6 הצעות לבילוי מושלם ליום ההולדת!

אם אתם מתכננים יום הולדת לילדים או לכל אדם במשפחה - חשוב שתדעו כי כיום ישנם כמה וכמה רעיונות מושלמים לימי הולדת אשר נחשבים אטרקטיביים במיוחד!

חוויות שכוללות פעילות אקסטרים מלאת אדרנלין, מאפשרות לרבים לצאת מן הקופסא ולחוות יומולדת מדהים עם כל החברים ומשפחה.6 הצעות לבילוי מושלם ליום ההולדת!

 

אז אילו רעיונות ישנן לימי הולדת מפתיעים? הנה 6 הצעות לבילוי מושלם:

 

חדר בריחה - חדרי בריחה הפכו בשנים האחרונות לשם דבר, תוך שהם מאפשרים בילוי מלא אדרנלין המתאים לגדולים וקטנים. כיום ישנם חדרים מסוגים שונים, כמו חדר בריחה בלשים, פיראטים, ישנם חדרי בריחה עם קונספט שלסרטי אימה ואקשן, כאשר המשתתפים בפעילות הם בעצם השחקנים הראשיים שמבצעים שלל משימות, פותרים חידות ומבצעים פעולות שיצילו את העולם, ישחררו את האנשים שנמצאים בסכנה ואפילו את עצמם! בחירת חדר בריחה מומלץ לימי הולדת, תהפוך את היום שלכם ושל החוגגים לנפלא!

 

מסע בכדור פורח - דרך נוספת לבלות יום הולדת כיפי במיוחד הינה באמצעות יציאה למסע בכדור פורח. כיום ישנן שלל חברות המציעות מסע שכזה, תוך התאמה לקבוצת החוגגים כמו לזוגות, משפחות, קבוצות, בני נוער וילדים.

 

ריחוף בשמיים – עוד ניתן לחגוג יום הולדת באמצעות יציאה אל מתחמים ריחוף המדמות ריחוף ממש כמו בצניחה חופשית. בארץ ישנו מתחם אחד במקנה את החוויה מלאת האדרנלין ובכך הופך כל אירוע למשמח במיוחד!

 

הפלגה בים התיכון - אפשר לצאת עם האנשים היקרים ועם ילדי יום ההולדת אל הפלגה כיפית במיוחד בים התיכון. מהמרינה בהרצליה ומשלל נמלים בארץ יוצאות ספינות ויאכטות אשר מציעות הפלגות עם שחייה בים, ארוחת בוקר, מוזיקה טובה וקפטן ספינה אמתי שמנווט את הספינה ומספר סיפורים מעניינים.  

 

סנפלינג – לצד חוויות ופינוקים לימי הולדת, אפשר ליהנות גם מיציאה אל יום סנפלינג או טיפוס הרים. בכך אפשר לחוות חוויה אמתית ומלאת אקשן ביום ההולדת של כל אחד, מגדול או קטן וזאת באמצעות מדריכים מנוסים.

 

לייזר טאג - דרך נוספת ליהנות מחוויה מלאת אקשן הינה באמצעות יציאה אל לייזר טאג כאשר כיום ישנם בארץ שלל מקומות סגורים ופתוחים המדמים שדה קרב של ממש באמצעות רובי לייזר.

 

לסיכום, חדר בריחה, ריחוף בשמיים, הפלגה, משחקי אקשן ועוד: כולם יכולים להיות רעיונות נהדרים לתכנון ימי הולדת, עבור ילדים קטנים, בני נוער מבוגרים ואפילו עבור קשישים!