5 מוצרים שיהפכו את החיים לטובים יותר

יש המון מוצרים קטנים עם השפעה גדולה על איכות החיים שלנו ורק צריך להיות ערניים אליהם.

רוצים לשפר את איכות החיים ולא יודעים מאיפה להתחיל?

הנה 5 המלצות לשימוש מיידי

שמירה על איכות חיים גבוהה היא משימה קשה שמחייבת אותנו לעקוב אחר התפתחויות טכנולוגיות. מצד שני, דברים שנראו בעבר כמו פנטזיה רחוקה הם חלק בלתי נפרד מהשגרה שלנו ורק צריך לדעת לבחור אותם בצורה נכונה. הנה למשל 5 מוצרים שיכולים להפוך את החיים לטובים יותר אפילו מבלי שנתאמץ:

  1. תיק לשלט של הטלוויזיה

צפייה בטלוויזיה היא עדיין פעילות פנאי מועדפת וחלקנו צוברים מיומנות גבוהה בכל מה שקשור לשליטה בערוצים, בתכנים ובאפשרויות. הבעיה מתחילה כאשר השלט של הטלוויזיה הולך לאיבוד, אז בדיוק בשביל זה המציאו תיק קטן שמיועד לידית של הספה. פשוט מניחים את הכיס על החלק העליון של הידית, מכניסים אליו את השלט ויודעים איפה למצוא אותו בכל פעם שצריך להעביר ערוץ.

  1. מברשת שיניים חשמלית

יש מוצרים שגם יהפכו את החיים שלנו לטובים יותר וגם ישפיעו באופן חיובי על הבריאות – כמו למשל מברשת שיניים חשמלית ואורתודנטית. המברשת החשמלית יעילה יותר בהסרת פלאק וכתמים בהשוואה למברשת הרגילה, היא נעה הרבה יותר מהר לעומת היד האנושית והיא מגנה מפני נזק לאמייל.

בנוסף, מברשת שיניים מן הסוג הזה יכולה למנוע כאבי פרקים והיא מתאימה לקשישים ומבוגרים. את המברשת אפשר לרכוש בהמלצת רופא שיניים ולשלב אותה בשגרת ההיגיינה היום יומית ללא שום צורך בניסיון קודם.

  1. מאוורר קטן לשולחן העבודה

מזג האוויר בישראל מחייב פתרונות מקוריים לצינון חלל הפנים ולא תמיד אנחנו רוצים להדליק מזגן. האלטרנטיבה היא לרכוש בכמה עשרות שקלים מאוורר קטן לשולחן העבודה וליהנות ממנו באופן עצמאי. המאוורר כמעט לא צורך חשמל, הוא זול ובטיחותי ואפשר להשתמש בו לכל אורך שעות היום.

  1. כרית אורטופדית

אדם ממוצע מבלה שליש מחייו בשינה אבל רק מעטים משקיעים זמן בכרית. השקעה חד פעמית ברכישה של כרית אורטופדית משפרת בצורה דרמטית את איכות החיים ומשפיעה לטובה על הגב, על עמוד השדרה ועל השרירים. כרית אורטופדית עוזרת לשים את הראש במנח נכון והיא מומלצת על ידי אנשי מקצוע אפילו לילדים.

  1. מגן שמש לרכב

רכב פרטי הוא אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל ואנחנו מבלים בו זמן רב בנסיעות ועמידה בפקקים. החיסרון הוא שחלל הפנים של הרכב מתחמם במהירות, אלא אם משתמשים במגן שמש ייעודי.

מגן שמש מאפשר להשיג הצללה מהירה ויעילה בכל החלונות והוא מומלץ בעיקר עבור משפחות עם תינוקות. לבסוף, התקנה חד פעמית של מגן שמש משפרת את היעילות של המזגן וכך חוסכת בהוצאות הדלק, התחזוקה והבלאי של הרכב.