מה זה שיר המתנה בטלפון?

שיר המתנה בטלפון יאפשר לכם לבחור מוזיקה או קטעי קול בזמן שאנשים אחרים מתקשרים אליכם.
כבר מספר רב של שנים שהשירות הפך ללהיט וכיום מרבית חברות הסלולר מאפשרות ללקוחות שיר המתנה לטלפון.
למה שיר המתנה לנייד הפך למבוקש? אילו חברות מבצעות את השירות? איך שמים שיר המתנה בטלפון? וכמה השירות עולה?

שיר המתנה לטלפון הופך את מנוי הסלולר למקוריים וייחודיים
מי מאיתנו לא התקשר למוסדות פרטיים וציבוריים ושמע מוזיקת המתנה, לפעמים מעצבנת ולפעמים מרגיעה – אם טרם ידעתם זאת, מרבית חברות הסלולר בישראל מאפשרות כבר למעלה מעשור שירות שיר המתנה לטלפון.
הורדת שיר המתנה לטלפון הפכה לפעולה פשוטה ונוחה, אך יותר מכך, מוזיקת המתנה ביטלה את הרעש המוכר של ההמתנה לקבלת שיחה.
בדומה לפרטי אופנה שונים, קטעי הסאונד או השירים השונים מאפשרים לכם לייחד את עצמכם מאחרים ולהציג לאחרים את האופי שלכם או את קו המחשבה שלכם.

למרות העידן הדיגיטלי וירידה בכמות השיחות, מנויי הסלולר בישראל עדיין מבצעים שיחות טלפוניות רבות, מעוניינים לגוון בייחודיות נוספת ומורידים שירי המתנה בקטגוריות שונות: ים תיכונית, פופ ורוק, להיטים לועזיים, מוזיקה קלאסית, מוזיקה יהודית, שירים לפי שמות אומנים, מוזיקת המתנה מצחיקה וקטגוריות רבות המוצעות באתרים השונים של חברות הסלולר.
לא צריך להסתבך, כל מה שתצטרכו לעשות זה לבחור את הקטגוריה המתאימה לכם, לשמוע את קטע הסאונד ולהוריד את השיר להמתנה במספר הנייד שלכם ובהתאם להוראות בכל אתר חברה סלולרית.

אילו חברות מציעות מוזיקה בהמתנה?
התחרות על ליבם של מנוי הסלולר גדולה, מרבית חברות הסלולר הבינו כבר מזמן שככל שיאפשרו יותר אופציות למנויים שלהם כך יוכלו לשמר אותם בחברה לתקופה ארוכה או לשכנע לקוחות להתנייד אליהן.
חלק מחברות הסלולר מאפשר לכם אזור מיוחד באתר עבור בחירת שירי המתנה, עדכוני שירים בתדירות גבוהה ועד אפליקציה בה ניתן לבחור ולהוריד שירים שונים.

חברות הסלולר המאפשרות שיר בהמתנה: פרטנר, פלאפון, סלקום, 012, הוט מובייל ורמי לוי תקשורת.
למרות הביקוש הרב והתחרות הרבה בין חברות הסלולר, עדיין ישנן חברות שלא מאפשרות את השירות הזה עבור הלקוחות שלהם: WE4G, גולן טלקום ואקספון 018.

כמה עולה שיר המתנה בטלפון?
שיר בהמתנה הוא לא שירות חינמי, עלות שירות שיר המתנה לטלפון נעה בטווחי המחירים 6 ₪ - 10 ₪ בחברות הסלולר השונות, הורדת מוזיקת המתנה לטלפון תעלה לכם 2 ₪ - 5 ₪ לכל שיר.
חלק מהחברות המובילות בתחום שירי ההמתנה יציעו מחסן שירים או חבילת הורדות, תשלום חודשי המאפשר לכם להוריד שירים רבים או ללא הגבלה ובהתאם למבצע המוצע עבורכם.
אל דאגה, מלבד התשלום החודשי והתשלום החד פעמי על הורות שונות (אם לא רכשתם חבילת הורדות), לא קיים תשלום נוסף ומי שמתקשר אליכם לא יחויב בכסף.

התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