איך מכינים שיר באולפן הקלטות בלי לשיר בעצמך?

ישראלים רבים מפתיעים עם הקלטת שיר באולפן הקלטות, בקרב חלקם עולה השאלה: איך להכין שיר באולפן הקלטות מבלי לשיר בעצמי?
למרות שלא צריכים להיות זמרים כדי להקליט שיר, תוכלו לבחור שיר בהזמנה אישית עם כתיבת שיר מקורית והומוריסטית שנכתבת במיוחד עבור האדם שחוגג והקלטת השיר האישי שלכם תבוצע ע"י זמרת מקצועית.


שיר בהזמנה אישית: מתאים לכל אירוע ועבור כל אדם


רוצים להפתיע עם שיר מקורי? מהיום לא צריך לעבוד קשה ולחשוב יותר מדי, כל מה שצריך לעשות הוא להזמין שיר במתנה ובו כותבים מקצועיים יכתבו עבורכם שיר בהתאם להוראות שלכם ואולפן הקלטות מקצועי יקליט עבורכם את השיר עם זמרת מקצועית.
כדי להפתיע עם שיר לא תמיד חייבים סיבה מיוחדת, למרות זאת שיר בהזמנה הוא הפתעה מקורית שניתן להעניק ליום הולדת, יום נישואין, יום אהבה, פרידה מעובד או מנהל מהעבודה וכל סיבה מיוחדת אחרת שבעקבותיה תרצו להעניק שיר בהזמנה אישית.
להכין שיר באולפן הקלטות מקצועי לא יצריך מכם מאמץ, יש אנשים שיוכלו לעשות את כל העבודה עבורכם ובמחיר נוח לכל כיס.


שלב הכתיבה: כותבים שיר מקורי ואישי עבור האדם שחוגג


אז איך מכינים שיר מבלי לשיר? השלב הראשון הוא שלב הכתיבה, לאחר שבחרתם שיר בהזמנה תקבלו אל הדוא"ל שלכם מייל ובו שאלות אודות האדם לו אתם מעניקים את השיר והאירוע שהוא חוגג.
לאחר שהעברתם את הפרטים על החוגג/ת, כותבים מקצועיים יכתבו עבורכם שיר מקורי, הומוריסטי וקליל בהתאם להנחיות שלכם.
אתם תבחרו שיר שאתם אוהבים והכותב המקורי יכתוב את המילים בהתאם ללחן השיר שנבחר, בסיום ישלח אליכם מייל עם מילות השיר לצורך תיקונים אם תרצו ואישור סופי לפני הקלטת השיר באולפן הקלטות מקצועי.


שלב הקלטת השיר: לא רוצים לשיר? זמרת הבית של האולפן כאן בשבילכם!


ישראלים רבים מקליטים שיר לאירועים, לא רק בגלל המקוריות והייחודיות אלא מכוון ולא צריך להיות זמרים, הפעילות המהנה של ההקלטה כוללת מפיק מוזיקלי בעל ניסיון רב שנים ותפקידו ללוות אתכם בכל תהליך ההקלטה ובסופו התהליך לערוך את קולכם עם תוכנות עריכה מתקדמות.
למרות האפשרות שלכם להקליט את השיר שנכתב במיוחד לבקשתכם ועבור האדם הקרוב אליכם – זמרת מקצועית של האולפן תוכל לשיר את השיר עבורכם.

דמיינתם פעם שזמרת מקצועית תשיר עבור האדם הקרוב אליכם שיר מיוחד? עכשיו הדבר אפשרי, זמרת הבית של אולפן ההקלטות תשיר את השיר שנבחר עם המילים המקוריות שנכתבו עבורכם.
הזמרת תשיר את השיר באולפן הקלטות מקצועי עם ציוד הקלטה מתקדם, אבזור זה יאפשר לאולפן ההקלטות להציג איכות סאונד ברמה גבוהה מאוד ולמקסם את התוצאה הסופית של השיר.
את הזמרת ילווה מפיק מוזיקלי מקצועי, בסוף התהליך המפיק יבצע עריכת סאונד ליצירת תוצאה סופית ברמה גבוהה, התוצאה הסופית תשלח אילכם ואתם תוכלו להפתיע את היקרים לכם.

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
תכשיטים נגד עין הרע