שדרוג הפרסום החינמי באתר המלצה

פרסום עסקים מתקדם ואיכותי בארץ 

אחד הכלים הטובים ביותר שהאינטרנט מספק לנו על מנת למצוא עסקים ובעלי מקצוע איכותיים בתחומים שונים, הן חוות דעת והמלצות של גולשים. מדובר על כלי פופולארי בו אנו נוהגים להשתמש, כמעט על בסיס קבוע, יומיומי, בכל פעם כשאנחנו עושים חיפוש כזה או אחר ברשת.

 

הרעיון שעומד מאחורי כלי זה, הוא למעשה המאפיין העיקרי של האינטרנט, מה שמכונה "חוכמת ההמונים". אנשים מפרסמים המלצות וחוות דעת על מקומות בהם היו, רכשו מוצרים ושירותים, בעלי מקצוע אותם הזמינו לביתם או לעסק שלהם לצורך ביצוע עבודה כזו או אחרת, וכן על כל מקום, אתר, מוסד בו הם שהו. הם משתפים מתוך הניסיון שלהם, ואחרים נהנים מכך. כך כולם נהנים מאפשרות להשתמש במידע חיובי, אמין ואיכותי אודות עסקים, מוסדות ובעלי מקצוע.

 

אתר המלצה, הוא אחד האתרים הפופולאריים והאיכותיים ביותר לקבלת המלצות וחוות דעת של גולשים. האתר נהנה מחשיפה עצומה ברשת, בזכות קהל גולשים נאמן וכן גולשים חדשים המגיעים אליו מדי יום, הן בשביל לחפש עסקים ובעלי מקצוע והן בשביל לקרוא או לכתוב המלצות וחוות דעת.

אתר המלצה לא רק עבור הגולשים  

אומנם האתר מיועד לגולשים אשר מחפשים המלצות וחוות דעת, אך הוא לא מיועד רק עבורם. באופן טבעי הוא מיועד גם עבור בעלי עסקים ובעלי מקצוע אשר רוצים לפרסם את עצמם, ולמשוך גולשים אשר יפרסמו המלצות וחוות דעת חיוביות עליהם.

 

אתר המלצה מציע מספר מסלולי פרסום לבעלי עסקים ומקצוע. מי שמעוניין, יכול להשתמש באופציה של כרטיס חינמי, כלומר לפתוח כרטיס באתר מבלי לשלם על כך. אך כפי שנוכל לראות, ההבדלים בין פרסום חינמי לפרסום בכסף, יכולים להיות משמעותיים ולהשפיע על אופי הפרסום והתוצאות שהוא יביא בסופו של דבר. בין היתר, זה בא לידי ביטוי בחשיפה, בבולטות ובנוכחות של העסק באתר.

מה מקבלים במסלול החינמי ומה מקבלים במסלולים בתשלום?

על מנת להבין מה בדיוק מקבלים עסקים שמשלמים על הפרסום, צריך לדעת מה המסגרת של עסקים שמפרסמים חינם ועד כמה היא מוגבלת לעומת המסלולים האחרים.

 

עסק שפותח כרטיס חינמי באתר מקבל את האפשרויות הבאות:

פרטי התקשרות מלאים, קישור חי אחד לאתר או לפייסבוק, מערכת ייחודית לבקשת המלצות מלקוחות, מפת גוגל עם מיקום העסק, טופס יצירת קשר דרך אתר המלצה, הצגת לוגו העסק, הצגת המלצות ללא הגבלה.

מדובר אומנם במסלול מכובד, אך לא כמו מסלולים אחרים, מסלול פלוס או מסלול פרמיום.

 

מסלול המלצה פלוס אשר עלותו 49 שקל לחודש, מציע את כל מה שמקבלים במסלול חינמי, פלוס, אפשרות קישור חי לאתר אינטרנט ולרשתות חברתיות מובילות (בניגוד למצב במסלול החינמי שמאפשר אחת משתי האופציות ולא את שתיהן), דף אודות של העסק כולל סרטון (במידה ויש), גלריית תמונות ללא הגבלה, ועדכון התמונות והתוכן של העסק על ידי צוות אתר המלצה.

