר לבקש יותר מזה? תבקשו מערכות סולאריות מסחריות.

 

 

כדור הארץ באופן כללי ומשאבי הטבע והאוויר שלנו בפרט, נמצאים במצב לא ממש טוב בעשור האחרון. זיהום האוויר והסביבה הולך וגואה, וכמו שכולנו יודעים מצידו השני של המטבע מלאי הדלקים המזהמים שאנו שורפים הולך ואוזל.

כלומר, בחשבון פשוט לא רק שאיכות הסביבה, האוויר והמים שלנו נמצאת בהתדרדרות, אלא גם האסון הסביבתי שכרגע מקדם את ההרס על תקן "חיוניות", כלומר השימוש בדלקי מאובנים מתכלים שכיום מניע את מרבית העולם ומייצר לא מעט מהחשמל של כולנו, גורע מאיתנו את העתיד והביטחון האנרגטי שלנו כפרטים וכאומה.

 

ומה הפתרון לזה? לשלב בין שמירה על איכות הסביבה, חיסכון בחשמל, חיסכון בכסף ואף צבירת הכנסה וכמובן קיום עצמאי ולא תלוי שמוביל לביטחון. בשלוש מילים: מערכות סולאריות מסחריות, והנה מה שאתם צריכים לדעת על זה לפני שאתם רצים למדוד את הגג שלכם.

 

מערכות סולאריות מסחריות לעסק שלך – ביטחון, חיסכון וגריפת רווחים

נקודת היתרון הראשונה והמשמעותית ביותר כנראה לכל בעל עסק חכם, היא הנקודה הכלכלית, שמשולבות בה שתי נקודות – חיסכון בחשמל ובחשבון החשמל (עד לאפס מוחלט) לצד הפקה של מקור הכנסה חדש יש מאין ויצירת הכנסה לא מבוטלת שיכולה להגיע לכדי אלפי שקלים בחודש ממכירה של החשמל.

 

הדרך שבה זה קורה היא כזו: החשמל שמייצרות מערכות סולאריות מסחריות מצטבר בכמות שמספיקה לא רק כדי לספק את כל הצרכים האנרגטיים הישירים והעקיפים (רמת ביטחון לשעת חירום) של המוסד או בית העסק שלכם, אלא גם כדי לאפשר מכירת עודפים חזרה לחברת החשמל. שילוב של חיסכון במשאבים הציבוריים, תרומה לציבור ורווח כלכלי שכאמור מגיע לכדי אלפי שקלים בחודש ואינו משתנה כמעט או נמצא בסכנת ביטול או ירידה ברוב חודשי השנה.

 

הנקודה החשובה השנייה היא שמירה על איכות הסביבה. לנקודה זו יש קודם כל חשיבות ערכית, ציבורית וחברתית, אבל גם לא יש פנים כלכליות. מוסדות שזוכים בתגים של שמירה על איכות מטעם הממשל זוכים להטבות מס ושאר טובות כלכליות שיהיו שוות לך ולעסק שלך הרבה, עוד לפני התדמית הירוקה והחברתית, וההרגשה הטובה בלב שבאה יחד איתה.

 

יחד עם זאת, מערכות סולאריות מסחריות מעניקות לעסק שלך גם ביטחון וחוסר תלות במערכת החשמל המסחרית, שאמנם בישראל נחשבת לאחת מהטובות בעולם אך עדיין אינה חסינה בפני משברים, בעיקר בחודשי הקיץ החמים ועמוסי הלקוחות. חוסר תלות שכזה הופך אותך לעצמאי לחלוטין ומוגן מפני נזקים שלא תמיד מכוסים בביטוח, ועוד לא דיברנו על המזגן חינם שימשוך את כל אותם הלקוחות להיכנס למנוחה של רגע בשיא החום.

 

השילוב בין שמירה על איכות הסיבה, שמירה על הכיס וכמובן גם קצת ניפוח שלו בעוד הכנסה צדדית חסרת השקעה ומאמץ, מציע לכם, כבעלי עסק או מוסד, לשנות לתמיד את התפיסה האנרגטית שלכם ולצעוד את הצעד החיוני לעידן המודרני. תראו את האור, לא הרבה יותר כיף שהוא מגיע בחינם מהאור? רק עם מערכות סולאריות מסחריות, הכל יגיע בחינם מהאור.