בוטוקס וטיפולי פנים - לא לנשים בלבד!

בעבר נהוג היה להאמין כי טיפולי יופי מיועדים רק לנשים. תפיסה זו – אבד עליה הכלח לפני שנים רבות, כאשר בימינו, רמת המודעות הגברית בענייני טיפוח דומה לזו של נשים; כי אין מה לעשות – גם העור הגברי צריך טיפוח וטיפול שוטפים. עור הפנים הגברי שונה מעור פני האישה ולכן פותחו תכשירים וטיפולים מסוימים לצרכי טיפוח עור הפנים הגברי, כך שגברים יכולים ליהנות בימינו ממבחר טיפולי פנים לטיפול במצבי יובש או אקנה, לרענון עור הפנים, כמו גם טיפולים נוגדי הזדקנות (אנטי אייג'ינג) לשמירת עור הפנים צעיר ורענן למשך זמן.

טיפולי פנים לגברים – מה קיים?

טיפול שגברים רבים מעוניינים בו הוא טיפול הסרת שיער. ישנו מספר הולך וגדל של גברים בימנו המבקשים לשחרר את עצמם משיער מיותר. בין אם מדובר בשיער על הגב, הזרועות ו/או אזורים אחרים בגוף (כולל קו עצמות הלחיים). בתהליך הסרת שיער לגברים נלקח בחשבון אופי השיעור של הגבר. כיוון ששיער פנים או גוף גברי חזק ועבה יותר לעומת זה של אישה, פותחו דרכי טיפול ייעודיות לתהליך הסרת השיער אצל הגבר.

 

ניתן לראות בימינו גברים המגיעים לטיפולי פדיקור באופן קבוע יחסית. טיפול זה אינו נחשב לטיפול יופי בלבד, כיוון שגברים רבים זקוקים לטיפולי פדיקור לטיפול בבעיות שונות  בכף הרגל, לרבות פטרת בציפורניים, יבלות ובעיות מציקות ומטרידות אחרות המתפתחות עקב נעילת נעליים סגורות למשכי זמן ארוכים – עקב פעילות ספורטיבית או צבאית או אחרת.

 

מעבר לטיפוח וטיפול בעור הפנים, הסרת שיער וטיפול פדיקור לגברים, ניתן לראות גברים לא מעטים המגיעים לקוסמטיקאית במטרה לעצב גבות לטפח ציפורני ידיים (מניקור) ולקבל ייעוץ מקצועי להתאמת תכשירי טיפוח שונים.

 

אין ספק קל שבקלים שתודעת הטיפוח הגברית השתפרה פלאים בעת האחרונה, כאשר ניתן לראות מספר גדול יותר של גברים הדואגים לטיפוח עורם וגופם, לעתים לא פחות מהנשים שסביבם. ישנן בימינו חברות המפתחות ליין מוצרים המותאמים באופן ייעודי לעור הגברי, כמו גם ערכות טיפול פנים מיוחדות לגברים.

 

טיפול פנים לגבר הוא טיפול פופולארי למדי בקרב גברים ישראליים. כיום, כאשר מספר הולך וגדל של גברים מראים מודעות למראה החיצוני שלהם, לא פלא שרמות האסתטיקה, עור הפנים והגוף החלק רק הולכות ועולות. כמה נחמד לראות גברים הדואגים לטיפוח לבושם וגופים. גם מכוני הכושר מלאים בגברים המשקיעים בפיתוח גוף ובשמירה על תזונה בריאה ומראה אסתטי. מדוע? כיוון שכל אלו מעידים על הצלחתו של הגבר בקריירה, בזוגיות, בספורט ועוד. כי איך שלא נסובב את זה – מראה חיצוני משמש כרטיס ביקור חשוב למדי בתחומי חיים שונים ולא משנה עד כמה ננסה להתעלם מכך, הרי שנשים רבות אינן מוכנות להתפשר על מראה אסתטי של הגבר שלהן. בימינו אפשר לראות גברים רבים הפוקדים את הקוסמטיקאית הקרובה למקום מגוריהם על מנת לעבור טיפולים אסתטיים שונים שיטיבו עם המראה והאסתטיקה שלהם.

סוגי טיפול פופולאריים בקרב גברים

טיפול פנים לגבר הוא טיפול מבטיח ויעיל המספק תוצאות נראות לעין כבר מהפגישה הראשונה. הטיפול מיועד להצערת עור הפנים והקניית מראה זוהר ורענן יותר. הטיפול עוזר בהלבנה ומתיחה של העור, הסרת נקודות שחורות, טיפול באקנה ופצעונים אחרים ויתרונות אחרים. קיימים בשוק של ימינו מוצרים ותכשירים שונים המיועדים לביצוע טיפולים פנים לגבר, שניתן למצוא בסופרפארם או בקליניקות של קוסמטיקאיות מסוימות. טיפול זה אפשר לבצע אצל הקוסמטיקאית המומלצת שלכם ולקבל אחר הצהריים של פינוק.

בוטוקוס לגברים

בעבר, היה קהל היעד של טיפולי בוטוקס נשים בלבד. עם השנים, ישנו ביקוש הולך וגובר לטיפולי בוטוקס גם בקרב גברים – זאת עקב המודעות הגוברת לאסתטיקה ולרצון בשיפור איכות החיים גם בקרב האוכלוסייה הגברית. טיפול בבוטוקס הוא חלק משורת שינויים המתרחשים בקרב אוכלוסיית הגברים בענייני טיפוח עצמי – הקשורים גם בתזונה קפדנית ובריאה יותר, כמו גם באורח חיים ספורטיבי ופעיל יותר.

 

טיפול בבוטוקס – להיכן בגוף הגברי זה מתאים?

הטיפול בבוטוקס מתאים עקרונית לכל שרירי הפנים, אולם האזורים העיקריים בהם ניתן לטפל בבוטוקס הם הקמטים סביב העיניים, הקמטים סביב הגבות וקמטי רוחב במצח.

 

ניתן גם להשתמש בבוטוקס לטיפולים בקמטים שלאורך האף, קמטוטים בלחיים, קמטי צוואר והחריצים סביב השפתיים.

בנוסף, אפשר לטפל בבוטוקס גם לטיפול בחיוך המוביל לחשיפת חך, לאף הנע תוך דיבור, סנטר בעל מראה "תפוזי" ועוד.

 

טיפול בוטוקס לגברים – האם קיים הבדל בינו לבין טיפול בוטוקס לנשים?

גבותיו של גבר הן מטבע הדברים נמוכות ועבות יותר מאלו של אישה. יתרה  מכך, גבות גבריות הן אופקיות יותר לעומת גבות אישה. הדבר משפיע על אופן הטיפול במצח הגברי שבאזור הגבות – הניסיון שלא להרים את הגבות בצורה זוויתית, לעומת נשים.

בטיפול בוטוקס לגבר תבוצע הזרקה עדינה יותר ברקות ובמצח, עם תוספת של מעט יותר חומר, על מנת למנוע הרמה לא פרופורציונאלית של הגבות.

 

מחפשים טיפולי בוטוקס בצפון?

הכירו את ד"ר רון קורמן

אומנות הרפואה האסתטית

אומנות הרפואה האסתטית