 

כפי שניתן לראות, מדובר בכמות גדולה יותר של התוספות ואיכותן. למשל, מידע כמו דף אודות של העסק וכן דפי מידע שמתעדכנים על ידי צוות האתר, יכולים להביא לשיפור תוצאות העמוד בגוגל, מה שיביא לכך שיותר ויותר גולשים ייחשפו לעמוד, ייכנסו אליו ישירות ממנוע החיפוש ויוכלו לפנות אל העסק. ישירות דרך אתר המלצה או דרך פרטי המידע שמופיעים בעמוד.

 

מסלול המלצה פרמיום כולל את הפונקציות שיש במסלול המלצה פלוס, ובנוסף, הוא כולל גם פונקציות של כתיבת מאמרים וכתבות הקשורות לעסק ללא הגבלה, וכן הוספת קופונים למימוש בבית העסק ללא הגבלה. מסלול זה עולה 99 שקל לחודש. יש להדגיש כי להוספת מאמרים לכרטיס העסק יש חשיבות רבה עד קריטית לקידום העסק במנועי החיפוש.

יתרונות פרסום בתשלום

יתרון ראשון: כפי שציינו, המסלול מציע אפשרויות ליהנות מחשיפה הרבה יותר משמעותית של עמוד העסק בגוגל. בין אם זה דרך דף "אודות" ובין אם זה בדרך של עדכון המידע של בית העסק על ידי צוות האתר הדואג לעדכן את המידע שבעמוד העסק. כך העמוד ייהנה מקידום טוב יותר בגוגל, ישפר את הרלוונטיות לגולש ויביא ליותר פניות מצד גולשים הנכנסים אליו.

 

יתרון שני: כתיבת מאמרים במסלול פרימיום, מאפשר לעסק ליהנות גם מאפשרות פרסום וחשיפה רחבה ומפורטת יותר, בין אם זה של העסק עצמו ובין אם זה של מוצרים ושירותים שהוא מציע לגולש, וכן הוא יכול להשתמש בכך לצורך קידום אתר הבית עצמו. באמצעות שימוש נכון במאמרים ובכלים של SEO (Search Engine Optimization) , העסק יכול לקדם את האתר שלו, דרך אתר "המלצה" והמאמרים שהוא מפרסם בו.

 

יתרון שלישי: עסקים משלמים, בין אם זה במסלול פלוס ובין אם זה במסלול פרימיום, באופן טבעי, מופיעים במיקומים ראשונים בדפי התוצאות ובאופן בולט יותר מאשר עסקים במסלול חינמי. כך גולשים שנכנסים לאתר, בין אם זה כדי לחפש עסקים ובעלי מקצוע ובין אם כדי לקרוא המלצות וחוות דעת, ייחשפו קודם לעסקים במסלולים בתשלום ורק אחר כך לעסקים במסלול החינמי. מכאן, הדבר עשוי להניע את הגולש לפעולה בלחיצה על רשומות העסקים המקודמים הזוכים לחשיפה גדולה יותר.

 

התרומה של חבילה פרסומית בתשלום גם לבעלי אתר אינטרנט פרטי

ברור הוא כי חבילה פרסומית בתשלום, ובעיקר חבילת פרימיום, היא בהחלט חלופה אפשרית לאתר אינטרנט פרטי. אולם, חשוב לדעת כי גם לבעלי אתר אינטנרט פרטי היא תורמת רבות לקידום העסק כבמה נוספת לחשיפת העסק, הצגת התכנים, קישורים יוצאים לאתר הפרטי, הצגת המלצות הלקוחות ועוד ועוד.

 

לסיכום, חבילה פרסומית בתשלום, מציגה את העסק באופן הרבה יותר מקיף ועמוק יותר באמצעות הצגת, תמונות, סרטונים, מאמרים קופונים ומקדמת את העסק. כמו באתר פרטי, השקעה בתכנים מביעה לתוצאות מובטחות!

 

לפרסום עסק לחצו כאן

או חייגו 0722-400-400

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בחול