יתרונות של פגישות עסקיות בזום

 

יתרונות של פגישות עסקיות בזוםאפליקציית זום היא אפליקציה נהדרת המאפשרת לבצע שיחות צ'אט קבוצתיים בקלות ובחינם. האפליקציה הזו מאפשרת לנו לנהל פגישות דרך המחשב או הסלולר בקלות וביעילות באמצעות שיחת ווידיאו, אפשרות להתכתבות בצ'אט, הוספת קבצים ואפילו עם אפשרות להקליט את השיחה. השימוש באפליקציה הפך לפופולרי מאוד בישראל ובעולם בשנת 2020 בעקבות התפרצות מגפת הקורונה שגרמה לבעלי עסקים רבים להעתיק את פגישותיהם לזום, לבעלי מקצוע לספק שירותי ייעוץ וליווי באמצעות הזום ולאזרחים וצרכנים שונים להשתמש באפליקציה לצרכי לימודים, השתתפות בהרצאות וסדנאות, פגישות עם חברים ובני משפחה שלא יכלו לראות בשל סגר או בידוד ועוד. גם ברמה העסקית השימוש בפגישות זום כוללות יתרונות רבים.

יתרונות השימוש ברמה העסקית:

  • אפשרות לניהול שיחות צ'אט ווידיאו עם קולגות ו/או לקוחות מכל מקום ובקלות רבה.

  • חיסכון בזמן – אין צורך להשקיע שעות רבות בנסיעות בדרכים, בפקקים או בהמתנה לרכבת או למונית. ניתן פשוט להתיישב על המחשב בשעת הפגישה שנקבעה ולנהל את הפגישה בקלות וביעילות.

  • חיסכון בכסף – אין צורך לבזבז כסף על נסיעות, בלאי של הרכב, דלק וכו'.

  • ניתן לגבש פגישות עם מחלקות ועובדי החברה גם אם לא נמצאים במשרד או נמצאים במקומות שונים בעולם.

  • אחד הדברים החשובים ביותר אולי הוא האפשרות להקליט את הפגישה/השיחה. כך ניתן להשתמש בפגישות כחומרים להרצאות וסדנאות, להעביר סמינר בזום ולהקליט אותו כדי לקדם אותו אונליין לאחר מכן או אפילו להקליט את השיחה לצורך מעקב ושיפור השירות.

  • אחוזי המרה גבוהים – הרבה יותר משיחות בטלפון, מכירות אונליין דרך האתר או דרך צ'אט. פגישת ווידיאו עם הלקוח מאפשרת ללקוח לשאול אותנו שאלות באופן ישיר, לנהל פגישה לכל דבר כאילו הייתה פגישה פיזית – רק וירטואלית.

  • ניתן לנהל פגישה של כמה משתתפים ולא רק פגישות של אחד על אחד.

  • ועוד...

 

פגישות חברה באמצעות הזום:

חלק מהפגישות העסקיות שאנשי עסקים ויזמים מקיימים היא עם העובדים ומנהלי המחלקות שלהם. לעתים הם לא נמצאים במשרד, נמצאים בנסיעת עבודה בחו"ל או שולחים עובדים למקום אחר לביצוע העבודה. לעתים יש הצורך בהכשרות מקצועיות ולא תמיד ניתן לגבש את כלל המנהלים לאותו היום והשעה במקום פיזי מסוים ולכן במקרים כאלה ואחרים פגישות חברה באמצעות הזום יהוו יתרון עצום לבית העסק. את השיחה ניתן יהיה להקליט ולהעביר לאלה שלא היו נוכחים בה. ניתן יהיה לנהל שיחות קבוצתיות כך שעובדים/מנהלים ממחלקות שונות וממקומות שונים יוכלו להשתתף גם כן.

 

שימוש בזום לצורך הישארות בתודעה של הלקוחות:

במקצועות מסוימים כמו ייעוץ, הדרכות, ליווי ותחומים רבים הכוללים שירותים אלו – הלחם והחמאה של השירות הוא בפגישות הפרונטליות. לעתים רבות אין ללקוח מספיק זמן או ניידות להגיע אל הפגישות. בשנת 2020 למשל כאשר חיינו בישראל מסגר לסגר ואזרחים רבים היו בבידוד, רבים אחרים חיו בפחד ולא יצאו מהבית וכל המשק נפגע – הדרך הטובה ביותר להגיע ללקוחות ולהמשיך לתפעל את העסק הייתה באמצעות הזום. כמו כן מנטורים, מאמנים ויועצים עסקיים, יועצים בתחומים שונים ואפילו אנשי מקצוע – דאגו לייצר תכנים, סדנאות, הרצאות ומוצרים דיגיטליים אותם העבירו ללקוחותיהם באמצעות הזום ועל ידי כך למעשה נשארו בתודעה של הלקוחות שלהם ואף יצרו הכנסה באמצעות מכירת מוצרים דיגיטליים והשתתפות בסמינרים שונים.

 

חברים יקרים, אפליקציית זום היא אפליקציה נהדרת המאפשרת גם לקהל הפרטי וגם לבעלי עסקים לנהל שיחות צ'אט מרובות משתתפים בקלות וביעילות באמצעות הסמארטפון או המחשב. ניתן להתכתב, לנהל שיחה בווידיאו עם יותר ממשתף אחד (או שיחה של אחד על אחד לבחירתכם) ואף להקליט את השיחה, להוריד אותה למחשב. לפגישות עסקיות בזום יתרונות רבים עבור בעלי עסקים ולכן מומלץ להכיר את האפליקציה ואופן השימוש בה ולראות כיצד היא יכולה לסייע לכם בפגישות עסקיות עם העובדים ו/או הלקוחות שלכם, משקיעים, מנהלים ועוד.

 

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400 או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
תכשיטים נגד עין הרע
אלפנט פיננסים