איך מכינים שיר בהפתעה לסבא וסבתא?

רוצים להכין שיר בהפתעה לסבא וסבתא? האנשים שגם בזכותם נולדתם, זכאים לנחת וכמה שיותר אהבה.
מתנה מפתיעה לסבא, מתנה מקורית לסבתא או הפתעה לחתונת הזהב – כל האפשרויות פתוחות בפניכם עם שיר בהפתעה.
למה הקלטת שיר היא הפתעה מרגשת? איך אפשר להקליט שיר לסבתא וסבא באולפן הקלטות מקצועי? ואיך אפשר להעניק לסבא וסבתא יום הקלטת שיר בעצמם?

הקלטת שיר בהפתעה: הפתעה מקורית לסבא וסבתא

רוצים להפתיע את סבתא וסבא? נכדים ונכדות בישראל בוחרים להקליט שיר במתנה כהפתעה מקורית, ייחודית ומרגשת.
אם סבא או סבתא חוגגים יום הולדת, חתונת הזהב או מציינים אירוע משמח – תוכלו להפתיע אותם ולהקליט שיר לכבודם באולפן הקלטות או אפילו לבחור לתת להם להקליט שיר כמתנה.

במחירים נוחים לכל כיס, תוכלו לאפשר בקלות הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי, אולפן מומחה בהקלטות שירים לכל אירוע ולכל סיבה משמחת הוא "אולפני לי-רון" אולפן הקלטות ברמת גן.
אולפן ההקלטות המקצועי מאובזר בציוד מתקדם להקלטה באיכות גבוהה מאוד, באולפן ההקלטות ילווה את המקליטים והמקליטות מפיק מוזיקלי בעל ניסיון רב בתחום ותפקידו למקסם את הפוטנציאל המוזיקלי של כל המקליטים, לעצור כשצריך ולסייע לכם ליהנות מתהליך ההקלטה המשחרר.
כמעט כל המקליטים שירים לאירועים אינם זמרים ולא צריך לדעת לשיר, כל מה שצריך גם רק לדעת ליהנות ולהתחיל לחשוב על שיר אותו תרצו להקליט.

הקלטת שיר משפחתית לסבא וסבתא

אפשרות ראשונה להפתיע את היקרים לכם היא הקלטת שיר באולפן הקלטות בעצמכם, הקלטת השיר מתאפשרת למקליטים בודדים, זוגות וקבוצה.
הקלטה קבוצתית באולפן הקלטות נפוצה מאוד והמפיק המוזיקלי ידע כיצד לבצע הקלטה של קבוצות קטנות וגדולות, במצב הזה אתם בוחרים שיר אהוב אותו אתם רוצים להקליט לכבוד סבא וסבתא ולאחר מכן משריינים את היום בו תרצו להקליט את השיר.
ביום ההקלטה המפיק המוזיקלי ילווה אתכם בכל תהליך ההקלטה, בסיום המפיק יערוך את ההקלטה שלכם, ישפר את קולכם ויבצע עריכת סאונד מקצועית ליצירת שיר הפתעה מקורי לסבא וסבתא.

אם תרצו להפוך את ההקלטה הקבוצתית לקליפ, תוכלו לתאם מראש עם משרדי האולפן את הקלטת הקליפ בהפתעה בהשתתפות שלכם ובשילוב השיר בהקלטתם באולפן ההקלטות.
הקליפ מבוצע בעריכה מקצועית וכל מה שאתם תצטרכו לעשות הוא לשיר בתנועות שפתיים, אם תרצו תוכלו להתלבש בצורה מיוחדת, להשתמש באבזרים שונים במהלך הקליפ ואפילו לרקוד אם תרצו.

להעניק שיר בהפתעה: סבא וסבתא מגיעים להקליט שיר בהפתעה
רוצים לבחור שיר בהפתעה בצורה שונה ולהפתיע בצורה אחרת את סבא וסבתא? האפשרות הנוספת היא להעניק יום הקלטת שיר לסבא, סבתא או שניהם.
מכוון ולא צריך לדעת לשיר והקלטת שיר היא משחררת ומהנה, תוכלו לבחור לתת שיר במתנה לסבתא, שיר לסבא או הקלטה זוגית של סבא וסבתא באולפן ההקלטות.
אם סבתא וסבא נוטים להתרגש יותר מדי תוכלו להפתיע אותם עם השובר או הרעיון בבית, להכין אותם מראש לתהליך הצפוי להם וללוות אותם להקלטה אם תרצו.
אם תרצו להפתיע עד ליום ההקלטה, תוכלו להגיע עם סבא וסבתא בהפתעה לאולפן ואפילו עם כיסוי עיניים כחלק מהפתעה מוזיקלית לכבודם ובכיכובם.

רישום המלצה חדשה
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
תכשיטים נגד עין הרע