שיעורים פרטיים לילדים – אפשר גם מרחוק

שיעורים פרטיים לילדים בזוםשיעור פרטי יכול מאוד לעזור לילדים המתקשים במקצוע מסוים. מעבר בגרות בבית הספר דורש כמות מסוימת של יחידות וציון "עובר" במבחני הבגרות במקצועות החובה ובמקצוע מורחב בכמות יחידות מספקת כדי לקבל את תעודת הבגרות. לעתים, חולשה או קושי בלימוד מקצוע מסוים, עשויים לפגוע מהותית בסיכוי של ילדיכם לקבל את תעודת הבגרות. דבר זה עשוי לתסכל אותו ולגרום לו להשקיע פחות בלימודים ואף לצבור פערי ידע גם במקצועות אחרים, על אף שבהם הוא בהחלט בעל פוטנציאל לקבל ציון טוב. משום כך דאגה למורים פרטיים יכולה להיות קריטית ועל אף מגבלות הקורונה כיום עדיין חשוב לדאוג לילדים ולכן נעשה שימוש בפתרונות טכנולוגיים מרחוק.

שיעורים פרטיים מרחוק? איך זה עובד?

כיום ניתן לעשות שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים אך כאלה שקל מאוד לתפעל ואין צורך בידע טכני או ניסיון קודם. כל אדם היום יכול להירשם בחינם למערכת כמו ZOOM למשל, הנחשבת לפופולרית מאוד עכשיו בתקופת הקורונה. לאחר ההרשמה תוכלו לנהל שיחות ווידיאו פרטיות או קבוצתיות עם אנשים אחרים שיתחברו לחדר הצ'אט/הווידיאו שלכם באמצעות מזהה ID שתיתנו להם. כך למעשה יוכלו מורים פרטיים לנהל שיעורים פרטיים עם התלמידים שלהם מרחוק. כך הילדים שלכם יזכו לתגבור שהם יזדקקו לו בלימודים גם בתקופה הזו שבה אי אפשר לצאת מהבית יותר מדי ובתי הספר סגורים כאשר הלימודים מתנהלים מהבית.

הכירו את המערכת של ZOOM:

עד לפני הקורונה היו משתמשים רבים למערכת ZOOM אולם כמות המשתמשים במערכת הוכפלה באלפי אחוזים בתקופה הזו. אנשים רבים החלו ללמוד כיצד לתפעל את מערכת ZOOM אשר מאפשרת לנו לנהל שיחות ועידה מרוחקות. סטודנטים במוסדות אקדמיים שונים, מילדים בבתי ספר ועד סטודנטים לתארים באוניברסיטה מכירים את המערכת כיום לצרכי לימודים מרחוק. רבים משווים את המערכת לסקייפ אולם היתרון בZOOM לעומת סקייפ היא היכולת להתחבר לשיחת ועידה של עד 100 משתתפים בגרסה החינמית (עם הגבלת שיחה עד 40 דקות). כמובן שיש גרסת פרימיום ללא הגבלות שיחה.

לזום יש יתרונות טכניים רבים:

  • ממשק משתמש נוח, קל וידידותי.
  • אפשרות להשתמש בלוח וירטואלי ולכתוב עליו (נהדר לפגישות, לימודים ועוד)
  • השימוש במעט רוחב פס בשל דרישות נמוכות של המערכת.
  • פועלת על מגוון מערכות הפעלה כך שהיא שימושית בכל סוגי המחשבים.

 

איך עובדים עם המערכת?

העבודה עם ZOOM מאוד פשוטה ותוכלו להדריך את הילדים שלכם בעצמכם על השימוש במערכת ואפילו את המורים הפרטיים הקבועים של ילדיכם אם הם עדיין לא משתמשים בה. כל שאתם צריכים לעשות הוא להירשם באתר של ZOOM.us וכעת תוכלו להתחיל מפגשי שיחה, להצטרף למפגשים קיימים ואפילו לנהל לוחות זמנים עם התממשקות לאאוטלוק ו/או גוגל קאלנדר.

לאחר הכניסה למערכת אתם תראו בתפריט למעלה כמה סימניות/קישורים מרכזיים: מסך הבית, צ'אט, פגישות ואנשי קשר.

במסך אנשי הקשר תוכלו לנהל את אנשי הקשר שלכם ופרטי ההתקשרות שלכם עמם. זה חשוב מאוד בעיקר עבור מורים המכניסים לאנשי הקשר את התלמידים שלהם למשל (מקביל לדף קשר שקוראים בפתיחת שיעור) או לאנשים המנהלים כמות גדולה של אנשי קשר. בעמוד הפגישות תוכלו לקבוע פגישות חדשות ולתזמן אותן, כולל לראות פגישות שכבר קבעתם. במסך הצ'אט תוכלו להתחיל שיחות צ'אט, להוסיף אפליקציות ולחבר אותן אל ZOOM. במסך הראשי (דף הבית) תוכלו להתחיל שיחות וידיאו חדשות, להצטרף לשיחות קיימות, לשתף שיחות ווידיאו ולתזמן שיחה חדשה.

לסיכום; השימוש במערכת הZOOM פופולרית מאוד כיום ועבור תלמידים רבים היא אפילו מצילה להם את הבגרות. גם שיעורים פרטיים לילדים ניתן להעביר דרך המערכת ומורים פרטיים רבים בהחלט עושים זאת, הן במסגרת הלימודים בבתי הספר והן באופן פרטי.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400 או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

התקנת מצלמות אבטחה 2
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
תכשיטים נגד עין הרע