למה רומא זה היעד המושלם לזוגות?

יעד רומנטי בחו"ל? רומא לזוגות הוא טיול רומנטי ומבוקש לכל זוג שמחפש יעד מושלם לזוגות צעירים ומבוגרים.
רומא מהווה חופשה רומנטית בחו"ל, חופשה הכוללת אווירה ייחודית, אתרים היסטוריים מבוקשים, אטרקציות וכמובן מסעדות איטלקיות טובות.
למה רומא מתאימה לזוגות? ומה כוללת חופשה רומנטית ברומא?


רומא לזוג: חופשה רומנטית בבירה האיטלקית

אם תשאלו את מרבית הזוגות בישראל ובחו"ל, מה היעד המושלם ביותר לזוגות? סביר להניח שרומא תעלה כאפשרות נפוצה.
עיר הבירה של איטליה, רומא, לא הפכה ליעד רומנטי לזוגות כך סתם, העיר האיטלקית בעלת היסטוריה ארוכה החל מרומא העתיקה ועד לעידן הנוכחי שהפך אותה לסמל היסטורי, תיירותי וקולינרי בקנה מידה עולמי.
כדי שעיר תקבל את התואר יעד פופולארי בחו"ל היא צריכה לעבוד קשה, היסטוריה וארכיטקטורה לבדם אינם מספיקים ועל העיר להציג את הטופ בכל תחום שמושך תיירים רבים.

מה אפשר לעשות ברומא? אילו אתרים רומנטיים ברומא מומלצים? מה חייב לראות? מה לאכול ברומא? ומה לגבי הגעה ממקום למקום? לכל השאלות האלו תשובות שיגמרו לכם להתחיל לארוז מזוודות ולתכנן חופשה זוגית רומנטית ברומא.

מלון לזוג ברומא
זוג צעיר ברומא יחפש לטייל כמה שיותר, מלבד מקלחת ושינה המלון הוא לא מרכז העניינים, אם ארוחת הבוקר במלון לא מיוחדת ייתכן מצב בו זוגות רבים יעדיפו לנסות את הקולינריה האיטלקית המגוונת גם בבוקר.
בטיול רומנטי לזוגות מבוגרים ברומא, ייתכן והזוג יבחר דווקא במלון יוקרתי יותר ויהיה מוכן לשלם לעיתים מאות אירו יותר, על אף הטיולים והסיורים זוגות מבוגרים לעיתים יעדיפו לנוח קצת יותר זמן במלון וישימו דגש על נוחות ומלון 5 כוכבים ברומא.
מלונות ברומא: Continentale (2 כוכבים, אזור טרמיני), Hotel Santa Maria‬ Roma ( 3 כוכבים), Villa Spalletti Trivelli‬ ( 4 כוכבים), Portrait Roma (5 כוכבים).

אטרקציות ואוכל ברומא

ברומא לא חסרים מקומות לבקר ודברים לעשות, בין היתר כמובן יש את הקולוסיאום, הוותיקן וניתן לבקר בפיאצות השונות (כיכרות) ובעיקרן פיאצה נבונה, המדרגות הספרדיות, מזרקות רומנטיות ובעיקרן מזרקת טרווי, הוותיקן, מעלית הזמן, מוזיאונים וגלריות, אצטדיון האולימפיקו, לבחור בטיול אופניים, שייט בנהר טייבר, טיסה בכדור פורח ואטרקציות רבות נוספות.
לרומא ימים מיוחדים בשנה בהם תוכלו ליהנות משינויים שונים, כך למשל ב 21/4 חוגגים יום הולדת לרומא עם כניסות חינם למקומות שונים או יום האהבה ברומא (ולנטיינז) ב 14/2 ובו תוכלו ליהנות מאווירה רומנטית במיוחד.

אוכל ברומא נחשב לאחת הסיבות העיקריות להגעה של התיירים הרבים, ברומא מסעדות מומלצות רבות ולהן אוכל איטלקי מסורתי מגוון, המאכלים הנפוצים ביותר הם הפיצה, הפסטה והגלידה.
בנוסף למסעדות תוכלו ליהנות מפאבים טובים וחיי לילה שהופכים את העיר לרומנטית אפילו עוד יותר מהיום.
מלבד המסעדות והפאבים הטובים ניתן לבחור בסיור קולינרי עם מדריך, סיור מסוג זה יאפשר לכם לגלות מקומות מעניינים ולשמוע מידע על מקומות שונים וההקשרים הקולינריים שלהם.

תחבורה ברומא
זוגות צעירים ברומא יעדיפו ללכת ממקום למקום ככל האפשר, ברומא הדבר לא תמיד יתאפשר עקב המרחקים לחלק מהיעדים השונים בעיר ולכן מומלץ לנסוע ברכבות בהזמנת כרטיס מראש (ניתן להשתמש גם בתחבורה הציבורית).
זוגות מבוגרים יעדיפו גם כן הליכה, אך אם ההליכות ארוכות אמצעי התחבורה המגוונים ובניהם גם מוניות (מרחקי נסיעה קצרים יחסית), יכולים להיות פתרון טוב.

המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה