5 טיפים לבחירת חברת הובלות

נדרשים לעבור דירה? מעתיקים את כתובת המשרד? הביקוש לשירותי הובלה רחב, וכך גם ההיצע, איך ניתן לדעת, שבחרתם בחברת ההובלה, שמתאימה לצרכים שלכם, ותיתן לכם את השירות הטוב ביותר? 5 טיפים לבחירת חברת הובלות.

 

טיפ ראשון: חברת הובלות, שמעניקה שירותים מקיפים

 

תהליך מעבר דירה או משרד עשוי להיות מסורבל ומתיש, אך באותה מידה להוות הזדמנות לשינוי והתחדשות. אם זמנכם יקר, או שאין ביכולתם להעמיד את המשאבים הדרושים לפריקה, העמסה, אריזה, פירוק והכנת האמצעים להובלה, העדיפו לשכור חברת הובלות, שמעניקה שירותי VIP, ויכולה להעמיד לרשותכם אנשי צוות, שיבצעו עבורכם את התהליך היסודי של העתקת הבית מנקודת המוצא, העברתו בזהירות ויסודיות ופריקתו בנקודת היעד.

 

טיפ שני: ורסטיליות

 

ורסטיליות חשובה מאוד, כאשר מעוניינים להעביר פריט אחד או יותר, מנקודה אחת לשנייה. העדיפו ספק, שנותן מענה גם להובלות קטנות, ויכול להעמיד לשירותכם לא רק מחירים אטרקטיביים אלא גם ציוד מקצועי, שהופך את המעבר לקל ומהיר יותר. ספק ורסטילי חוסך לכם כסף וזמן, ומעמיד לרשותכם רמת גמישות גבוהה במיוחד.

 

טיפ שלישי: עבדו עם מקצוענים בלבד.

 

חברות הובלות יש בשפע, למעשה, כמעט כל אדם בעל רכב גדול, יכול להציע את שירותיו כמוביל. העדיפו חברת הובלה, שעובדת עם ציוד מקצועי, בעלת יכולת העמסה של פריטים כבדים גם מקומות גבוהות, מחזיקה במיכון מתקדם כמו מנופים, רמפות הידראוליות במשאיות, שיחסכו לא רק זמן, אלא יבטיחו, שהפריטים היקרים שלכם, ישמרו כפי שהם במצבם. אין דבר מתסכל יותר מלגלות, שהפסנתר האהוב, נסדק, או המקרר החדיש, פשוט התהפך על הצד. כאשר מדובר בציוד היקר שלכם, העדיפו לעבוד עם מקצוענים בלבד.

 

עבודה עם מקצוענים בלבד, קריטית במיוחד, כאשר מעוניינים להעביר משרד, שבו הצורך של "העתק הדבק" מנקודה אחת לאחרת תורם רבות לחזרה של העסק לשגרה.

 

טיפ רביעי: חברת הובלות המספקת שירותים משלימים להובלה.

 

תהליך העברת דירה או משרד עשוי להיות מתיש במיוחד. השגרה, שמופרת, הבלגן, שנוצר, כל אלה עלולים להביא למתח רב ולאי ודאות גבוהה. על מנת להפוך את התהליך לנגיש וקל יותר צרו קשר עם חברת הובלות, שגם מספרת עבורכם שירותים משלימים כמו ארגזים ואמצעי אריזה נלווים. שיקלו עד מאוד את המשימה עבורכם.

 

טיפ חמישי: חברת הובלות, המעניקה שירותי נגר מוסמך

 

אחד החששות הגדולים של תהליך מעבר דירה או משרד, הוא הנזק האפשרי, שצפוי לרהיטים כתוצאה מהרכבה או פירוק לא מקצועיים.


העדיפו חברת הובלות, שמציעה שירותי נגר מקצועי, על מנת להבטיח, שהרהיטים שלכם יפורקו ויורכבו כהלכה, ובאופן בטיחותי, שישמור עליהם.

 

ולסיום, תמיד טוב להעדיף חברת הובלות מקצועית, כמו אפדייט הובלות, שנותנת שירותי הובלות קטנות, הובלת דירה, הובלת משרד, הובלת מקרר, פסנתר, רהיטים ועוד, מגדרה ועד חדרה, וניתן לקבל עליה המלצות רבות, המעידות על שביעות רצון הלקוחות.